Zhody

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44910 od andy8
Odpoveď od andy8 na tému Zhody
Maropeter klobuk dole,tvoj kulturny a eticky styl vyjadrovania sa neda s nicim porovnat 8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44928 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Zhody
Ja by som povedal že je to chrakteristické myslenie i slovný prejav tejto záujmovej skupiny :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44936 od moropeter
Odpoveď od moropeter na tému Zhody
Nechcem nikoho urazat,ale on prvy ma nazval ze som Mongol,pozri prispevky do zadu a uvidis.Ja som sa predtým nanho nevijadril vobec v zlom svetle,a len preto nadava a uraza ze som spravil pravopisni chybu tak ma tu nekritizujte a ohladom zberu zhodov si za svojim nazorom stojim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44950 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Zhody
Len tak mimochodom, nespravil si jednu pravopisnú chybu, ale to nie je podstatné, podstatný je tvoj prístup k právnym normám tejto krajiny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 týždnami #46116 od odeator
Odpoveď od odeator na tému Zhody
Priateľu, Zhodármastrov otec je už bohužiaľ nebohý takže odpoveď sa už nedozvieme ale pre mňa je nad slnko jasná.Nebol som na tomto fóre od vlaňajšej zhodárskej sezóny , ale vidím že sa tu nič nezmenilo. Kam sa majú ísť porozprávať ľudia ,pre ktorích sa zber zhodov stal takou silnou vášňou ako pre nás napríklad jelenia ruja?Nám by sa tiež nepáčilo , keby sa pri dyskusii o REVAČKE do nej zapájal nejaký zanietený tiežochranár , ktorý má zaručene patent na rozum a vie , že podľa ich štúdie je určite jelenia zver minimálne adeptom do červenej knihy ohrozených živočíchov , lebo on ju v hore vôbec nestrtáva. Ja som poľovník od roku 1993 neviem či je to podľa Teba dosť , ale Tvoje dehonestujúce vyhlásenia na adresu ľudí ktrích vôbec nepoznáš by u mňa neobstáli ani keby si poľoval už od čias samotného grófa Ľudovíta Karolyiho. Lesu a Lovu ZDAR!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 týždnami #46123 od lukas
Odpoveď od lukas na tému Zhody
Možno máš aj pravdu ale zákon je zákon a to čo píšeš okolo je len "omáčka" (aspoň podla mna) ked ho niekto porušuje vedome je to len gauner !!!:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 týždnami #46127 od Zapar
Odpoveď od Zapar na tému Zhody
ešte ťa doplním: A PLATÍ PRE VŠETKÝCH bez pardonu ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 týždnami #46128 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Zhody
čo to rozpravaš o vašni,pytliactvo je tiež pre niektorych vašen a zber parohou bez povolenky je pytliactvo ,to to mame snad podporovat?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.091 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 1902 návštevníkov a žiadni členovia on-line