slovenský kopov

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38535 od Podkarikasom1
Odpoveď od Podkarikasom1 na tému slovenský kopov
Pito vieš u nás na Slovensku je už taký zvyk, keď je niečo dobré, alebo tí správny ľudia sa o to snažia, tak treba to rýchlo zrušiť. /pán tajomník asi ešte nedostal povolenie od p.predsedu!:-o:[/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38536 od flora
Odpoveď od flora na tému slovenský kopov
Dobrý deň. Ospravedlňujem sa za neaktuálne informácie na stránke www.slovenský-kopov.sk... Momentálne máme technický problém. Budem sa snažiť čím skôr ho odstrániť a doplniť aktuálne informácie na stránku. Za pochopenie ďakujem. S pozdravom pomocný webmaster.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38538 od sten
Odpoveď od sten na tému slovenský kopov
To či sa udejú v klube, alebo vo výbore klubu, nejaké zmeny, bude záležať na členoch klubu a na tom, či veci ktoré sa dejú vo výbore sú pre klub osožné alebo nie. A ešte jedna dôležitá vec keď už bude mať prísť k tím zmenám dôležité bude aby sa členovia klubu, ktorý si myslia že treba aby nastala zmena dostavili tam kde sa o tom bude rozhodovať!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38543 od papo
Odpoveď od papo na tému slovenský kopov
síce nie som členom tohoto klubu, ale dovolím si aj ja pár slov. v prvom rade sa priatelia, nenechajte ovplyvňovať požiadavkami redaktora! tu sme na [r]fóre[/r]. s problémami treba na verejnosť! ono totiž vôbec nie sú malicherné. poctiví chovatelia majú veru čo povedať k tomu, čo sa v klube deje, kam chov smeruje. a oprávnene žiadajú informácie a nápravu. doteraz boli až priveľmi ticho a trpeli súčasný stav. a skúsenosti z tohoto fora mi dávajú za pravdu, že keď sa problém zverejní, tak sa akosi zázračne deje náprava! ono sa nám akosi v kluboch udomácňujú producenti, a nie chovatelia. a naším záujmom je mať pracovných psov, a nie fešákov s mašľou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38544 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
[r]Koho som ovplyvnoval nejakou poziadavkou???[/r]
<br/>
<br/> Nazor som vyslovil ako navstevnik fora nie ako redaktor. Pokial nieco riesim ako redaktor tak na konci prispevku to aj napisem! Redaktor PID ... atd.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38545 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
Ja viem , že to nie je vec webstránky a vás čo ju obhospodarujete. Ja som len chcel apelovať na pánov výborníkov , ktorý tú stránku majú kŕmiť informáciami článkami a podobne. Člen keď si dá inzerát tak je tam a keď chce informácie o klube a aktivitách tak tam nič nie je. To nie je vec webmastera , ale tých čo by tam tie informácie mali webmasterovi posielať, aby ich tam mohol dať. Nechcem nikoho uraziť chcem len informácie a vedieť čo sa v klube deje kam sa uberá a čo sa bude robiť v budúcnosti.Veď to je normálne nie.To to je len budíček pre klub ako taký.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38547 od rastosi
Odpoveď od rastosi na tému slovenský kopov
Ešte som pozabudol na to , že antiepileptiká nie sú len phenobarbitáli . To sú antiepileptiká prvej generácie sú už aj treťo generačné ktoré nezaťažujú tak organizmus a používajú sa v humánnej medicíne momentálne najčastejšie a to prípravok TOPAMAX . Sú rôzne sily , ale ja myslím , že pre začiatok ak to nebude močovina a homeopatia by nezabrala dá sa použiť TOPAMAX 25mg . Je to trochu drahšie ako barbitáli ,ale pre psa a jeho organizmus lepšie. TOPAMAX má super účinok v humánej medicíne , ho neurológovia používajú pokial viem najviac a môžem sa aj mýliť , ale voľakedy to bolo tak .
<br/>Pri zvieratách ešte tak neprerazil do povedomia Veterinárnych lekárov.
<br/>Veľa zdaru prajem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38552 od Rout
Odpoveď od Rout na tému slovenský kopov
Ještě jednou děkuji...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38554 od papo
Odpoveď od papo na tému slovenský kopov
akýsi si útlocitný pri kopovoch. zaujímavé. povedz, či si napr.posielal maily na KR SPZ, alebo SKJ pri výškach duričov, alebo ....ale veď ty vieš čo si kde popísal... aj tu. ono chlapci sa snažia si riešiť veci k klube, ale akosi ozvena zaniká. myslím, že dodnes nie je vyriešený napr. liptovský hrádok, posudzovanie plemena, chovnosti.... ono to nie je len o kopoviarskej stránke.
<br/> ,,Nazor som vyslovil ako navstevnik fora nie ako redaktor. Pokial nieco riesim ako redaktor tak na konci prispevku to aj napisem! Redaktor PID ... atd.,,
<br/> no k tomu naozaj niet čo dodať. nechystáš sa do politiky?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38558 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Na otazku - Koho som ovplyvnoval nejakou poziadavkou???
<br/>
<br/>velevazeni pan Papo napisal : akýsi si útlocitný pri kopovoch. zaujímavé. povedz, či si napr.posielal maily na KR SPZ, alebo SKJ pri výškach duričov, alebo ....ale veď ty vieš čo si kde popísal... aj tu. ono chlapci sa snažia si riešiť veci k klube, ale akosi ozvena zaniká. myslím, že dodnes nie je vyriešený napr. liptovský hrádok, posudzovanie plemena, chovnosti.... ono to nie je len o kopoviarskej stránke.
<br/>
<br/>Ako sa dalo ocakavat na jednoduchu otazku som dostal odpoved ktora s tym nijako nesuvisi. Ale na to si uz navstevnici fora zvykli pri nicku Papo.
<br/>
<br/>A podla velevazeneho pana Papa to vyzera, ze Ja ako navstevnik PID si nemozem napisat vlastny nazor lebo som aj redaktorom PID. hmmmm zaujimave!
<br/>
<br/>Kludne poziciu redaktora prenecham Vam pan Papo. Nemam s tym najmensi problem a budem si moct pod menom Jaro Kučík pisat svoj nazor bez toho aby ma niekto pasoval za politika.
<br/>
<br/>
<br/>ps: Pan Papo ked som vasa osina v gluteu maximu nemozem za to, ale da sa to liecit.
<br/>:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38559 od kacviz
Odpoveď od kacviz na tému slovenský kopov
Plne s tebou Jaro suhlasím a prikláňam sa na tvoju stranu......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38560 od macek
Odpoveď od macek na tému slovenský kopov
Ja súhlasím s Tebou KACVIZ :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38561 od johny
Odpoveď od johny na tému slovenský kopov
A ja s tebou Slavo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38564 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
Je mi ľúto , že som vyvolal takúto debatu o ovplyvňovaní. O to mi nešlo. Aj tak sa to minulo účinku to čo som sa pýtal . Ozval sa len web master a ten je v tom nevinne . A informácie nemám a aj nič nové som sa nedozvedel. Všetci čušia ako pred búrkou. Ja len verím , že po búrke sa vždy vyjasní. Asi budem musieť začať chovať iné plemeno , aj keď psi za to nemôžu. Ale možno v inom klube budú prístupnejší k verejnosti keď budem potrebovať informácie ohľadom klubu kde,čo,ako a čo nové vo výchove ,chovaní plemena. Ďakujem za všetky odpovede pozit. aj negat.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38565 od kurt
Odpoveď od kurt na tému slovenský kopov
Jaro, nehnevaj sa, ale keď sa tu preberal KCHPS tak si sa neozval, nech si to riešia na klubovej pôde. Ani ako redaktor, ani ako návštevník.
<br/>Pito, webmaster ti jasne napísal, že má technické problémy a akonáhle ich vyrieši tak stránku zaktualizuje. Ako ti z toho vyšlo, že problém je problém nie je v stránke... Naozaj netuším.
<br/>sten, na 100% súhlasím. Tu sa dá o veciach diskutovať, ale nič sa tu nevyrieši.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38566 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
No ked sa preberal KCHPS bol som osloveny a poproseny Pedrom ( dost podstatny rozdiel) ohladom zverejnenie urcitych veci. ( Tie materialy som musel konzultovat aj s redaktorom aby mohli byt zverejnene) . Pedro mal veci podlozene faktami! Takze sa tu nejednalo o problemy jedna pani povedala.
<br/>
<br/>A k comu sa vyjadrim alebo nevyjadrim je moja osobna vec nie ? Alebo sa mam vyjadrovat ku vsetkemu v kazdej teme?
<br/>
<br/>Ak Pito alebo Dama napisu ze v klube kopovov je taky a taky problem mam o tom taky a taky material nemam problem zverejnit ho ( po konzultacii s redaktorom ) ani sa k nemu vyjadrit. Ale je na mne k comu sa vyjadrim a k comu nie.
<br/>
<br/>:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38568 od Podkarikasom1
Odpoveď od Podkarikasom1 na tému slovenský kopov
Ja osobne s tebou nesúhlasím. Na čo je dobrá táto stránka, ak nie na diskusiu, na výmenu názorov. Čo sa týka toho mailu, my, ostatní členovia klubu nemusíme byť informovaní, čo sa deje? /ako sa vraví: &quot;o nás, bez nás &quot; /
<br/>Aj ja mám svoj názor, a chcem to vyjadriť.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38569 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
Nechcem ťa uraziť ,ale tá stránka by musela byť mimo od jej stvorenia, lebo presne viem ,ako fungovala však som v nej inzeroval a pribudli tam aj referácie z výstav a chovných zvodov, ale nič viac pravidelne ju navštevujem ,aby som. Že je v tom web master nevinne je jednoduché. O stránku sa stará on ,ale o náplň jednotlivý sekcií sa starajú členovia klubu a hlavne výbor. Takú stránku ako majú kopoviari má malo ktorý klub. Len problém je v tom , že tam nie sú informácie pre ľudí. Stránka je super len okrem inzerátov, členov, výborníkov a podobne , tam chýbajú info o akciách, schôdzach ktoré prebehli už mimochodom v máji a pod.:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38571 od sten
Odpoveď od sten na tému slovenský kopov
ťažko sa dáva na stránku niečo, keď sa na výbore osoby urážajú a niektorý pred jej skončením odchádzajú. a ješte jednu vec je ťažko uverejniť dačo také, ktoré klub na výbore schváli a na členských schôdzach nedošlo k podnetu na zrušenie uvedenej veci a na ďalšej schôdzi ju výbor zmení podľa toho ako sa im to páči a im vyhovuje

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38572 od flora
Odpoveď od flora na tému slovenský kopov
Vážení kopoviari! Kto má záujem... Podarilo sa mi dať na stránku zápisnicu zo schôdze. Ospravedlňujem sa za chaotickú formu dokumentu, lenže systém nechce vkladať linky na súbory... tak aspoň dočasne takto

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.225 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 324 návštevníkov a žiadni členovia on-line