AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.

pred 17 rokmi 1 týždňom #16504 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Sňaď hrube slova Katka, vulgarne by zneli ináč, ale ty si začala posudzovať ja nepotrebujem obhajovať len jedno ti poviem, že záleži na vodičovi a AJD pokorí frbiara ľavou zadnou.:D:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #16505 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Počuj ty veľky kynolog koľko psov si vycvičila a koľko psov predviedla sama na skúškaš že vôbec berieš taketo slova do úst?
<br/>
<br/>Tak ja som s 9 mesčným daxlom dohľadal minule leto na 10 hod starej stope lanštiaka a bola aj došľapana ta stopa mal psík čo robiť ale našiel ten kus aj keď ešte bol len decko.
<br/>
<br/>O čom tu točíš. Kata. :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #16506 od mano
Odpoveď od mano na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
ja chovam farbiara teraz si idem kupit kopova psov si pripravujem vzdy sam ale vzivote by som nerozpraval take hluposti ako katka-aaa a jager. ja som videl tak pokazenych farbiarov ze by som ich nedal ani na stopu hodinu staru a plnú farby, a videl sam takeho AJD ze mu niektore farbiare ktore skoncili na PF v prvej cene nesiahaju ani po &quot;clenky&quot;. katka-aaa co si dokazala ty s tvojim psom?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #16507 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Tak to som si mohol myslieť že ma rozumy od sam najmudrejšieho a najužasnejšie farbiaristu Jagra. Už nebudem ani reagovať na jej príspevky vrana k vrane sada a o jagrovi mam svoju mienku. ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #16508 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
ty sa tu do toho nemotaj michal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #16511 od babrosX
Odpoveď od babrosX na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
ú vidím, že tu žlče nechýba. V našej rodine sa choval nejeden AJD a mali výborné výsledky či pri durení tak aj pri dohľadávaní. Nemyslím si, že je vhodné ohodnotiť psov na nejakej stupnici, hlavne keď čo pes to individualita. Tak ako zo psa po vynikajúcich rodičov môže človek vychovať &quot;neschopáka&quot; tak môže z orecha urobiť kvalitného psa. Myslím si, že hodnotenie by malo byť podložené nejakým výskumom, samozrejme obhájiteľným. No a keďže sme ľudia, nezaškodilo by aj trošku diplomacie, aj zlé hodnotenie sa dá podať s ľudskou tvárou. Inak prajem veľa kynologických úspechov katka-aaa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #16512 od puro
Odpoveď od puro na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
PF-RAJECKA LESNA 2006.1,AJD.2,KOPOV A ZA NIMI 5 FARBIAROV.NEZATRACUJEM FARBIARA ANI JEHO CHOVATELOV VAZIM SI KAZDEHO CHOVATELA CO DOKAZE VYCHOVAT DOBREHO PSA.NO Katka-aaa AKO KYNOLOGICKA MA 10.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #16514 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Katka AAA snimam klobuk pred tvojou odvahou toto napisat ale hranici to skor z nerozumom . ale ako som sa dozvedel s kynologiou len zacinas takze beriem spat vsetky otazky ohladom tvojich praktickych skusenosti a tymto je moja debata z mojej strany ukoncena .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #16521 od jager
Odpoveď od jager na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Ak to čo píšem sú hlúposti, tak sa neuraz, ale ty si potom hlupák a v kynologií si v podpalubý, ničomu nerozumieš. To ale neznamená, že ak spustíš zo svojej arogantnosti, že sa nemôžeš naučiť viac. Doporučujem Ti ako učiteľa katku. Pardom, ona by na teba nemala čas, svoj čas venuje radšej svojmu psovi.:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #16523 od majod
Odpoveď od majod na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Chlapi možno Katarina nechcela ani tak zatratiť plemeno AJDale skôr upozorniť že farbiar je na niektore prace vhodnejší ja som mal dvoch AJD a teraz som si zaobstaral bav.farbiara.Nevynašam žiadne súdy,to co ma farbiar gen dané, s AJD som musel najsť.Dalsia vec že AJD rad durí čo nie je vždy žiaduce,inač su to fakt mile a dobre psíky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #16528 od vik
Odpoveď od vik na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Jager, ty odborníčku, prečo si neodpovedal na otázku, ktorú som položil v téme &quot;Všetko o poľovných psoch&quot; ohľadom dohľadávky? Pododýkam na konkrétnu otázku? Ty však (takmer vždy) radšej napíšeš niečo všeobecné, arogantné, podrývajúce a potom sa stratiš, alebo že najlepší je farbiar a za tým svoje tel. číslo...
<br/>Katkaaaa, keďže na otázky si odpovedala len sčasti (predpokladám, že to šteňa od jagra je tvoj prvý pes), tak sa opýtam inak: Na koľkých dohľadávkach si sa zúčastnila aspoň ako pozorovateľ? Keď tak odvážne tvrdíš, že duriče všetko zničia, a farbiare musia opravovať...Alebo sú to reči typu &quot;hear and say&quot; (jedna baba povedala?)?
<br/>A ak si sa chcela niečo naučiť, príp. spýtať tak určite nie takýmto arogantným štýlom, a la Ja, prip. farbiar je najlepší, vy s ostatnými plemenami sa neunúvajte...Ešte si nič nedokázala a už vynášaš súdy...
<br/>A ešte niečo na záver, máš jednosmerné, tendenčné uvažovanie o kynológii, psoch...90% kynológov, ktorí roky chovajú psov, sa tak ako ty neodvážia vyjadrovať...
<br/>
<br/>S pozdravom ješitný a egoistický VIK

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #16550 od e2l
Odpoveď od e2l na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
ahojte neviem prečo si všimate nejaku pošahanu dievčinu radšej napište niečo o svojich psoch ake mate snimi skusenosti ako sa one čo najlepšie starať ja si chcem kupiť AJD a preštudoval som o psoch niečo vypočul som si nazory skusenych odbornikov polovnikov rozhodol som sa pre všestrane použitelneho psa dufam že sa my podari vychovať sneho psa ktory bude aj osožný pre naše pz

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 dňami #16629 od kopa
Odpoveď od kopa na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
V PZ kde sa loví 4 ks vysokej a 25 ks čiernej ročne si lepšieho psa ako AJD neviem predstaviť. Prácu na stope majú AJD rovnako dobrú ako farbiare, ale hlavne mladým psom, ktorí sú náchylní na vonkajšie podnety chýba vnútorný pokoj.To je, podľa mňa, jediný problém kopovov. Pri práci na stope s dobre vycvičeným daxlom alebo farbiarom a so skúseným vodičom by nemalo dôjsť k problémom. Píšem &quot;by nemalo&quot;, lebo každá dohľadávka je individuálna a nikdy by som si nedovolil generalizovať spôsobom 10 bodov. Poznám ďaleko nelogickejšie a nepolovníckejšie plemená, ako su AJD a farbiare a nedovolím si ich odsudzovať, alebo zosmiešňovať. Vždy je to o vzťahu človeka ku psovi.Osobne vlastním jedného rišavého hulváta a na stope mu verím. Dodnes ma nesklamal a funguje aj ako perfektný antistresový ventil.
<br/>A týmto pozdravujem Katku a želám jej veľa kynologických úspechov. A ešte niečo pre ostatných. Trpezlivosť, kľud a rozvahu páni. Nechajte ju dospieť. Keď sa skludnia hormóny bude to zase o niečom inom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 dňami #16634 od macek
Odpoveď od macek na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
[r]to je rozumná reč, keď niekto povie nejakú totalnu blbosť tak, si ho netreba vôbec všímať......... je to niečo také ako keby chcel prváčik naučiť učiteľa čítať......... takže nebudem to už komentovať....... no ja som choval kopova teraz som prešiel na AJD a vysoká spokojnosť......... Každé jedno plemeno ma niečo do seba ako už bolo spomenuté psíkovi sa treba venovať...... [/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 dňami #16652 od puro
Odpoveď od puro na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Zalesak pekne fotky AJD.Hladal som jagra no ziadna fotka.Mano pekny farbiar vela stastia s kopovom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 dňami #16685 od jager
Odpoveď od jager na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Zaujímajú ma chlapy, ktorý psom aj rozumejú. Na teba je škoda každej mojej minúty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 dňami #16687 od jager
Odpoveď od jager na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Puro, pozri si temu, Autorské práva vo fotogalerií.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 dňami #16690 od macek
Odpoveď od macek na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Jager....... nevedel som, že si na chlapov........... takže chlapi pozor na Jagra :D:D:D:D:D a hlavne ty vik, lebo ja viem, že sa psom rozumieš......... :D:D:D:D:D:D:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 dňami #16691 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
www.farbiare.sk/pdf/spravodaj_2007.pdf [/]spravodaj klubu frabiarov
<br/>
<br/> www.farbiare.sk/ [/]web stranka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 dňami #16696 od vik
Odpoveď od vik na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Stojím si za svojím, nedokážeš napísať nič okrem osobných invektív a podobne. Už som to v predchádzajúcom príspevku napísal, nemienim sa opakovať...Nedokážeš argumentovať, pretože nemáš čím.;/;/;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.173 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 474 návštevníkov a žiadni členovia on-line