Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20153 od Rado
Aj aj som bol včera pozrieť a videl som stádo sedemnásť ročných pubertiakov asi päť stanov a založený velký ohen, tak som to dal hned do poriadku, aby si nemysleli blaváci, že si môžu robiť v lese čo chcú.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20161 od zachi
rozumno

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20166 od eso
Včera večer dve líšky odišli do líščieho nebíčka.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20220 od alanko81
dnes rano som bol dohladavt srnc host postrielal presiel asi 1,5km a poto prestal farbit tak sme ho nenasli...:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20256 od Rado
V piatok som išiel pozrieť na srnca a cestou k posedu som našiel dvoch zrejme pytliakom zastrelených srncov. Škoda ich boli to mladé a chovné jedince!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20257 od zachi
ja som cez víkend makal na stavbe a celý deň srnci provokovali nebol problém vidieť srnca o 11 00 alebo o 16 00. a boli uplne v pohode. Ale večer keď ideme von ani jeden sa neukáže

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20273 od Kwazovsky
Večer prišla prasnica s malími. Má priestor ale ona musí ísť rovno na mňa. Malé pišťali, prasnica nazlostná. Nehcel som im ju zastreliť radšej som sa vyšvihol na strom. Strašne fúkal vietor tak som to potom vzdal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20275 od martinhodon
Vcerajsi den bol celkom bohaty.Z domu som odchadzal o pol 3 , tak skoro aby som mohol stravit niaky cas na foteni letoviek sokola.potom som sa premiestnil na jedno miesto kde uz dlhsiu dobu pozorjem vychadzat vysoku. tak tam som lezal nieco cez 3 hod. najskor prisla srna s mladim , potom sa k nim pridal srnec ( foto v galerii) a nakoniec prisla aj ta vysoka len uz bolo zle svetlo ale jelienka som nafotil ( foto v galerii) vcerajsi den bol celkom bohaty na zver.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20279 od cerebellum
Vcera vecer revirom prehrmeli 3 individua na stvorkolkach... No a cestou domov som na luke pozoroval srnu - pískala, sem tam sa obhliadla, ale co bolo najzaujimavejsie - krívala. Bol som nou tak zaujaty, ze som si ani nestihol vsimnut kedy a odkial vysla na luku jelenica a rozbehla sa ku nej. Srna zostala nehybne stat a jelenica presla asi 10m okolo nej...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20285 od mirek
Kwazovsky - si teda poriadny poľovník zastreliť z ľudskej hlúposti mater. Tie prasiatka čo ? Bol by si potopm postieľal aj tie ? Asi si zlý hospodár, dobý gazda si v chlieve prasačku nezabije !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20293 od Kwazovsky
Nepochopil si to čo som napísal. Prasnicu som nezastrelil. Pušku som na strom neťahal. Nezdržala sa s malími ani 20 sekúnd. Potom som zisšiel zo stromu a čakal som na lanštiaky, no fúkal vietor nič som nepočul a tak som to potom vzdal a šiel domov na prázdno. Kapiš.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20294 od mirek
Kwazovsky - pochopil som to a odpovedal som. Trošku sleduj aj správanie sa diviačej zvere, prasce nemusia stále chodiť popri matke.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20333 od balanda
Vcera vecer krasneho asi 5 rocneho nepravidelneho strnastoraka v super kondicii. Parozie este stale v lyku... Vysiel pred siedmou a pasol do zotmenia... No proste krasna dvojhodinova podivana :) Lovu Zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20339 od pavel_bohac
Včera večer som videl statného zajaca, čo nie je v našich okolitých lesoch bohužiaľ často.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20424 od alanko81
dnes o 3:00 rano ma zobudil telefonat ze policajti zrazili diviaka nemohli zato bolo o robotu postarane..spat som uz nesiel ale zobral o pusku a siel na lisku len co som sadol na posed s lesa na strnisko vyslo lista asi 100m zoberiem pusku ked tu zanim ide dalsie chvilu som pockal zamieril a padol vystrel ostala v ohni ta druha odskocila asi dva metre a nechapavo pozerala rychlo som prebil namieril a padol dalsi vystrel aj tato ostala v ohni...zaujimave rano8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20445 od Kwazovsky
Dnes ráno o 04.00h som šiel už neskoro diviaky sa už vracali z kukurice a ryli na lúke. Potom mi vyšiel srnec so srnou, celkom bol pekný ale už máme vystrelené všetky okrem 1 vekovej tak som sa len kochal ako šantia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20458 od Peter33
Včera večer odišla zas jedna kmotrička líška do líščieho neba, okrem nej nám ešte potom vyšli dve lane s dvoma jelienčatami, a pred tým pobehoval po lúke srnec šesták so srnou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20461 od martin203
Vcera som mal tu cest sprevadzat polovneho hosta na srnca. Bol to velmi kultivovany pan s minimom skusenosti avsak velmi vnimavy a s prirodzenym citom pre polovanie. Po kontrolnom vystrele, kratkej sulacke v starom sade a dlksom cakani v trave na medzi, precitani par kusov srncieho, sa na nas stastie usmialo a objavil sa par srncieho v ruji. Srnec 6+, nizky vidlak. Poprosil som hosta o trpezlivot, ten ma respektoval a po par minutach a par stresoch (tocil sa vietor) sa dostal k dobrej rane. Srnec zotal na 60m v ohni.Nasledovalo co nasledovat ma a samozrejme pasovacka. Bolo mi naozaj potesenim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20509 od lacika85
Jedine nase zdruzenie lovi lisky zasadne v zime.V lete ich netreba lovit(nazor tiez polovnikov).Sme zaujimave zdruzenie,ale co uz narobime.Ze vraj komu treba lisku v lete.Ani na monitoring nebol kto ju ulovit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #20511 od Bubi
Ja som uz odlovil 4lisky.Nic extra velke ale odlovil.Treba to lovit cely rok.Ziadne extremy,len na ne polovat.Ale kto vystreli gulovy naboj na lisku?.že.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.170 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 382 návštevníkov a žiadni členovia on-line