slovenský kopov

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43706 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
otazka:
<br/>o čom tu rozprávaš? a nechápem, čo chce štefík nariaďovať! nejaké prianie uznášania neschopného výboru? šesť ľudí nie je 7! pokiaľ viem, tak silládi sa vzdal funkcie, ale nie členstva vo výbore... tak čo to tu pletieš? možno som to len nepochopil, vysvetli mi, prosím, v čom sa mýlim.
<br/>odpoved: asi ste to zle pochopili,ale to nie ze stefik nariaduje priania uznasania neschopneho vyboru...to s vyborom nema nic spolocne...nariadenie o MIMORIADNEJ konferencii sa navrhuje na kynologickej rade,ktora bola 26.2 teraz vo stvrtok v bratislave a nie na vybore...a stefik to tam podpisuje na tej rade...dufam ze staci vysvetlenie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43707 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
Sak ja nemam nic proti Vasim osobnym nazorom ,ale mrzi ma to ze ich poniektory nemate vytvorene na zaklade vasich osobnych skusenosti, ale len bohuzial z inych reci ! a uz toboz nechcem nikoho o nicom presviedcat, len ked som si to vsetko cital prislo mi to vsetko jednotvarne: zly ujo Jevcak nic nerobi ,drzi sa slamky,nechce prec ,treba zmenu ci co atd atd...a teraz sami vidite ze to nieje celkom tak ze?....a este od Vas chcem aby mi niekto z vas napisal (lebo to neviem)co ten &#039;uznasania schopny vybor v hradku&#039; odhlasoval ,schvalil, pripravil aku zmenu alebo aku akciu, alebo vystavu aku osoznu cinnost pre klub ???Zamyslite sa a napiste prosim

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43708 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
len prosim nie ze napisete ze konferenciu lebo ma tu uz drbne:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43709 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému slovenský kopov
neviem o com sa tu hadate, Stefik nema ziadne pravo kecat do chodu klubu, klub je obcianska organizacia a jeho chod sa riadi stanovami ak ak v nich nie su urcene specifika tak obcianskym zakonikom. SKJ ako zastupca FCI je poradny organ. a to co si dovoli Stefik na Stranke SKJ je podla mna hruba urazka osoby pana Cimbalika a vmiesavanie sa do chodu klubu. osobne si myslim, ze je to na zalobu a ja by som sa radil s pravnikom, lebo bolo poskodene meno.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43710 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
osobne sa mylite
<br/>
<br/>Konferencia klubu je najvyšší orgán klubu. Zvoláva ju výbor každých päť rokov v PRIPADE NARIADENIA ORAGANOV SPZ I CASTEJSIE . Konferencia musí byť zvolaná aj v medziobdobí ak o to písomne požiada 1/3 riadnych členov klubu alebo nadriadený orgán...(zo stanov klubu)
<br/>
<br/>ORGANY SPZ-KYNOLOGICKA RADA SPZ-predseda Stefik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43711 od prepalov
Odpoveď od prepalov na tému slovenský kopov
Zdravím kopoviari!
<br/>konečne som sa dostal na toto fórum a už to ďalej nemôžem čítať. Robím už pár rokov výcvikára klubu a dobre viem o čo tu ide. Takáto situácia ešte vo výbore nebola. Pán predseda Jevčák si prisvojil neobmedzené právomoci rozhodovania bez súhlasu výboru. Samozrejme, že má za sebou ľudí z výboru, ktorých si vážim, lebo majú ten istý záujem o slov. kopova. Je len škoda, že ich pán Jevčák ťahá spolu do jedného vreca.
<br/>Keby pán predseda bol taký objektivný a spravodlivý, nepripustil by takýto rozvrat vo výbore a klube, ktorý sa mu podarilo dosiahnúť za necelé dva roky.
<br/>Pozrime sa na konanie predsedu napr.:
<br/>- už spomenutá reakcia na Európskej výstave v Lipt. Hrádku,
<br/>- absolútny nesúhlas s preskúšavaním psov z výkonu potrebným do chovu,
<br/>- svojvolné menenie zápisnic z výborov,
<br/>- zmena schváleného a prijatého štatutu na KDS-SK v Jovse,
<br/>- osobný výber psov na Putovný pohár SK po uzáverke prihlášok - tí, čo boli v termíne
<br/> prihlásení nemali možnosť na súťaži štartovať,
<br/>- svojvolná viacnásobná výmena rozhodcov na klubové skúšky,
<br/>- neoprávnené odvolanie z funkcie poradcu chovu p. Homolu,
<br/>- neoprávnené vylúčenie člena výboru MVDr. Siladiho,
<br/>- nerešpektovanie výziev na zvolanie výboru od hlavného poradcu chovu a dozornej
<br/> rady,
<br/>- ignorovanie požiadavky 160-tich členov klubu na zvolanie mimoriadnej konferencie do
<br/> 31.1.2009!
<br/>- na výbore KCHSK ma po poukazaní na nadmerné čerpanie finančných prostriedkov na MAR 2007 v Jovse p. Jevčák označil za &quot;obyčajného žebráčika&quot; - podal som na neho písomnú sťažnosť na KR SPZ - doteraz žiadna odpoveď.
<br/>Aj keď ma pán Jevčák urazil, uvedené skutočnosti sú pravdivé a nepíšem ich ako odplatu za urážku. Pri jeho voľbe som mu tiež dal svoj hlas s tým, že som predpokladal, že nový predseda povedie klub k prospešným zmenám.
<br/>S pozdravom
<br/>Emil Hladek, hlavný výcvikár KCHSK.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43714 od Robin1
Odpoveď od Robin1 na tému slovenský kopov
No teraz máme správne informácie z prvej ruky, ďakujeme Ing.Hládekovi.
<br/>Jacenko, ani toto nie je pravda????????????????????
<br/>My, členovia máme právo vedieť, keď sú problémy v klube! Máte podporu našich hlasov!!!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43720 od kurt
Odpoveď od kurt na tému slovenský kopov
Práve že nebola. Práve že stanovy klubu sú dané. Myslím, že jacenko to vysvetlil dostatočne. Mne je jedno či nejaký Jevčák, ktorého som v živote nevidel, bude predsedom klubu alebo nie, ale keď ho chcú vymeniť nech to urobia poriadne a bude po paráde. To sa dá jedine zvolením delegátov na členských schôdzach.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43721 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Viete ako rozoznáte skutočne veriacieho čleveka od imidžového návstevníka kostola? Ten skutočný verí, že spravodlivosť a pravda nakoniec zvíťazí a ten imidžový sa mu za to posmieva :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43722 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Predstavte si, že by tá konferencia bola. Bolo by na nej aspoň 7 statočných = takých, ktorým je osud plemena bližší, než &quot;úspechy&quot; vlastných psov. Ak ak by aj bolo, boli by vo väčšine ? Vo voľbách totiž rozhoduje súčasná väčšina a nie pôvodné poslanie chovateľského klubu :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43723 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
výňatok z oznamu SKJ
<br/>V súvislosti s rozpormi, ktoré nastali v ostatnom čase vo výbore Klubu chovateľov slovenských kopovov, sa problémami v klube zaoberalo predsedníctvo kynologickej rady SPZ na zasadnutiach 29.1.2009 a 25.2.2009.
<br/>Neviete náhodou, kto z predsedníctva KR bol na zasadaniach prítomný a či už je aspoň z januárového vyhotovený overený zápis ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43724 od kurt
Odpoveď od kurt na tému slovenský kopov
Čo si zvolia na členských schôdzach to budú mať. Majú to vo svojich rukách. Každý sa môže nechať zvoliť za delegáta. Či niečo zmenia, alebo nie... ja neviem, ale viem, že nelegitímnou konferenciou nezmenia nič a sami sa pripravujú o príležitosť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43733 od sten
Odpoveď od sten na tému slovenský kopov
Položím jednu otázku:
<br/>- Kto podľa vás mal zvolať výbor keď predseda ani tajomník na výzvy na zvolanie výboru nereagovali?
<br/> V stanovách klubu nie je nikde uvedené kto zvoláva výbor.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43736 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému slovenský kopov
konferenciu zvolal pan Cimbalik na podnet Dozornej rady. zucastnilo sa jej kolko clenov vyboru? predseda ani tajomnik sa tam nespomina. ja tam ziaden problem nevidim. Ale ako som povedal je z tej konferencie zapisnica, su stanovy a pravnik Vam da vyklad na zakl. stanov a obcianskeho prava.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43740 od Podkarikasom1
Odpoveď od Podkarikasom1 na tému slovenský kopov
čo tých 160 podpisov???Niekto aj nás musí zastupovať ešte dobre že sa voľakto našiel./alebo my sme iba do počtu ??? /

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43741 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
Som rad ze ste tu zverejnili vas prispevok,aspon sa teraz ja mozem pytat vas ako kompetentnych.. Znova sa pytam teraz konkretne ,preco ste neprisli na vybor do Ke???, kde sa mala okrem ineho riesit prave tato situacia ,medzi Vami z oci do oci co je asi jediny normalny sposob,a nie spisovanim peticii poza chrbat(ako nehnevajte sa ale v tej petici som nasiel aj mena svojich znamych ktory ani poriadne nevedeli o co vlastne ide) dalsej sak ste mali 7 clenny vybor v hradku &#039;&#039;uznasaniaschopny&#039;&#039; chcem vediet ocom ste hlasovali,co ste odhlasovali? ake akcie,vystavy a podujatia ste rozoberali???druha vec sak ste mohli prehlasovat svoje&#039;&#039;pre klub prospesne veci&#039;&#039;a bol by pokoj nie.. lebo sa mi tak vidi ,opravte ma ak sa mylim ,ze ste tam len navrhli(ako nie osobne vy) daku konferenciu o ktorej ani nerozhodujete...
<br/>co tak normalne klubove veci? vystavy,konkretne vystava vo zvolene?spravodaj?a dalsie normalne veci ktore by sa mali na vybore riesit? takze aspon tieto veci by ste nam mohli ozrejmit,lebo toto mna zaujma ako clena...
<br/>
<br/>co sa tyka cinnosti pana predsedu,ja niesom jeho obhajca ,ale tazko sa nieco niekomu robi a oraganizuje ,aj ked snaha a moznosti by boli, ked sa stretava z nevolou, ignoraciou,zaujatostou, bojkotovanim, a v neposlednom rade by som povedal takym hadzanim polien pod nohy....cisto ciste moj osobny nazor,ktorym nechcem nikoho o nicom presviedcat...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43743 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
odpoviem Vam osobne: konferenciu pan Cimbalik zvolat nemoze, ani na podnet dozornej rady,a zapisnica z konferencie nemoze byt, lebo konferencia este len bude...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43748 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
Som sa ťa niečo konkrétne pýtal a ty si mi neodpovedal prečo?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43752 od Podkarikasom1
Odpoveď od Podkarikasom1 na tému slovenský kopov
prepalov ti pripomenul niektoré výroky pána predsedu k tomuto nemáš žiaden komentár.PREÆO?????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43754 od jancim
Odpoveď od jancim na tému slovenský kopov
cawte kopoviary mam doma desat mesacneho kopova ktory v poslednej dobe ked je chvilu bez dozoru uteka a to tak ze prehrizie pletivo ide nahanat susedove macky mno a ked skonci tak sa ide poprechadzat po zeleznici a po dedine uz to spravil viac krat mno a ked idem ho hladat piskam na neho privolavam tak ten akooeby este uchodit ale inac ked som s nim na dvore alebo v hore tak poslucha nA prve slovo aj ked ho odvolavam od zvery potreboval by som poradit nozno ucinejsiu metodu trestu doteraz som pouzival ze som mu hlavu prestrcil cez dieru a dostal prutom po chbate neviem ale vie ma to pekne vytocit ked ujde jako keby mu nestacilo ze s nim skoro kazdy den chodim do hory a ani nemame niaky maly dvor 900 m stvorcovych a to len pre neho uz som rozmyslal ze kupim elektricky obojok ale moc k tomu naklonnost nemam vopred diki za rady :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.192 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 234 návštevníkov a žiadni členovia on-line