slovenský kopov

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #39300 od sten
Odpoveď od sten na tému slovenský kopov
Tým že som napísal, že sučka na súťaži neobstála som ani v najmenšom nemyslel na to že tvoja sučka do chovu nepatrý. Patrý do chovu a som o tom presvečený nakoľko som mal možnosť ju vidieť. Na výbera sa zúčastnilo viacero psov ktorý na súťaž ani nepostúpili takže nevidím dôvod aby si na ňu nebola hrdá. Neviem presne čo sa stalo na uvedenej súťaži ale myslím si, že rozhodcovia, ktorí na súťaži rozhodovali boli objektívny a nemali dôvod byť neobjektívny. A ak to nie je tajné prečo manžel odstúpil?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #39585 od lrentka
Odpoveď od lrentka na tému slovenský kopov
Prosím o radu skúsenejších chovateľov. Sučke slovenský kopov veterinár predpísal prípravok na zrušenie háravosti Pillikan 20. Začal som ho podávať včera. V nedeľu mám ísť na poľovačku a následne budúci víkend na duričské skúšky. Aký vplyv má uvedený prípravok na výkonnosť psa, či nebude ovplyvňovať iných psov a či môžem absolvovať uvedené podujatia?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #39591 od rastosi
Odpoveď od rastosi na tému slovenský kopov
Kedy sa začala hárať?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #39592 od rastosi
Odpoveď od rastosi na tému slovenský kopov
Každé hormonálne zasahovanie do hárania môže priniesť zápal maternice, pyometritídu , nepravidelné háranie , cysty na vaječníkoch, pseudograviditi a menej početné vrhy.
<br/>Ty ovplyvníš krvácanie ,ale hlavu fene nie a čo sa týka psov aj tak ju budú hladať a snažiť sa páriť v tak krátkej dobe to nevyprchá. Lepšie by bolo keby si fenu nechal doma a išiel na iné skúšky. Riskuješ neskoršie zdravotné problémy suky a trapas na skúškach keď to niekto zistí a podá protest.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #39593 od rastosi
Odpoveď od rastosi na tému slovenský kopov
Kde chceš ísť na skúšky? určite sú aj iné termíny. Napíš zistím kde je ešte voľno.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #39608 od Robin1
Odpoveď od Robin1 na tému slovenský kopov
Kopoviari! Videli ste výsledky 1.ročníka putov.pohára v Jovsi?
<br/>1.miesto Peri Morské oko(gratulujem!).Pred súťažou nemal SD. Takto teda kopovy určite budú napredovať v práci!? (možno o rok na uchovnenie stačí jedna výstava...)8o:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #39609 od Keisanda
Odpoveď od Keisanda na tému slovenský kopov
Kopovov síce nechovám ale ako tak pozerám tak naša kynológia smeruje niekde kde nemá:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #39611 od lrentka
Odpoveď od lrentka na tému slovenský kopov
Začala sa hárať v pondelok. Veterinár mi ponúkal injekciu, ktorá by oddialila háranie o dva týždne, ale v priebehu niekoľkých dní by sa ešte hárala a vraj po injekcii by sa jej vytvoril biely fľak na koži - injekciu som odmietol. Prípravok Pillikan je v tabletkách a vraj účinkuje okamžite - preto som ho volil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #39617 od rastosi
Odpoveď od rastosi na tému slovenský kopov
Ja ti to poviem takto. Aj injekcia aj pillkan je hormonálny prípravok a lepšie je keď toho psa /suku/ necháš prehárať normálne bez zásahu. Ja som tiež veterinárny lekár MVDr. Rastislav Siládi venujem sa len malým zvieratám a keď príde majiteľ so psom s takouto požiadavkou tak sa mu snažím vysvetliť všetky pre a viacej proti. Pre je len egoizmus človeka a vidina niečoho bez zváženia následkov.Proti je zdravie môjho , alebo tvôjho štvornohého priateľa/suky/. Ja to proste nedoporučujem ak chceš chovať na tej suke šteňatá tak to nerob hrozia tie riziká , ktoré som ti pred tým popísal. Ten fľak vypadanej srsti to je nič oproti ostatnému čo sa môže udiať. Ja to viem na svojej koži a skúsenostiach. Nič aplikáciou liekou nezískaš. Ja som mal ísť tiež toho roku na KDS a cez výber a prvý pretek mi hárala suka a čo s tým spravíš nič. Minulý rok som bol na KDS v Žiline suka bola týždeň po háraní a bolo to oničom a radšej som ju stiahol . Neskôr som bol na MAR v Jovse a už ok. To máš tak prírodu neovplyvníš a keď sa snažíš tak sa ti to väčšinou vypomstí v inej forme.
<br/>S pozdravom MVDr. Rastislav Siládi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #39620 od rastosi
Odpoveď od rastosi na tému slovenský kopov
Áno ten pes je slušný aj exterierovo aj pracovne. On ani vodič za to myslím nemôže , že štartoval.Ten pes má SVMP,FSMP,FD,PF všetko v I c. , okrem FD tie v II c a po Jovse SD l.c. CACT SR a čo sa týka exteriéru tak už myslím že za svoj mladý život absolvoval dosť . Je narodený 30.07.2007. Tu vodič nepochybil . Málo kto sa venuje svojmu psovi ako tento pán.
<br/>Tu len niekto pozmenil štatút skúšok KDS (PPSK). Treba preštudovať na stránke KCHSK.
<br/>Kto, to vie on len sám. Výbor to nebol.(LENON)
<br/>S pozdravom MVDr. Rastislav Siládi
<br/>Hlavný poradca KCHSK

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #39630 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
Kde ste ich videli ja som prešiel všetko a nič som nenašiel.
<br/>Kde sa dá k tomu dostať?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #39643 od rastosi
Odpoveď od rastosi na tému slovenský kopov
Ospravedlňujem sa tento pes Peri Morské oko má aj FD v l. c. a všade páni psa aj na PF aj FD ako &quot;HLÁSIČ&quot; to sa pri plemene SK už málo vída. Čiže je to pes SVMP, FSMP, FD, PF, SD všetko l.c. a výstavy nerátam tento pes vyzerá byť najúspešnejší pes v roku 2008 Sk.A páni ,aby vyvrátil pochybnosti ide ešte raz na SD vo svojej domovskej Rgo aspoň myslím.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #39648 od flora
Odpoveď od flora na tému slovenský kopov
štatút KSD nájdete na stránke kchsk /www.slovensky-kopov.sk/ takto, kliknutím na: Výcviková oblasť-skúšky-skúšky duričov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #39653 od Robin1
Odpoveď od Robin1 na tému slovenský kopov
Asi ste ma zle pochopili. Ja tomu psovi tiež môžem iba gratulovať, a pred vodičom klobúk dole, ktorý v takom mladom veku psa stihol absolvovať toľko skúšok. LENON sa mi nezdá, kto zmenil štatút. Ak to naozaj výbor nebol! /vie niekto kde bol výber na tento putovný pohár?/:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #39655 od Podkarikasom1
Odpoveď od Podkarikasom1 na tému slovenský kopov
Keď má niekto výsledné tabuľky z Brezova, prosím Vás dajte to na fórum.
<br/>Peri Morské oko gratulujem k úspechu, som rád, že na tejto súťaži dali rozhodcovia možnosť takému mladému psovi dosiahnuť výborný výsledok.;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #39666 od jojinek
Odpoveď od jojinek na tému slovenský kopov
Pozdravujem Vás kamaráti nášho národného plemena. Volám sa Jozef Hílek a som majiteľom psíka PERI Morské oko. Ďakujem Vám za prejavené gratulácie a zároveň chcem taktiež poďakovať Dr. Siládimu za presné informovanie o dosiahnutých výsledkoch s mojím psíkom.
<br/>Kto máte záujem o výsledkovú tabuľku z tohto podujatia, prípadne aj z ostatných akcií ktroré som so psíkom absolvoval, tak ma kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>
<br/>S pozdravom a prianím pekného dňa. JH

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #39667 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Gratulujem k vysledku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #39674 od jojinek
Odpoveď od jojinek na tému slovenský kopov
Ďakujem pekne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #39688 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému slovenský kopov
Ak ti to nevadi tak vlož sem tie tabulky, mna by to veľmi zaujímalo je vidieť že ten psík ma ozaj veľmi dobre pracovne schopnosti, len treba dodať že je to aj tovja zasluha a veľka.
<br/>Gratulujem tebe a aj psíkovi.
<br/>
<br/>Kynologii zdar
<br/>
<br/>PS: ak to nechceš sem vložiť tuna je môj mail, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>
<br/>Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #39692 od kyra9
Odpoveď od kyra9 na tému slovenský kopov
Jozko moc moc gratulujeme, len tak dalej, nech sa ti s Britom / Perim dari a nech taketo uspechy budes mat aj s Gerou :) ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.130 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 209 návštevníkov a žiadni členovia on-line