Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #22022 od johny
Včera som so synom bol trhať kukuricu a potom sme si sadli na posed. Najprv dve srny a obe mali po dve mladé, veľmi blízko ale ešte sa nedá rozoznať či sú to srnky abo srnčeky. Potom nám prišiel srnček I. VT na hranici chovnosti. Teda slabý ihličiak. A nakoniec ešte 3 zajace. Len jeleňa som stále nepočul zaručať ale budúci týždeň som v kosodrevine ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #22080 od Robitusin
včera večer som na chodníku stretol maca asi na dvadsať metrov,skoro som sa pototo...ešteže bola suka pustená a nebála sa,tak ho prehnala na lip.stranu-nech si ho tam oni trpia...:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #22085 od radis
vcera 3 medvede na jednom kukuricnom poli...:[:[:[ a potom sa mozme cudovat kde su diviaky a ostatna zver?! ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #22089 od lacika85
Preboha-to kde ich tolko mate.Mal si vlhke patrony?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #22130 od Robitusin
práve som sa vrátil z večernej revačky,konečne sa umúdrilo počasie aj jelene,takže spokojnosť a to ešte popred auto sviňa s piatimi prascami,ale boli rýchlejšie...:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #22135 od alanko81
dnes som mal jelena a 3jelenice taky osmorak cisty vyrad ale mal som smolu lebo ked som bral pusku zdvihol hlavu a skocil do lesa jelenice sa dalej pasli natocil som aj video raz tam zaruci... www.ceknito.sk/video/68279

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #22152 od falcon
Vizera to super,len nabuduce to aspoň o strom opri,alebo o hoci čo;),inak parada!!!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #22153 od sibo
pekne, celkom ti zavidim

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #22169 od Robitusin
no dnes ráno to bola fantázia,na jednom rujovisku sme mali dva jelene a každý mal svoje jelenice,revali parádne ešte o ôsmej a z okolia sa ozývalo dalších päť.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #22205 od Lubo1
Tak to ti zavidim. Prave som prisiel z lesa. Vcera jeden vlk, no nepocul. Skoda. Blo to dost daleko. Dnes na druhej strane reviru Stopy od vlcice s mlladym. Cista radost. Ani sa neozvali.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #22206 od Janos83
lubo držím palce, nech ti ich zopár v čo najkratšom čase zapózuje na takých 80 metrov a aspoň 1 minútu, potom daj vedieť, nech sa cítime lepšie, že tu neprídu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #22209 od Robitusin
no toto už ani nie je možné,len som vystúpil z auta,prešiel päťdesiat m,nazrel do pásu buk. hory a podo mnou tri medvede...,to je tento mesiac piaty a od júna ôsmy,sila... ,inak závidím všetkým držiteľom kvalit.foťákov,ten moj by som najradšej jebol po tých medvedoch:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #22215 od balistik
Bratislava uz je rujna.
<br/>Dnes som 1x siel von a hned mi 3 jelene revali pri posede zial neukazal sa ani jeden.. Syn sa s jednym celkom slusne pozhovaral mam sneho radost...
<br/>Potom mi prisla lan s jeliencatom krasne a urastene bolo aj mi bolo luto ho strelit.. nech nam zostane do chovu... Vecer idem zase snad Diana dopraje aj ulovok ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #22253 od lacika85
Co si mal vlhke naboje?Radsej za tymi medvedami hod olovom.U nas tiez cerstva stopa medveda.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #22257 od lovec_1
Nejaku spolocnu na diviaka,spojenu s vlkom neplanujete? Daj vediet...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #22263 od Lubo1
Urcite bude. Koncom Novembra a zaciatkom decembra. Dnes som bol na skuskach kandidatov a stretol som tam zopar kamaratov. Na Stropkove vlcica s mladymi, casnik skoro zrazil vlca na Detriku a v Michalku videli svorku. Minuleho roku ich nepadlo vela, no tesim sa tento rok. Pif paf.:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #22265 od lovec_1
Fajn,mohol by si mi priebezne napisat podrobnosti na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Diky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #22296 od pavel_bohac
Včera líšku, dnes ráno 9 ks srnčej , pomerne blízko pri ceste, na troch miestach....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #22297 od pierre
Neuveritelne co sa to deje v nasom reviry,mlade spicaky a osmoraciky si nahanaju lane a stare im robia doprovod a vobec ich nedohanaju,nerozumiem tomu,za sera nevilezie ani srst prvi pohyb som regystroval az po 7:00 ale to sa mi ukazal doslova raj jelenej zvery myslim ze tolko vysokej som este nevidel behom mesiaca a nieto este behom 30 minut... no a nakoniec uplny goool,lan s telatkom odohnala ho prec,prisiel spicak snim sa pasla potom vysiel taky celkom pekny ale chovny desatorak a este 4 kance nad 120kg vsetko na ploche asi 10x10metrov... aj ked cierna rychlo zdupkala no chvilu predsa len boli spolu... lutujem ze som miesto flinty nemal v ruke fotak boli odomna cca 30m.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 10 mesiacmi #22305 od Waldo
...piatok padla listicka, v sobotu po dlhom rozhodovani srna....... uspesny weekendik za nami ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.124 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 334 návštevníkov a žiadni členovia on-line