Ako nastrelujete pušky?

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37731 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Ako nastrelujete pušky?
...tak ako a ci vobec to cistia v zbrojovke nemam sajnu ale sranda moze byt i v tom ako som sa to nahodou dozvedel od dvoch predajcov..tak nietore zbrane co im pridu na sklad a nahodou sa im pacia alebo su zvedavi na kvalitu prip. maju velmi dobreho kamarata ktory nevie co s peniazmi a che si ju za kazdu cenu vyskusat (co sa tebe ako smrtelnikovy pred kupou nepodari) tak si ju teda na strelnici vyskusa tak ako som sa dozvedel v poslednom pripade a ver tomu ze to neskusali s RWS alebo lapuou ale SB...a ten debil co to predava (podla toho ktory) sa to neunuva ani nasucho pretiahnut a bude ti tvrdit ze to je priamo z vyrobi ked to nastrelovali a priklada nastrelny list od zbrane...no a potom si to kupis ty...a nedajboze ze nahoda je svina a nieco ti na zbrani odide...tak si na vine ty...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37740 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Ako nastrelujete pušky?
ja zijem dlhe roky v tom, ze ked dostanem do ruky novu gulovu hlaven v maximalnej moznej miere ju zvnutra vizualne skontrolujem s dorazom na vsetky prechody, nabehy, hrany ... a dolezita je symetria vsetkeho. Tiez zijem v tom, ze ak nie je hocico z uvedeneho ci neuvedeneho v poriadku je treba specialne o novu hlaven okamzite stratit zaujem. No a dalej aplikujem pred prvym vystrelom nejaky hlavnocistic az dovtedy, kym hajzlak pretiahnuty cez hlaven nevyjde uplne cisty. Nasleduje prva rana zo suchej hlavne, minutka na vychladnutie, znova hlavnocistic, hajzlak, rana zo suchej hlavne ..., bavi ma to tak 4 - 5 krat, no uz ma manzelka odvolala i skor, alebo som bol mimoriadne disponovany, ale nepozoroval som ziaden rozdiel. Strelivo neriesim, no vseobecne mam k povlakovanym strelam odpor, preto nehrozi, aby som ich pouzil. Kedze sa mi momentalne stavia jedna pusticka, zneuzil som tuto temu ako zamienku na moznost znova pribezne pootravovat jej adamy-jagdwaffen.de/home.php[/] tvorcu a telefonicky som to zacal s panom Adamym riesit. Bol som nemilo prekvapeny, asi som pichol do osieho hniezda a vzdy mily a ustretovy pan mi stroho vysvetlil, ze tuto zalezitost nemusim vobec riesit a ze v tomto pripade ( a vsetkych ostatnych ) bude flinta z jeho manufaktury uz zabehnuta sposobom o ktorom sa nemieni dalej rozsirovat, rozptyl mame v zmluve a mne zostava len platit a strielat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37741 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Ako nastrelujete pušky?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37742 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Ako nastrelujete pušky?
:[ chlapec z dediny a PC

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37744 od miros
Odpoveď od miros na tému Ako nastrelujete pušky?
Vpohode ved som hovor ze sa nechcem natahovat len ma nasralo ze sa asi nechovam k svojim hrackam korektne budem to muset zlepsit pozrel som tvoje foto a uz som doma jasne ze je rozdiel ked sa dotahujete o mm a sustrel mas asi do 1cm nic v zlom s hornetom sa tam semo tamo dostanem ale to cistenie som zrejme flakal

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37745 od miros
Odpoveď od miros na tému Ako nastrelujete pušky?
belson hej presiel som to este raz a uz to chapem je zle ked sa tu v jednej teme rozobera nastrelovanie sustrel a neviem co vsetko ja som kecol o nastrele puskohladu prepacccc lebo raz zacas pucuvat ako tu niekto udava ze na nastrelenie buchne jedno balenie som v koncoch v cera kamos dobehol s novou flintou a po korekcii s kanadskou srandou stred hlavne stred puskohladu mu to po 2 +2 ranach sedelo (30-06 sauer h-mantel 11,7 170 m tie 2 posledne spolu 12 mm

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37746 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Ako nastrelujete pušky?
Martin darmo ak ma niekto vkus ;) niet co dodat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37753 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Ako nastrelujete pušky?
ked ste s Viktorom k nam isli hovoril som manzelke ze sa nema pred cudzimi chlapmi pretrcat :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37754 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Ako nastrelujete pušky?
:D:D:D:D , manzelku tam mozes nechat aj vyzlecenu behat ta k ujme nepride ked vytiahnes so skrine tie krasavice ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37755 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Ako nastrelujete pušky?
potichu ..., dufam ze sem nechodi ako zuzka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37757 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Ako nastrelujete pušky?
:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37758 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Ako nastrelujete pušky?
Sorry ale nebolo by tie dristy vhodne viest na chate panove???? Potom ked niekto hlada nieco na fore spatne dozadu tak sa mu to nechce citat preskakuje a zaklada zbytocne detto zbytocne rovnake temy

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37795 od vajlo
Odpoveď od vajlo na tému Ako nastrelujete pušky?
zdar, asi musim s tebou len suhlasit:{ na 100% sa z tych zbrani striela , asi pani predajcovia a ich znami vybuchaju par krabic kym ich to prestane bavit..., ale fakt nepochopim pre keru mariu do toho nefukne trochu oleja a "nepretiahne" to:] :[ , ale nadviazem na temu: takze ked si kupuje obycajny smrtelnik flintu tak si moze byt isty ze je " uz vylestena!!!":x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #38052 od belson
Odpoveď od belson na tému Ako nastrelujete pušky?
Včera som sa z úplne iného dôvodu hrabal vo svojom „brlohu“ a naďabil som na americký časopis Rifle (júl 2004), kde som náhodou objavil článok o zastreľovaní hlavne. Článok potvrdzuje veci, ktoré som tu hlásal. Chlap používa „hlavňoskop“ Hawkeye so zväčšením 25x, ktorý sa zasúva do hlavne. Zastreľoval principiálne tým istým postupom, ktorý som tu popisoval (málo odlišný počet cyklov) a kontroloval vývrt po každom jednom čistení stav hlavne. Takisto tvrdí, že nemôže potvrdiť ani vyvrátiť jednoznačný vplyv na rozptyl (k tomu by bolo treba narábať súčasne s dvoma identickými zbraňami). Jednoznačne ale potvrdzuje to, že povrch hlavne sa postupne vyhladzoval a póry sa „uzatvárali“, t.j. vývrt sa vyleštil. Priestor na podrobnosti tu nie je jednak preto, že on to popisuje na šiestich stranách a jednak preto, že sa tu začína prejavovať nejaká averzia proti diskutérom „nadupaným z časopisov a internetu“. Tak som si spomenul na to biblické o perlach a sviniach a ušetrený čas radšej využijem v dielni pri sústruhu a fréze, kde mám oveľa bohatší priestor na zdokonaľovanie sa. Aj keď asi nebudem mať veľmi o čom písať, lebo v tomto je tu určite plno ľudí zbehlejších.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #38054 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Ako nastrelujete pušky?
sak sa nenechaj prosit, staci, ak je to tam a je to mozne, ak das chronologiu "lestenia" v nadvaznosti na pocet vystrelenych striel, a "zlomove body" (uz nepozorovatelne zmeny na povrchu vyvrtu, ...)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #38067 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Ako nastrelujete pušky?
Janko,len pekne pokracuj.Coskoro budem mat "novu hracku" a rad sa pokusim ten postup pouzit.Preto ta poprosim o nejaky vycuc z Rifle a hod to sem.Na malodedinske zavistlive kecy sa vyser-nemoze to predsa dopadnut tak,ako ked Fera P. na inom fore nakoniec uplne odradili podobne existencie.
<br/>Ja sa na oplatku pokusim pre citatelov napisat priebeh &quot;zabehu&quot; novej rury.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #38075 od miso
Odpoveď od miso na tému Ako nastrelujete pušky?
Ak by sa to dalo zoskenovat a postnut napr. na imageshack.us a pridat sem smallscreen resp. link, celkom by som to privital a urcite nie sam.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #38220 od belson
Odpoveď od belson na tému Ako nastrelujete pušky?
Tak som ten sken článku vyhodil public.fotki.com/slovakinfo/people/belson/zastrelovanie/ [/] TU . Pôvodne to bola celkom slušná rozlišovačka, ale pri uploadovaní to nejak skomprimovalo :(. Dúfam, že si to budete vedieť dať do čitateľnej podoby.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #38223 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Ako nastrelujete pušky?
Super,diky. Pod obrazkami je moznost stiahnut si to vo velkosti,v akej si to uploadoval.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #38225 od belson
Odpoveď od belson na tému Ako nastrelujete pušky?
Jasné...nevšimol som si. A kliknutím na myš zväčšiť tak, že to zvládne aj slabší zrak...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.166 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 950 návštevníkov a žiadni členovia on-line