Zhody

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5064 od roman123
Odpoveď od roman123 na tému Zhody
Jelene nemajú rohy, ale parohy. Iba samce sa môžu pýšiť touto mohutnou ozdobou. Každý rok počas zimy im parohy padajú, ale opet narastú ešte mohutnejšie , niekedy aj s novými odnožami. Ak budeš mat šťastie ,nájdeš ich. Neexistuje pravidlo, ktoré by ti pomohlo natrafiť na takýto vzácny úlovok. Niekto tvrdí, že ich treba hľadať v hustom podraste, kde si trú parohy o spodne konáre. Iní zase hovoria, že kvôli svojim citlivým parohom sa jelene práve takýmto miestam vyhýbajú. Jedna vec je istá. Kým ich nájdeš, nachodíš sa. :liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5488 od Felix
Odpoveď od Felix na tému Zhody
roman, tak si nam ridane poradil...... to, ze jelen ma parohy by asi mal vediet kazdy....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5579 od stiffler
Odpoveď od stiffler na tému Zhody
nato si dosiel sam .KOLKO SI NAD TYM ROZMYSLAL???:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5601 od johny
Odpoveď od johny na tému Zhody
A ja ti poviem este jednu novinku, nove parohy nemusia byt mohutnejsie ... hadaj preco????:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5651 od garfield
Odpoveď od garfield na tému Zhody
Tak vcera sa mi podarilo najst zhod osmoraka,má 87cm a cca1,5kg. 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5814 od tison
Odpoveď od tison na tému Zhody
Dnes som našiel páru desatoráka. Pri pochôdzke som zazrel na dvadsať krokov trčať korunu pravého zhodu. Bol hodený na ľavej strane stopovej dráhy, podľa čoho som si tipol, že to bude prvý zhod a jeleň ho stratil v kľude pri otočení hlavy. Takže som šiel po stope asi 50 metrov a natrafil som na pofarbené ležovisko. Ako som sa tak zahľadel ďalej po stope, usmial sa na mňa aj druhý paroh.Bodová hodnota okolo 175 bodov.Človek sa nachodí ale je to super.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5821 od parohar
Odpoveď od parohar na tému Zhody
Dneska sa mi konecne podarilo zahajit zhodovu sezonu,ked som pri krmelci nasiel prvy tohtorocny paroh..ma 85cm a 1,2kg..nie je to sice nic moc,ale potesil rovnako,ako velky zhod;)zajtra si ho mozte pozriet v galerii,dneska sa mi uz nechce:)no a dufam,ze zajtra najdem pri krmelci k nemu paru:)takze priatelia,parohom zdar:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5829 od mildo
Odpoveď od mildo na tému Zhody
my traja kamarati co chodime na parohy mame tento rok zatial 7 kusov, ale iba jednu paru, najtazsi ma 2,80 ale nasli sa uz aj vacsie...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5850 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Zhody
Dneska,zajtra a dostane sa ku krmelcu aj zver?Takto tam chodí 30 dalších,aj nepolovníkov-nechcem kaziť radosť. :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5853 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Zhody
jenom takový malý detail já potkat zběrače u svého krmelce tak má 14 dni problém na záchodě;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5893 od parohar
Odpoveď od parohar na tému Zhody
Tibo ku krmelcu chodim kazdy den nielen s tym ucelom,aby som zbieral zhody,ale predovsetkym doplnit jadrove krmivo a seno zo zasobnika..alebo mas nejaky iny navrh,ako by sa ta zver mohla sama obsluzit:-pa co sa tyka nelegalnych zberacov,nemam problem nejakeho zadrzat do prichodu policie,kedze to takisto spada do pytliactva...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5978 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Zhody
Tušil som že to zoberieš osobne,no cielené osoby sú tie bez povolenky ,je ich tu veľa.
<br/>PARDON
<br/>ahojki

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6411 od jager
Odpoveď od jager na tému Zhody
To je dobrý nápad. A ešte nám prezraď, ako poznáš že ide o zberača zhodov, ak momentálne žiedny nemá? Alebo aj tak si to na záchode 14 dní odsedí?8-L. Alebo si to v takomto prípade vymeníte a na tom záchode si to odsedíš ty? A ešte jedna vec, všetky zariadenia, ktoré vybudovali členovia PZ, sú majetkom PZ a nie toho kto ich vybudoval. Ok?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6438 od eso
Odpoveď od eso na tému Zhody
Jager, to nevieš rozoznať. Pozrieš sa mu do očí a vidíš zhody.:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6462 od stiffler
Odpoveď od stiffler na tému Zhody
takze dnes velke nervi.s kamaratom chodievame asi kazdy den do lesa a stale po tych istich miestach,dnes sme zobrali este jedneho kamarata ktory bol prvy krat v lese po asi dvoch mesiacoch.a co nasiel? zhod zo 14toraka na uplne nahodnom mieste.:[:[potom nasledovali nadavky nadavky a nadavky...:Dale sviniar si robil s nas srandu!!:[:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6464 od brano
Odpoveď od brano na tému Zhody
O tom to je, proste stastie, tie hory su tak dobehane, ze ked som siel na turu, bol som prekvapeny ze ludia sa za zhodmi naozaj zenu, pred tym ani stopa a teraz je to vsade ako na namesti, neskutocne, takze nahodne miesto to asi nebolo, ale take, cez ktore este nikto nesiel;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6504 od brigo
Odpoveď od brigo na tému Zhody
nasiel som paru 8toraka,dlzka 65 cm...aj to potesi8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6507 od kana1
Odpoveď od kana1 na tému Zhody
Jovic, aktívne navštevujem revíri vo viacerých okresoch Slovenska, nemyslíš, že oplašených zberačov zhodov je vcelku dosť aj medzi poľovníkmi?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6508 od kana1
Odpoveď od kana1 na tému Zhody
Pane a čo by sa stalo, keby ste stretol &quot; nelegálneho zberača&quot; pri svojom krmelci s ruksakom ovsa a batohom sena?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6509 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Zhody
to by byl zázrak a zázraky nejsou:D:D:D:D nejde vůbec oto jestli je legální nebo nelegální zběrač ale jde o to že pokuď je zvěř několikrát denně rušena u krmelce tak se stáhne a ještě jí hrozí při uprku umrtí na zápal plic když pak přehřátá zalehne do sněhu ale to zběračům nevadí ti vidí trofej nebo prachy

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.096 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 357 návštevníkov a žiadni členovia on-line