NEMECKY PREPELICIAR

pred 16 rokmi 4 týždnami #33516 od MichalP
NEMECKY PREPELICIAR bolo vytvorené MichalP
Ahoj ako som sa dozvedel z inej temy mas sucku NP, planujes niekedy v najblizsej dobe aj steniatka?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 týždnami #33551 od wachtel
Odpoveď od wachtel na tému NEMECKY PREPELICIAR
Zdravím Vás priatelia
<br/>
<br/>Som chovateľom NP. Prvého som mal psíka hnedáka s bielou náprsenkou, ale pred dovršením 9 roku života uhynul. V súčasnosti chovám sučku hnedá beloška. Je z chovateľskej stanice od Mariánskych Lázni. (Otec poliak, matka češka a moja je krásna hnedá beloška).Sučka už má tri roky a je chovná len sa nám nedaria tie šteniatka. Dúfam že teraz na jar sa nám to podarí. Čo sa týka temperamentu je veľmi temperamentná. S jej výcvikom som už nemal problémi lebo pri prvom psovi som vychytal ich muchy. Ináč sú to psíky veľmi učenlivé. Neskutočný aportéri, vodári. Ide in práca v poli, vo vode aj v lese, skrátka súto všestranní sliediči. V čechách ich s oblubou používajú pri love diviačej zveri. Čo sa týka ostrosti zo začiatku sú mäkší ale keď sa to v nich prebudí tak je to ono. S prvým psom som mal absolvované SVMP, JSMP, FSMP, LSMP a ja VSMP. Okrem všestraniek všetko v I. cene. Na všestránkách obstal v druhej cene avšak bol najlepší v lese. So sučkou už mám FSD a JSMP všetko v I. cene. Ak sa mi podarí priložím aj niekoko fotiek. No zatiaľ mi to neide.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 týždnami #33553 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému NEMECKY PREPELICIAR
wachtel ak tie steniatka budu aktualne daj vediet, inak ti drzim palce!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 týždnami #33561 od 45_70
Odpoveď od 45_70 na tému NEMECKY PREPELICIAR
ano kazdu chvilku cakam haranie mojej suky, idem parit do ciech so super psom. Je to hnedak a poznam ho z polovaciek na diviaky. mam neake fotky suky a psa. ked bude mat niekto zaujem poslem mu neake foto. ja som s prepeliciarmi velmi spokojny je to asi jedno z najuniverzalnejsich polovnickych plemien.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 týždnami #33564 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému NEMECKY PREPELICIAR
mozes poslat na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. ak bude vrh aktualny daj vediet. Vsetko dobre

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 týždnami #33581 od wachtel
Odpoveď od wachtel na tému NEMECKY PREPELICIAR
Držim Ti palce nech ti to vyjde. A ktorý to je pes môžeš byť konkrétnejši

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 týždnami #33582 od Akela
Odpoveď od Akela na tému NEMECKY PREPELICIAR
Prosím Ťa o foto na : akela@mail. t-com.sk
<br/>Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33597 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Prosím ťa pošli mi ak je to možné mailom rodokmeň tvojej sučky a ak máš tak aj psa alebo aspoň meno.Pohladal by som si ho na nete.Môj mail:milfol@stonline.sk.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33606 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Na slovensku je len 5 chovných súk a 4 chovný psi.Takže tá základňa nie je veľká a bude dobré ak sa rozrastie.Tí čo máte NP tak napíšte sem mená aby sme mali o sebe prehlad ak vám to nevadí.Môj pes má 15 mesiacov je hnedý s bielou náprsenkou &quot;OSKAR z Košickej&quot;

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33607 od 45_70
Odpoveď od 45_70 na tému NEMECKY PREPELICIAR
ja mam chovnu sucku Gina Tusicka koneca je to tmavy belos.ma 4 roky a mala dva vrhy. teraz by sa mala zacat harat. pokusil som sa vam aj poslat fotky ale neviem ci to vyslo lebo som v tom uplny novacik. tu je moje tel. cislo 0903225859 v pripade zaujmu poslem foto postou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33609 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Už som v obraze.Bývaš v Jarok pri NR.Sučku máš od Siksu.Máš s ňou aj iné skúšky ako jesenky?Ako dlho si ju učil aport?Ja som to zmákol komplet za 4 ťýždne.Teraz už len precvičujem.Prešlo mi rukami dosť psov ale už by som nemenil.Ale mám ešte foxa a jazvečíka.Zajtra ide kamarát predviesť svoju 10 mesačnú NP do NR na Výstavu tak že sa to rozrastá.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33610 od 45_70
Odpoveď od 45_70 na tému NEMECKY PREPELICIAR
ja mam s nou len jesenky v 1 cene a vystavu. aport maximalne vrodeny uplne bez problemov len odovzdavanie bolo trochu nacvicene ,velmi pevne drzala nechcela pustat. aj ja som skusil jagosov,jazvecikov ,stavaca a springa . ale prepeliciar mi neako ucaroval. teraz mam jednu 10 mesacnu sucku od mojej suky a 3 mesacnu kopovku ale malo casu. dostal si foto? odkial si?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33611 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Foto mi neprišlo,som z BA.Ja som čakal na svojho psa 2 roky,lebo som ho chcel len po Gabi Hamilchov.A chcel som len hnedeho.Tento rok s ním chcem urobiť SVMP,FSMP,LSMP,JSMP.Bál som sa trošku ostrosti ale po 11 mesiacoch sa to zobudilo a teraz ešte to ho diviaka v ňom potrebujem utvrdiť.Tam je to ešte vlažné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33616 od 45_70
Odpoveď od 45_70 na tému NEMECKY PREPELICIAR
u prepeliciara nic neuponahlas dospievaju trosku neskorsie moja 10 mes. sucka je este stale hrava, ja som v podstate s vycvikom este ani nezacal ale uz pomalicky zacinam pripravovat na FSMP a potom JS .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33634 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Napíš mi prosím meno otca tej mladej sučky.Kamarát čo má 11mes.sučku tak tá robí diviaka v oplôtku na 4!!. Má to dovezené zo severnej moravy.Ja plánujem ešte jedného NP asi sučku len čakám čo bude v ponuke.Aj brat tvojej Giny Gaston je dobrý po pracovnej stránke.O NP sa zaujímam už 4 roky a až minulý rok sa mi dostal do rúk.Mám preštudované aj rôzne rodokmene a dosť sa dá nájsť aj na nete.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33660 od 45_70
Odpoveď od 45_70 na tému NEMECKY PREPELICIAR
otec je cyr od zelene chaty. mne stara suka robila tiez dobre na diviaky ale v decembri dostala od diviaka a zacala ich ignorovat a doslova zapierat. inak ked chces tak mi zavolaj a mal by som pre teba stenata , je to sice z ciech ale je to ozaj dobre spojeni. suka ma titul &quot;DIVIACAR&quot;mam fotky ale neviem ich poslat jedine postou. bolo by super priniest na slovensko nieco nove nepribuzne.Prepeliciari si zasluzia viac pozornosti .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33661 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému NEMECKY PREPELICIAR
chlapi ak to niekomu s tými šteniatkami vyde myslite na mna mam ozaj vazny zaujem, s milkom som uz prebral vyuzitie NP na inej stranke, takze nejake informacie Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Vopred pekne dakujem. Vela zdaru

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33664 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému NEMECKY PREPELICIAR
Aj môj pes je po Cyrovi.V stredu idem do NR tak sa ti ozvem pozriem tie fotky.Vieš český titul Diviačiar sa zo slovenským nedá porovnať.Dôležitá je prax a hlavne vlohy kde vidíš čo môžeš od daného jedinca očakávať.Dnes som naložil psovi činku na 6kg a vie že ju musí priniesť.Nosí a keď pustí tak bez povelu zoberie znovu a donesie a ešte pri tom vrtí chvostom.To sa mi na tom imponuje a robí mi radosť.Preto hlavne kladiem dôraz pri výbere psa na povahu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33700 od 45_70
Odpoveď od 45_70 na tému NEMECKY PREPELICIAR
ja viem ze sa to neda porovnavat ale tu na slovensku ti prepeliciara na duricske skusky ani nepustie, co je velka skoda. neodporucal by som stena keby som nepoznal aspon jedneho z rodicov . psa som mal moznost vydiet polovat na diviaky a kacice a mozem povedat ze je to drak. a suka ma tiez odporucania. ale je to hlavne uplne nepribuzne. ten tvoj kamos ma tu sucku od Brnoviaka /Z Javoroveho Vrchu/? aku mala vysku na vystave ? lebo ta moja mlada sucka je dost nizka aspon sa mi vydi, zhruba tak 43 cm a ma 10 mesiacov. tak ked budes v nitre tak sa ozvy podebatujeme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33702 od petob
Odpoveď od petob na tému NEMECKY PREPELICIAR
Mám aj ja psíka od Brnoviaka z Javorového vrchu-Beskyd.Volá sa TEX.Matka je Madam a pes je Pady z Vetrné paseky.Má super nos ale trochu ťažšie sa ovláda.Na jeseň sním idem na skúšky.Potom dám vedieť ako dopadol.Prepeličiar bol môj sen ale ako kandidátovi mi určili stavača.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.130 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 516 návštevníkov a žiadni členovia on-line