Kvalita zbraní sauer 202

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27163 od Castor
Odpoveď od Castor na tému Kvalita zbraní sauer 202
Akela, aky typ montazi Leupold mas presne na mysli? prip. skus dat nejaky link

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27169 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Kvalita zbraní sauer 202
ja mám team...od fraňa..v 308 w...plast lavorukú....trochu nastal problém lebo záver je lavoruký ale pažba je pravá...tak som si dal vymeniť za lavé drevo...zbraň je fajn...pôjde na ňu leupold aj montáž leupold...hlaveň je 56 cm kanelovaná...myslím že dlžka hlavne je v pohode aj na dlhšiu strelbu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27200 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
Ja mám na na Saueri túto schwenk montáž od leupoldu: www.leupold.com/hunting-and-shooting/pro...g-systems/qr-mounts/[/]montáž
<br/>Mám tú s dvoma platničkami. Veľmi spoľahlivá,puškohľad je dole do 5s.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27201 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
www.leupold.com/hunting-and-shooting/pro...g-systems/qr-mounts/[/]klik
<br/>
<br/>ten link ešte raz...snáď sa podarilo:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27202 od Castor
Odpoveď od Castor na tému Kvalita zbraní sauer 202
Dakujem Misko...kupil si ju tu?...cena?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27203 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
Kupoval som u Fraňa, cena bola okolo 6 tis sk-so všetkým...Je mierne lacnejšia ako originál od sauera,ale kvalitou rovnaká ak nie lepšia...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27204 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Kvalita zbraní sauer 202
Tie montáže šli dosť hore cenovo. Čo je vzhľadom na vývoj kurzu koruny LOGICKE haha. Castor neviem link, ale montáž sa pripevnuje dvoma páčkami, ktoré sa výstrelmi doťahujú. Snímanie a nasadzovanie je tiež otázka sekúnd. Ja mám EAW ale Leupold sa mi páči viac. Keď som kupoval zbran tak ich Frano ešte nedával na zbrane. Dával EAW aERA. Obidve sú tiež v pohode. Na Sako a Tikku dával Optilock, čo bolo 4000 Sk - za tú montáž akoby zadarmo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27205 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Kvalita zbraní sauer 202
Je to presne táto montáž. Dnes som dvakrát hovoril s Franom a má vybrakovaný sklad. Nestačia mu dodávať Sauer - berú ich ako zadarmo, ale aj Beretty napr. aj Mannlicher. Je pred sviatkami, tak každý kto na to má potrebuje oplieskať groše.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27218 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
Ani sa nečudujem, aspoň vidno aký to má účinok,ak obchodník vychádza s cenou v ústrety.Musím tam aj ja vyskočiť, dochádzajú mi náboje a treba si pozrieť na čo začať odkladať..;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27292 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Kvalita zbraní sauer 202
Zdravim Ta. Ten balicek som dostal. Ak sa mozem vyjadrit k tej montazi, mne sa velmi nepozdavala, ale to neznaci ze nie je dobra. Mal som vsak montaz s takymto upinanim na zlamovacke a tie upinacie koliky mi dost zavadzali. A este jedna vec mi tam prekazala, ked mi ju Frano ponukal. Zdala sa mi dost subtilna, tie koliky sa mi zdali prilis tente s prilis vela trecimi plochami, kde moze vzniknut vola. Ta EAW co mam teraz na Saueri nema nic, co by ti mohlo pri strelbe prekazat, ci nieco co by sa mohlo zachytit. Aj s montazou ma vysla na necelych 9 tis. Zatial som s nou nadmieru spokojny. Ale doporujem vsetkym, ktorych niekto bude presviedcat, ze staci platnicky iba nasrubovat, aby si to dali radsej aj prilepit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27293 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Kvalita zbraní sauer 202
Ako si snim spokojny? Moja v 7x64 je super, strelba v pohode, ale rana = zvukovo ako z dela. Neviem ci tou kratsou hlavnou

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27296 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Kvalita zbraní sauer 202
vieš čo...ja som znej zatiaľ vystrelil iba jeden náboj,....aj to bolo na ďalekého diviaka a vtedy veľmi neregistrujem ranu...sústredím sa na mierenie..dnes som ju nechal u fraňa aby mi tam namontoval puškohľad...tak keď ju budem nastrielavať tak budem múdrejší

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27304 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
Aj mne to búcha trošku viac ako CZ 550 v rovnakom kalibri,ale s dlhšou hlavňou...pravdepodobne to bude tou dåžkou...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27606 od smithwesson
Odpoveď od smithwesson na tému Kvalita zbraní sauer 202
pre AKELA:
<br/>
<br/>preco prosim ta tvrdis ze montaz LEUPOLD je lepsia ako EAW ktoru mas ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27629 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Kvalita zbraní sauer 202
Skôr hmotnostou zbrane.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27643 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Kvalita zbraní sauer 202
Leupold sa mi páči viac. Napísal som len toto. Netvrdím, že je lepšia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27649 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
Je u oboch rovnaká, plus-mínus pár gramov...Mám Sauer bez odľahčeného púzdra záveru,tak vo váhe oproti CZ veľký rozdiel nie je.
<br/>Neviem či sme si &quot;búchaním&quot; dobre porozumeli,ale ako ma váha zbrane vplyv na hluk výstrelu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27666 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Kvalita zbraní sauer 202
Pardon.Myslel som,ze viac ,,kope,,Preto ta vaha.Ja aj otec mame rovnake kalibre.Ale jeho vystrel znie uplne inak ako vystrel z mojej zbrane.Rozdiely su.Hlaven dlhsia o 4cm a ine strelivo.Ja pouzivam Normu a ta dava riadne o sebe pocut.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28143 od Elo
Odpoveď od Elo na tému Kvalita zbraní sauer 202
To miso:
<br/>a tá montáž Leupold drži presnosť nastrelenia aj pri opakovanom odobratí a nasadení puškohľadu? Skúšal si to v praxi? Tie excentrické zaisťovacie páčky sa pri nosení, alebo spätných rázoch pri streľbe neuvoľňujú?
<br/>Pozeral som tú montáž, celkom sa mi pozdáva, uvažujem o nej a po malej úprave u puškára by som ju chcel osadiť na ČZ 55O. Len tie originál Leupold krúžky sa mi celkom nepozdávajú - majú len po 2 skrutky na každom krúžku, iné montáže mávajú 4 skrutky (2 skrutka na každej strane) a deliacu rovinu majú 180 stupňov, iné krúžky mávajú cca 120 stupňov - tam by malo byť pevnejšie &quot;zovretie&quot; tubusu puškohľadu. Preto zatiaľ váham a pýtam sa na referencie a skúsenosti majiteľov týchto montáží...
<br/>Takže chlapi sem s Vašimi skúsenosťami.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28151 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Kvalita zbraní sauer 202
Sauer nestačí vyrábať, tak zrušil výrobu typu 90, 92 a 202-Select, nakoľko medzi ním a elegance nie je podstatný rozdiel/len krúžkovaný záver/.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.083 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 415 návštevníkov a žiadni členovia on-line