Zhody

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6514 od brano
Odpoveď od brano na tému Zhody
No s tymto musim suhlasit, lebo okrem ludi precesava hory aj dost polovnikov:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6515 od kana1
Odpoveď od kana1 na tému Zhody
Neviem koľko času tráviš v revíri, ale aj keď na zázraky neverím, predsa je aj medzi "nelegálnymi" zopár ľudí, ktorí dokážu zázrak spraviť, takisto ako je medzi poľovníkmi zopár tých, ktorí vidia trofej alebo prachy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6523 od Sokoliarik1
Odpoveď od Sokoliarik1 na tému Zhody
V piatok rano para 12-toraka a jeden silnejsi desatorak.V sobotu rano slaby desatorak...vsetko v galerii

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6526 od miros
Odpoveď od miros na tému Zhody
Sokoliarik gratulujem parádička človek sa pozre rád aj na foto bohužial takéto niečo u nás nieje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6527 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému Zhody
Súhlasím, že oplašení zberači môžu byť aj medzi poľovníkmi. Vždy sú to preteky, kto to prvý nájde. Ja nemám nič proti parohárom, pokiaľ neplašia zver v čase zimnej núdze.
<br/>Je iné, keď koncom februára vynesieš ku krmelcu batoh s krmivom a popri tom pozrieš, či tam už náhodou nejaký zhod neleží, ako keď oplašení zberači chodia cielene len za zhodmi a preháňajú zver v čase núdze.
<br/>Kana1 máš niečo spoločné s dravcami, keď máš taký nick?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6532 od garfield
Odpoveď od garfield na tému Zhody
Gratulujem ti sokoliarik je to fakt paradicka.Drzim ti palce a prajem vela peknych zazitkov. 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6538 od brigo
Odpoveď od brigo na tému Zhody
Pripájam sa ku gratulácii....nádhera

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6563 od kana1
Odpoveď od kana1 na tému Zhody
nemám nič spoločné s dravcami. Tá kana je len taký výplod. a čo ty a dravce?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6565 od stiffler
Odpoveď od stiffler na tému Zhody
no pekne gratulujem .to boli odkial tie zhody?:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6575 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Zhody
Krásne zhody. U nás by som musel chodiť roky, aby som niečo také našiel. Pekné aj foto revíru. V ktorej oblasti Slovenska nosíš železo na pleci?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6608 od roman123
Odpoveď od roman123 na tému Zhody
a ja som teraz nedavno nasiel paroveho 8toraka a jedneho neparoveho8...ale aj 14toraka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6620 od mildo
Odpoveď od mildo na tému Zhody
roman to co znamena parovy a co neparovy?
<br/>ja poznam len pravidelny a nepravidelny.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6621 od mildo
Odpoveď od mildo na tému Zhody
navyse by si musel najst cele pary, aby si vedel ci ide o pravidelneho alebo nepravidelneho jelena.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6629 od brigo
Odpoveď od brigo na tému Zhody
mildo.....On asi myslel paru 8toraka a jeden zhod z 8toráka a k nemu páru nenasiel.......si myslim...vsak nech vysvetli:x:x:x:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6691 od Sokoliarik1
Odpoveď od Sokoliarik1 na tému Zhody
Dakujem za gratulacie...mal som asi kopec stastia..minuly rok som chodil vela a nenasiel som nic...zeliezko si nosim na pleci na Liptove, Pribylina ak poznas....Kusok vedla Johnyho

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6700 od Michal003
Odpoveď od Michal003 na tému Zhody
No nazdar Vladino dnes sa aj mne podarilo najst zhod pravý zo štrnástoráka,ale vlaňajší no blo v blate tak nie je vyblednutý.Ked sa mi podarí dat fotky uvidite.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6702 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Zhody
Nad Pribilinou som bol v lete týžden na chate u kamoša - nepoľovne s rodinou. Chodievali sme do bufetu k Nadi smerom na Permon vpravo ak to tam poznáš - taká obojručná blondýna a máš nádherný revír. Síce na môj vkus veľa turistov, ale iste sú tam krásne miesta o ktorých nevedia. Pijával tam horec aj istý poľovník Ľudo, možno poľuje s tebou aj sme debatovali o poľovačke, ale vždy to skončilo rovnako... Odniesli sme ho na chatu vyspať sa. Pekná dovolenka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6736 od Sokoliarik1
Odpoveď od Sokoliarik1 na tému Zhody
Ludo poluje so mnou a aj u Nadi sme par krat spolu boli, vola sa to tam Kokavsky most.Dnes rano som bol pozret zhody ale videl som len dva mlade jelienky a dva vlky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6737 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Zhody
Naďu pozdrav ak sa tam zastavíš od poľovníka čo tam bol s Trnkom z Veľkého Krtíša. Ona už bude vedieť. Boli sme na chate u kamoša - pred Naďou je ešte jeden bufet a za ním mostík cez potok a tam hneď doprava. Ten revír Ti trošku závidím. Môcť tak k nám dotlačiť jeden kopec!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6759 od dide11
Odpoveď od dide11 na tému Zhody
Na zhody by mali chodiť ľudia, ktorý sa o zver starajú celý rok a v zime ju prikrmujú (aj keď len šupinami z jabåk) bez ohľadu na to či je poľovník alebo nie je. Poznám viacero ľudí, ktorí chodia do hory každý deň, v zime jej pravidelne sipu do prázdnych válovov supiny a suchý chlieb a niesu polovníci. Ale sere ma ked sa po hore jebu cudzí ludia z cudzích dedín, plašia sa v polovici januára, pes pustený na voľno. Najviac mám nervy z motorkárov, hlavne ked sa cez ruju jebu po odlahlích častiach hory a nie jeden ale 12. Tento rok sa mi podarilo nájsť 2 páre a jeden nepár

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.141 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 331 návštevníkov a žiadni členovia on-line