slovenský kopov

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38577 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému slovenský kopov
Počuj o čo ti ide napíš to otvorene do všetkého len rýpeš už v poslednej dobe fakt nasieraš aj mňa, keď niekto vyslovil svoj názor tak vyslovil ale poviem ti jedno ak máš niečo proti Jarovi zavolaj mu a vydiskutujte si to, nie že budeš ku každej veci čo on napíše mudrovať.
<br/>Ako k článku tak teraz len k obyčajnému vyjadreniu vypracovať nič nevieš len mudrovať a chytať sa jedného slovíčka alebo si niečo vytiahneš z konceptu to áno to ti ide .
<br/>
<br/>Toť môj názor
<br/>
<br/>Je to dosť tvrdo napísane ale asi inač to nejde.
<br/>
<br/>K tomu čo píšu chalani:
<br/> v žiadnom klube to nie je ružové totiž zasa prišla móda že poniektorý si naberú len funkcie a nič nerobia hlavne že sa pýšia s tým že sú v predsedníctve klubu, alebo nevedia, lebo predseda necháva všetko na poslednú chvíľu a nestíha,.
<br/>
<br/>Preto navrhujem, aby sme urobili petíciu s konkrétnymi bodmi napr. ku skúškam zozbierali hlasy členov a zaslali to na SKJ rade aby sa začali zaoberať s požiadavkami a hotovo. Čo sa týka klubov samozrejme, že treba poukazovať na chyby a to len preto aby sa v budúcnosti neopakovali a aby sa zlepšila aj práca v kluboch a lepšia informovanosť členov. Sám som v jednom klube a som sklamaný.
<br/>
<br/>Kynológií zdar
<br/>Viktor Chromý

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38585 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Suhlasit nemusis o to ani neslo. Ale zalezitosti klubu sotva bude niekto z vedenia rozoberat na verejnom fore ked je to klubova zalezitost. Chodia sem ludia z vedenia klubu kopovov a vidis ze by sa niektori z nich vyjadril? Oni asi vedia preco tak cinia a urcite to NIE je preto ze na Vas clenov klubu kaslu. Moj nazor. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38593 od papo
Odpoveď od papo na tému slovenský kopov
čože ťa to?:] už aj ty sa ideš zaradiť medzi inteligentov?
<br/> Najprv trochu pripomeniem: celé sa to začalo oslovením p. cimbalíka od dama a pokračuje to jarovými príspevkami, teda jeho odpoveďami na tento príspevok a nie príspevkami osloveného:
<br/>poslal: Jaro 30. Septembra 2008., 14:10
<br/>Pito, Dama nehcite aby sa tu na PID preberali vnutorne zalezistosti klubu kopovov. Predsa na to mate schodze aby sa to tam riesilo.
<br/>Ani sa necudujem ze sa Stefan nevyjadril.
<br/> Po pitovom príspevku to pokračuje jarovým návodom/pardon, názorom/, ako má dama postupovať. No neviem, mne to pripomína vyjadrenia jedného hovorcu niekoho iného v zmysle: pst! Neťahaj nič na verejnosť! /žeby to poškodzovalo klub na medzinárodnej úrovni? snáď nie!/ a pokračuje to aj v ďalších...
<br/>Jarova prax to rozhodne nie je, takýmto spôsobom riešiť nejaký problém. jeho prax je asi takáto: obviniť z neznalosti a urážať, viď výška duriča. Alebo: zastávať sa ľudí ktorí tu svinia stránku hrubými výrazmi, alebo: na titulnú stránke dať článok so zavádzajúcimi údajmi, pochváliť sa durením psa, ktorý u nás nemá čo duriť. Pre nič netušiacich, ukážky nájdete v téme bernský durič. A potom urazene reagovať. Okrem iného mňa v tom článku uráža aj jeho slovenčina, ale to nie je podstatné.
<br/>A ak je niekto zároveň aj redaktorom, tak ho tak vníma snáď každý čitateľ PIDu pri všetkých jeho príspevkoch, alebo je to zakaždým iný človek s inými názormi? Len pre zábavu ti jeden redaktorský /síce nie jeho/ pripomeniem: ,,,Asi začnem tým že vymažem tvoje príspevky...“ dobrý, nie?
<br/> Takže asi tak, viktor, čo som to vytiahol z konceptu? Ahá, nekonzultujem svoj príspevok s redaktorom. No je mi to ľúto, ale mám svoj názor a svoje skúsenosti. A tie mi vravia, že proti zatľkaniu čohokoľvek pomáha len a len zverejnenie! A tu o niečo také nepochybne kráča. Klub si podľa vyjadrenia svojich členov neplní povinnosti, tak asi je im treba poslať maila! Výsledky idú dole vodou, tak o tom radšej pomlčíme..., vysoký funkcionár sa tak urazí za to, že nevyhral, že odmietne odovzdať na vyhodnotení ceny pre víťazov. Tak, tak, viktor, ako by si aj ty nemal dosť skúseností zo súťaží a výstav. A čo tak poľovnícka etika, tiež nič nevraviaci pojem? alebo si myslíš, že patrím k tým, ktorí sadnú na bicykel a idú protestovať do chránenej oblasti proti zákazu vjazdu bicyklistov do lesa? Síce nie som kopoviar, ale mám medzi nimi dosť priateľov, tak mám aký taký prehľad. Poriadok si musia samozrejme spraviť sami, a ja ich v tom podporím aspoň takouto formou.
<br/> A ešte čosi: veľmi si vážim prácu každého kynológa, pokiaľ to robí tak, ako má, viktor, a zdôrazňujem, každého, nikoho z toho nevynímajúc. A podporím každého v jeho úsilí posunúť poľovnícku kynológiu ďalej.
<br/> A na urážky a aroganciu nemienim reagovať, to snáď pochopíš.a že sa tu nejedná o malicherný problém klubu, uvidíš začas. a je mi nanič, keď podobné problémy sú aj v iných kluboch a stále sa nič nedeje! takže, viktor, mailuj a nasieraj sa ďalej!:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38603 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
[r]Vazeny pan Papo, mam na Vas jednu jedinu prosbu. Ignorujte prosim moju osobu ako taku. Ja som tak cinil neustale vo vztahu k Vasej osobe a nadalej sa budem toho drzat! V ucte k Vasim sedinam, s pozdravom Jaro Kučík. [/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38604 od johny
Odpoveď od johny na tému slovenský kopov
Papo vieš čo? Choď už do zadku, to ti hovorím ako malý redaktor a bez toho aby som to konzultoval s veľkým redaktorom. Rieš si komplexy v osobnom styku kde môžeš dostať adekvátnu ručnú odpoveď a nie takto. Konfliktnejší typ ako si ty som nezažil a to sa potvrdilo aj na stretnutí. Prečo si nevyjadril svoj názor aj keď ti šlo o tie líšky ale si tlačil mňa aby som písal tvoje myšlinky s mojim podpisom? Veď keď si videl problém, mal si ho otvorene riešiť. Keby som ťa poznal ako teraz tak sa na teba vykašlem. Máš povahu svojho teriéra, len tebe netreba dať ani povel ŠNÚRKY aby si zaútočil. Ak ak ma zaradíš medzi inteligentov tak sa asi od smútku poskladám. Viem že nebudem mať posledné slovo, ideš ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38608 od spajky
Odpoveď od spajky na tému slovenský kopov
Páni kupte si hrubosrsteho jazvečíka ako ja dajte ho na dedinu trebars k svokre ako ja a budete mat každý den slepačiu polievku ako moja svokra a nehadajte sa . radí vám ujo Spajky:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38610 od Finist
Odpoveď od Finist na tému slovenský kopov
Myslíš že kopov to nedokáže? Moj nemal ani rok a už mal päť sliepok na konte. No a minule mi dokonca živú domov priniesol a k nohám položil. Ako 8 mesačného som ho musel ovci z krku dole dávať. Kto mal vedieť že ujčok budú ovce pásť tam kde ja psa chodím venčiť. No zlaté psíča je to.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38615 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému slovenský kopov
Vedúci,ako u vás funguje tá obôrka,na koho sa treba kontaktovať,ak tada funguje aj pre cezpoľných...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38617 od Finist
Odpoveď od Finist na tému slovenský kopov
Funguje asi tak,že momentálne má svinka prasiatko (ale to by malo už každú chvílu odísť) takže k nej radšej psy napúšťame a kanček je k psíkom už dosť agresívny. Cezpolný sú výtaný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38620 od stokodej
Odpoveď od stokodej na tému slovenský kopov
Zdravím, aj ja by som sa chcel opýtať či by sme mohli prísť s daxlom si zacvičiť v niektorý víkend v októbri sme cezpoľní a možno sa aj s niektorými spojiť (robitusin). Ak Vás môžem poprosiť nejakú kontaktnú osobu, podmienky apod. Dohoda bude určite možná;);):P , čo neurobíme pre nášho psíka8-L8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38628 od Finist
Odpoveď od Finist na tému slovenský kopov
Do dvoch týždňov prasa odíde a bude možné si zatrénovať. Ak máte záujem prísť aj ku kančekovi tak možte aj zajtra.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38631 od stokodej
Odpoveď od stokodej na tému slovenský kopov
Zajtra t.j. 4.10. ideme na farbiarske skúšky takže radšej by sme chceli ísť neskôr okolo 18. alebo 25.10. 2008. Sme z Martina ale s cestou nie je problém len nevieme presne miesto ani kontakt na kompetentnú osobu čo má na starosti oplôtok. Takže budeme radi ak sa dozvieme viac vďaka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38638 od jager
Odpoveď od jager na tému slovenský kopov
Dík Jano, už som si myslel, že najkonfliktnejší som tu ja.;)
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38646 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému slovenský kopov
Ja tiež len po skúškach,niekedy v novembri...,dohodneme sa potom...8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #38702 od Finist
Odpoveď od Finist na tému slovenský kopov
Žial nájdu sa na svete aj ,,zodpovedný&quot; ludia ktorý vám zastrelia pri prechadzke psíka z obojkom na krku tak ako sa to stalo mne 6.10.2008. PFky na ktoré sme mali íst o dva týždne už bohužial neabsolvujeme. Keby sa tak dal vrátiť čas...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #38703 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Psa ti to nevráti, ale tomu, kto zastrelí psa poľovného plemena v tomto čase by sa to len tak prepiecť nemalo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #38705 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Finist je mi to luto. Toto nikdy nepochopim ako niekto moze strelit na loveckeho psa!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #38706 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Jaro, ty si sa ešte nestretol so zakomplexovaným chu(ma)jom? Aj medzi poľovníkmi je ich požehnane.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #38707 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Čo ja mám informácie, tak to nebol poľovník, ale motorkár (alebo motorkári) z krátkej zbrane. A o toto je ešte tento čin nebezpečnejší. Kde to vlastne žijeme ???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #38709 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Kurva aj s ludmi :[:[:[. sorry za vyraz ale inak sa nedalo!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.129 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 204 návštevníkov a žiadni členovia on-line