Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21141 od RadekS
Jsem na tom stejně, na hlas srnčete přiskočí i jiná srna, jen proto aby věděla co se děje a jaký je problém. S tím že příjde i liška, nebo diviak, to se holt stane taky, šak to také není na škodu. Jinak včera jsem viděl 24 kusů dančího, muflonku s muflončetem a srnčího kusa, ale nemám štěstí na prasátka, je jich tam jak maku, ale asi mají informátora, který jim dává echo, že na ně jdu:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21159 od Fero
mne tento rok priskočil na hlas srnčaťa medved , a hľadal ho okolo mňa 10 minút napriek tomu že ma zaregistroval.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21165 od Kristinka
Vcera som bola opat v mojej lokalite s nadejou, ze konecne dostanem hrdzavu potvoru - lisku. Opat bola prefikanejsia nez ja. Bola uz tma, a vtedy vybehla spoza mna na vzdialenost 50 metrov, uz Ta poslem... som si myslela, ale ona vbehla do vysokej remizky a bola som vybavena. Tak teda som sa pobrala.
<br/>Aspon tie zajace ma prisli pozdravit pocas mojho cakania na nu.
<br/>Tych som naratala 8.
<br/>Tak nabuduce teda.
<br/>Lovu zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21167 od lacika85
Kde rastu take polovnicky ako ty?Bolo by to skvele stretnut v lese taku listicku ako si ty,ale bez zbrane.8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21172 od saris
vábnička je OK...............možno som urobil niekde chybu JA. Aj to sa stáva. Pred mesiacom so s tou vábničkou srnu privábil.
<br/> - pred včerom sa mi podarilo prilákať líšku na pískanie lasičky..........šikovnúčka vábnička

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21174 od alanko81
dnes rano cestou na posed som stretol jazveca prisiel som knemu asi na 2metre urobil som 3fotky a poto rovno namna isli diviaky tie som nefotil boli dalej a bola tma na fotku bez blesku 2svine a 9 prasiatok krasne rano...foto ja zveca v mojej galerii..:):)8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21176 od RadekS
Vábení lišky na hlas Lasičky. Přišel s tím jeden můj kolega a naozaj to funguje, je to daleko jednoduchší než modelovat hlas naříkajúceho zajaca a liška bere lasičku jako potravného konkurenta, bezrozmišlienkovite na písknutí lasičky príjde.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21181 od saris
ja som už skúšal všeličo....vrešťanie zajaca, myškovačku, pískot srnčaťa a aj štekot líšky. Lasička sa mi ale osvedčila najviac. Vábenie na ňu je oveľa ľahšie ako na vrešťadlo a líšky na to idú pekne

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21238 od miso
dnes 2 srnce a 2 srny..spolu so srnami bolo 5 srnčiať..veľmi pekná podívaná:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21246 od Lubo1
Pani, uz je to tu. Uz rucia, uz rucia. Slabo, ale predsa. Inac, 3 srny, dve srncata, jelenicu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21252 od Basky
Páni, môžem potvrdiť, dnes do rána asi 25-30 zaručaní od 4-5 jeleňov, niektoré boli len také ´skusy´, ale zo 2-3 to brali na ostro... Ozýval sa aj silneší klepot parožia, no až na jednu výnimku to bolo asi len také ´mladícke´ vystrájanie..;)
<br/>A diviaky mi prefrnkli ´cez prsty´, teda zo tri, štyri prasiatka sa rýchlo stratili v kukurici a z troch väčších kúskov čo postávali na okraji poľa som nevedel spoľahlivo rozoznať lanštiačku, tak sa moja flintička odmlčala..:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21255 od martin203
Bohuzial mate pravdu, uz je to tu, vikend som stravil v kukurici a vysoka je uz prec ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21263 od mmfoto
V nedelu rano o 5.30 asi 15 dospelych a 20-25 mladich divych svin... prebehli okolo mna cca na 100m.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21264 od mmfoto
V nedelu rano o 5.30 asi 15 dospelych a 20-25 mladich divych svin... prebehli okolo mna cca na 100m.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21267 od johny
Dnes ráno mi zavolal kamarát že na splne posrieľal diviaka a v kukurici sa k nemu nevie dostať. Viac mi nebolo treba. O pol hodinu som bol tam. Kopov ho pekne staval a hlásil, ale nedarilo sa nám k nemu priblížiť, aby sa dalo vystrelilť. Kukurica je poprerastaná bordelom. Prvú ranu nepočul ... druhou som ho strelil na mäkko a to sa už točil na mieste takže sa mi podarilo dostať sa k nemu ... Tretiu už počul a ostal v ohni. Super zážitok a adrenalín. Diviak bol strelený na ono povestné hluché miesto pod obličkami bez zásahu orgánov ... Farbil veľmi slabo ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21365 od RadekS
Ahoj, musím se Vám pochlubit, prolomil jsem smůlu, včera se mi podařilo odlovit sele 25kg. Na vnadišti se mi nejprve ukázal srnec, po něm tři kusy dančího a pak byl chvilku klid. O čtvrt na devěd přišly prasata, slyšel jsem několik v kraji lesa a slyšel jsem mlaskání a chroupání hrachu, kterým vnadím, ale nic jsem neviděl, pak jsem na to přišel. Bachyňka pomalu odešla a zavolala si selátka k sobě, byly to také větší koťata, proto nebyly vidět v trávě kde braly pohozený žír. Asi za půl hodinky přišly další prasátka a chvilku potom co jsem je obeznal, tak jsem jedno odlovil. Přesnou komorovou ranou zůstalo v ohni a šel jsem pro auto. Přijedu pro sele, nakládám ho a už se řítila další tlupa. Z těch jsem ale neviděl ani jedno. Na zpáteční cestě jsem potkal ještě dvě lišky, z toho jednu jsem málem přejel a nějaké dančí a srnca. To byla včerejší čekaná.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21372 od debno
mne sa dnes podarilo privabit kunu lesnu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21374 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?
No jasný,jsem rád že taky dohledáváš v kukuřici s kopovem,u nás se každej do kukuřice za prasetem bojí tak je to mě a mojí fence:)):]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21409 od Kristinka
Reagujem az o nieco neskor, vacsinou chodim po chotari s flintou
<br/>;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #21431 od saris
OK :P ja dnes zasa strelil hrdzanu............za 14 dni je to 8 lisok..............fiiiiiiiii Spolu od 15 maj je to 13 (pekne cislo xixixixi).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.193 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 400 návštevníkov a žiadni členovia on-line