Kvalita zbraní sauer 202

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17453 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Kvalita zbraní sauer 202
existuje aj nejaká 200-ka...na nete som ju nenašiel

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17454 od dodi7rm
Odpoveď od dodi7rm na tému Kvalita zbraní sauer 202
WD - 40 je olej na čistenie,nie je vhodný na kozerváciu,resp. na ošetrenie a uloženie,lebo viaže vodu.Ja používam GT-85 je to olej s obsahom teflónu,dobre čistí, konzervuje a odpudzuje statický prach.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17455 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Kvalita zbraní sauer 202
:D ...je to 202. Akurat vsak s primeranou marzou.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17458 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
Na ľaváka treba rátať s príplatkom okolo 5 tisíc. Ale aj tak je ta cena super..ja osobne by som neváhal;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17469 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Kvalita zbraní sauer 202
u Sauera je cena ľaváka a praváka rovnaká..., (u Fraňa)...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17471 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Kvalita zbraní sauer 202
U Frana sice za rovnaku cenu...ale ta je aka? Nedavno bola pultova nieco malo cez 60tis.,pre znamych a kamaratov okolo 55tis.,ak sa medzicasom nieco vyrazne nezmenilo.Takisto aj v Hermese v BA,zaklad 63tis.,avsak oni su vseobecne drahy obchod.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17473 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Kvalita zbraní sauer 202
outback v prevedení na ľaváka okolo 56 tis

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17507 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Kvalita zbraní sauer 202
A veľmi príjemne vonia = manželky sa nehnevajú, že robíš smrad v byte pri čistení zbraní ;).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23003 od Elo
Odpoveď od Elo na tému Kvalita zbraní sauer 202
Chlapi, čo ste vlastníkmi guľovnice SAUER 202 - mám otázku: je pravda, že keď mám nabitú S202, zaistenú, natiahnem napináčik, potom odistím tú geniálnu sauerovskú poistku pred spúšťou a stlačím spúšť a zbraň nevystrelí - len cvakne napináčik?:-o
<br/>Údajne treba najprv odistiť, potom natiahnuť napináčik a vystreliť. Tak nejako som sa to dočítal aj v anglickom návode na stránkach výrobcu.
<br/>Naozaj treba naťahovať napináčik až pri ODISTENEJ zbrani????8o Zdá sa mi to trochu nezvyčajné a možno aj nebezpečné - ja vždy na mojich zbraniach (samozrejme nie na Saueri) naťahujem napináčik pri ZAISTENEJ zbrani a až potom odisťujem a prípadne strieľam...
<br/>Ak je to pravda, tak ma to dosť sklamalo....:{:{
<br/>Elo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23004 od michal
Odpoveď od michal na tému Kvalita zbraní sauer 202
Ak je zistená flinta, a natiahnes napinak, neodistíš. Musis najprv napinak zrušiť či už cvaknutím alebo pomalým uvolnením spušte. Zrejme prave toto bol zámer výrobcu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23005 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému Kvalita zbraní sauer 202
&quot;Možno nebezpečné&quot;? Skús sa nad tým zamyslieť. Bolo to vymyslené hlavne kvôli väčšej bezpečnosti zbrane.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23007 od Elo
Odpoveď od Elo na tému Kvalita zbraní sauer 202
...no ja len vychádzam z mojej skúsenosti s ČZ 550, kde sa mi niekedy stávalo, že pri napínaní napináčiku sa napináčik &quot;nezachytil&quot; v prednej polohe a spúšť skočila späť. Nechcem si predstaviť, čo by to urobilo pri odistenej zbrani :(
<br/>A navyše sa mi to zdá dosť nepraktické - na jednej strane má SAUER &quot;vymakanú&quot; a bezhlučnú poistku, kedy možem odistiť len nadvihnutím ukazováku pri zalícenej zbrani a potom musím prehmatávať a napínať napináčik palcom? Alebo to ide napnúť aj potlačením ukazovákom dopredu - teda bez odlícenia zbrane?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23008 od karasek
Odpoveď od karasek na tému Kvalita zbraní sauer 202
Ahoj mirob.kde sa da podla teba najlacnejsie kupit nieco hodnotne- myslim gulovnice Sauer,Blaser, Steyr,..atd..pozeram,ze mas prehlad..dakujem ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23010 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
Je to len otázka zvyku..ja som tiež na začiatku nechápal prečo nemôžem odistiť zbraň keď mám natiahnutý napinák, ale je to naozaj praktické a bezpečné...(mnoho nešťastí sa stalo,kvôli zabudnutému a natiahnutému napináku, najmä pri vybíjaní zbrane a pod.) Sauer to vyriešil dobre. Napinák natiahneš len pred streľbou, ak nevystrelíš a zaistíš, musíš ho najprv vypustiť, ináč zbraň neodistíš. Pri naťahovaní nemusíš prehmatávať, spúšť je relatívne blízko takže keď natiahnem palec, v pohode na napináčik dočiahnem. Dá sa to spraviť aj ukazovákom...S napináčikom aj bez má Sauer veľmi jemnú spúšť, tak sa nečudujem, že to vyriešili takto....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23030 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Kvalita zbraní sauer 202
Je to vymyslené úplne skvele, ale to pochopíš až keď sa dve noci s tým pohráš na posede. Tiež mi chvíľu trvalo, kým som si zvykol na poistku a ten napináčik. Je to maximálne bezpečná záležitosť. Na ZKK sa mi stalo, že som po vybití zbrane zistil, že som mal napnutý napináčik a dosť som sa zľakol. Tu nič také nehrozí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23065 od man
Odpoveď od man na tému Kvalita zbraní sauer 202
Absolútne súhlasím. Postup pri streľbe by mal byť vždy: najprv odistiť a napináčik až tesne pred streľbou. SAUER 202 je najpremakanejšia zbraň z akej som strieľal.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23126 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Kvalita zbraní sauer 202
ako hovoril Burian..&quot;jíma mne neblahé tušení&quot;,... že jedine asi fraňo...asi...dá sa aj v čechách....ale to je trochu komlikované...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23135 od Elo
Odpoveď od Elo na tému Kvalita zbraní sauer 202
Na Blaser skús Dynax Považská Bystrica - Ján kuruc, alebo Hermes Bratislava - Hrnčiarik.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23235 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Kvalita zbraní sauer 202
velmi pekna zbran, mne sa paci celopazba STUTZEN, neviete ci ju niekde maju pripadne cenu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23242 od meszarosoto
Odpoveď od meszarosoto na tému Kvalita zbraní sauer 202
V Nitre u Fraňa. Cena asi 105 tis.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.123 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 243 návštevníkov a žiadni členovia on-line