Kvalita zbraní sauer 202

pred 16 rokmi 2 týždnami #34903 od minoC
Odpoveď od minoC na tému Kvalita zbraní sauer 202
Tá 202-ojka je bohová, Akela, je to fakt skvelý pocit mať doma nové železo. A ešte takéto!!! Zatiaľ som bol len na strelnici ,skúšal som RWS DK 9,1g, Norma Oryx 10,1g a Prvi Part.10,1g na cca 90m to lietalo s 2 cm rozptylom.(Teším sa ako malý chlapec !!!!)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34904 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Kvalita zbraní sauer 202
Ak si ju omakáš na posede - flintu, prídeš na to ako je skvelo skonštruovaná a ako má premakanú poistku. Inak mne tiež ohromne sedí a som rád, že ju mám. Ten 1. partizan by som nedal ani do blízkosti Sauera. Ostal by som pri Norme Oryx. Strieľal som ju v 7mičke a nemala chybu. Kamoš strieľa v 6,5x57R Dopperkern a tiež ho chváli. Pri Norme je oveľa priaznivejšia cena a kvalita z mojich skúseností a rozptyl, je ten istý. Ja strieľam teraz v 8x57JS RWS TIG. Ale mám aj balenie Norma Vulkan - to vyskúšam tiež a možno zmením patrón. Zatiaľ ma to ale veľmi neláka, po TIG mi zostáva zver na 90% v ohni. Myslím diviaky. Na vysokú až koncom leta, zatiaľ nemám žiadnu skúsenosť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34914 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
Tak, šťastných majiteľov je viacej, ja na svoju nedám dopustiť. Včera som si bol len tak bachnúť na strelnici, hneď prvými dvoma ranami som spravil ležatú 8-rany sa dotýkali, takže mi zdvihla náladu. Poistka jednoduchá ako na vzduchovke, ale hrozne účelná, navyše má tá puška dušu- 100% jej verím....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34933 od man
Odpoveď od man na tému Kvalita zbraní sauer 202
S 202 je podľa mňa bezkonkurenčne najlepšia goľovnica na našom trhu. Po rokoch so sa aj ja rozhodol pre jednu poriadnu zbraň ako päť rôznych verzíí guľovníc v skrini.
<br/>Čo sa týka nižšie spomenutého kalibru 6,5x55SE je podľa mňa v našich podmienkach skutočne vynikajúci, len na základe poznatkou ľudí čo s ňou poľujú, konkrétne tu sa výrazne prejaví rozdiel nábojov S&amp;B a RWS, alebo NORMA. Môj favorit je Doppelkern 9,1g. od RWS.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34947 od minoC
Odpoveď od minoC na tému Kvalita zbraní sauer 202
Čau vzácny priateľ. Ty vieš o ktorom železe som hovoril:D Na margo toho streliva: mám viac kamarátov v radoch horárov , ktorý strieľajú aj prvi partizán ,jeden napr. v kalibri 6,5x57 a nedá na to strelivo dopustiť,je to s SaBvraj nepotovnateľne lepšie.(tí chlapi majú poľovačku v náplni práce, takže vedia o čom hovoria):Ja osobne s p.part.skúsenosti nemám a chystám sa v 6,5x55SE v praxi vyskúšať Norma Oryx(10,1g)a RWS DK(9,1g)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #35083 od minoC
Odpoveď od minoC na tému Kvalita zbraní sauer 202
Tak a je to tu.Vyskúšal som S 202 u kamoša v revíre na cca 60 kg lanštiakovi
<br/>(cal. 6,5 x 55 SE, Norma ORYX) Na 90 m nespravil ani krok dostal na chrbticu. Fakt super pocit s novým železom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #35115 od man
Odpoveď od man na tému Kvalita zbraní sauer 202
Úprimné Lovu Zdar! priateľu:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #35117 od pepies
Odpoveď od pepies na tému Kvalita zbraní sauer 202
Môžem ti povedať priatelu že ten tvoj výsledok je super.Včera som bol nastrelovat svoju Tikku T3 v 308w.Ja mám tiež TUG 200gr ale sám si prebíjam náboje.strielali sme dvaja s podopretou zbranou a 4 rany sme dali na 120m do jednej dierky!!!308w má jednu z nejlepších balistík.Tak si nevšímaj tých posmeškov lebo kludne si s nimi môžme dať súťaž.Ináč skúšal som fabrické strelivo SAKO Hamerhead 200gr.a stým som mal na 120m rozptyl 2,5cm.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #35155 od kvetanko
Odpoveď od kvetanko na tému Kvalita zbraní sauer 202
akela za kolko sa zhruba predava u nas na slovensku Sauer napr.Classic medium kaliber?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #35158 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Kvalita zbraní sauer 202
Podľa toho kde. Malo by to byť medzi 50a55 tis.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #35159 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Kvalita zbraní sauer 202
Podľa toho kde. Malo by to byť medzi 50a55 tis. Daj mail. zistím presne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #35165 od kvetanko
Odpoveď od kvetanko na tému Kvalita zbraní sauer 202
chcel som vediet orientacne,mam cenu v tom rozmedzi ake si napisal,chcem si kupit tuto zbran,dufam,ze sa investicia naozaj vyplati, pretoze tuto zbran som mal sancu iba drzat ale nikdy som s nou nestrielal. dakujem za odpoved.nazdis

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #35166 od kvetanko
Odpoveď od kvetanko na tému Kvalita zbraní sauer 202
chcel som vediet orientacne,mam cenu v tom rozmedzi ake si napisal,chcem si kupit tuto zbran,dufam,ze sa investicia naozaj vyplati, pretoze tuto zbran som mal sancu iba drzat ale nikdy som s nou nestrielal. dakujem za odpoved.nazdis

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #35169 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
Ver tomu,ze ano. Ja som tiez z nej pred kupou nestrielal...staci ohmatat, otvorit zaver, poskusat poistku, spust...a nemusis ani strielat;)8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #35170 od kvetanko
Odpoveď od kvetanko na tému Kvalita zbraní sauer 202
chcem dural verziu(odlahcena) nemas s tym skusenost?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #35171 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
tiez som o nej uvazoval, mal som to v rukach, strasne lahunka flinta. Ale nechcel som zbytocne zvysovat kopanec pri vystrele a tie 4kg co ma moja nejak odnesiem:) Zalezi v akom to chces kalibri, do 7x57 by som do odlahcenej verzie siel...
<br/>inac nie je to dural, ale nejaka specialna zliatina a na bezpecnost zbrane to nema vplyv, lebo sauer zamyka priamo do hlavne, cize puzdro zaveru prenasa minimum sil....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #35172 od kvetanko
Odpoveď od kvetanko na tému Kvalita zbraní sauer 202
Ja chcem 7x64

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #35173 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Kvalita zbraní sauer 202
Berte tie flinty, kým nepríde euro. Dnes som volal za ďalekohlad Meopta - kamoš ho zháňa a nová zásielka v 8x56 znova drahšia. KATALÓGOVá CENA 999,- OJRO.Takže Meopta znova zvyšovala ceny. Stále je to však polovica Swarovského. Trošku som odbočil, ale zbrane dolu určite nepôjdu.Kvetanko, ten Sauer do 55 000,- je výborná cena za tak kvalitnú guľovnicu. Ber ju a budeš sa tešiť ako my ostatní. Osobne dávam prednosť oceľovej verzii.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #35175 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
Ja mam .270win co je prakticky rovnaky kaliber a siel som do ocele. Je to sice vahovo poznat, ale radsej budem viac nosit na pleci ako viac dostavat do pleca. Navyse ocel je ocel, z hladiska zivotnosti jej verim viac. Aj ked pri spravnej starostlivosti ta taka flinta urcite prezije v hoc akej verzii....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #35181 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Kvalita zbraní sauer 202
Akela mas pravdu.Zas nas ,,pritlacia&quot; nasi ,,oficialni&quot; dovozcovia atd.Nabalia sa rovnako ako pri kurze USD.:[.S tou optikou je to rovnako.Meopte som drukoval ale asi ju nahradim.Tie ceny su uz ,,trosku&quot; mimo. Pozeral som na US strankach Kahles 3?-12x56 so sv.bodom-1460 USD.Ked si ho necham poslat po svojich ,,kanaloch&quot;-nemam co riesit. K tej SAUER-ke.Parada. Ako alternativu v pomere kvalita a cena -Browning.je to moja osobna srdcovka ako Vasa fajnova Sauerka.Inak ta celopazba je fakt pekna.Zdar.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.082 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 136 návštevníkov a žiadni členovia on-line