Zhody

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6764 od pstruzik
Odpoveď od pstruzik na tému Zhody
Celkom s Tebou suhlasím. Niesom zatial polovník, ale v zime do lesa navlačim kopec sena a semtam slohnem zdomu nejaky ten ovos, supy... Za zhodmi velmi nechodim, lebo mi je luto plasiť zver ked stoji v snehu po brucho a ani nemam na to cas. S timi motorkarmi cez ruju mam rovnake skusenosti, bohuzial unas su dost blby aj podaktory polovnici: do lesa nepride ako rok dlhy, no v septembri sa konecne dotrepe a zaparkuje auto rovno pod rujoviskom. Minule sli na diviaky a kym sa vratili diviaky im pobagrovali okolo auta.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6807 od roman123
Odpoveď od roman123 na tému Zhody
pravidelny znamena ked ma par

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6828 od mildo
Odpoveď od mildo na tému Zhody
roman pravidelny znamena ze ma na obidvoch stranach rovnaky pocet vysad....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6831 od mildo
Odpoveď od mildo na tému Zhody
inak tento vikend sme mali velmi uspesny v sobotu sme nasli 3 10toraky 1 12toraka a jeden srnci.. :) v nedelu potom este kamarat nasiel par ku jednemu z tych 10torakov.
<br/>celkovo sme 3 kamarati nasli zatial 19 parohov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6843 od pstruzik
Odpoveď od pstruzik na tému Zhody
Mildo blahozelám, ste z kamosmi fakt frajeri, klobúk dolu. Ja som zatial tolko stastia nemal. Je pravda ze teraz maturujem a nemam vela casu,ale vo stvrtok a v sobotu planujem sa ist pozrieť po nejakých zhodoch. Nuz poraď aku mas strategiu pri hladaní, chodíš hlavne na južné svahy? Väčšinu najdeš v lese alebo na rúbaniskách prípadne pri potokoch, krmelcoch? Z ktorej si obalasti, že tám máte tolko pekných jeleňov?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6853 od brano
Odpoveď od brano na tému Zhody
Ja len ohladom tych motorkarov, aj mne velmi lezu na nervy, casto ich stretavam v oblasti, kde mam chatu, je to prirodna rezervacia, ale ich to netrapi, dokonca ked som bol hlboko v horach, tak som ich videl dalekohladom, ako sa premavaju na zvazniciach kade tade, rachotu vsade, bola sice jar, ale este dost snehu a zver mala vysr..ne, uz som aj rozmyslal, ze na niektore trasy kadial behaju im nieco nachystam, ale radsej som nic nerobil, lebo smolu by mal normalny clovek a nie ty tupci:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6854 od brano
Odpoveď od brano na tému Zhody
Ja som napriklad bol s buducim svokrom-polovnikom na zhody a dlho sme nic nenasli, on napokon nasiel paroh zapichnuty na takej skalnatej luke, tam by som ho nikdy nehladal, pretoze v tej oblasti jelenej zvery vela nie je, skor tade sem tam prejde, takze je to o stasti, ale nie je nic prijemneisie ked ides na turu a cirou nahodou najdes aj nejaky ten zhod, skor ked nehladas tak najdes8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6862 od mildo
Odpoveď od mildo na tému Zhody
pstruzik som z okresu roznava.inak nas rerion tento rok na chovatelskej prehiadke skoncil ako najuspesnejsi na slovensku co sa tyka pomeru pocet ulovenych ku poctu medajlovych trofeji. pre zaujimavost 27 bronzovych 9 striebro a 2 zlate jelene hovoria za vsetko... aj diviaky mam silne 5 zlatych a do 20 ostatnych medajlovych najsilnejsi mal vyse 130bodov, krasny bol. kazdy rok je iny ale v podstate jak isto vies paroh moze byt hocikde :) ide vzdy o brutalnu nahodu, inak na jeden paroh treba prejst aspon 30-40km taze to nieje take lahke. mam porobene aj foto len su velmi velke nemam teraz ziadny soft co by to okresal, ze to hodim do albumu mojho.mozes sa pozriet mam tam nejake foto ale iba z mobilu.. len chodievaj a mozno budes mat stastie :-p viacej ti nemozem poradit

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6863 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému Zhody
Jen tak se zeptám, když je na fóru tolik sběračů, máte někdo vycvičeného psíka na hledání schozů? :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6870 od brano
Odpoveď od brano na tému Zhody
Ja viem o jednom kutafasovi s PZ u nas, ten je vycviceny na hladanie zhodov a je aj dost uspesny8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6882 od Sokoliarik1
Odpoveď od Sokoliarik1 na tému Zhody
Neviete nahodou z akeho materialu sa vyrabaju umele lebky pod zhody??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6883 od Levo
Odpoveď od Levo na tému Zhody
spravidla sú vyrezané z lipového dreva vo forme zrezanej lebky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6884 od johny
Odpoveď od johny na tému Zhody
JO a dostat to bezne kupit ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6886 od Janos83
Odpoveď od Janos83 na tému Zhody
Johny dostať to kúpiť, videl som ich v Košiciach, že to majú, ale lepšie je keď to dáš urobiť rezbárovi, on ti podľa parožia - zhodov prispôsobi hlavu - podstavec, v predajniach sú väčšinou len jeden dva vzory a keď ich pripevníš nemusí to potom dobre vyzerať, každé parožie je iné. Kamarát robí z lipového dreva, tak ako Levo spomínal. Keď je to dobre urobené tak to potom vyzerá, ako originál parožie s originál lebkou.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6888 od Ivan
Odpoveď od Ivan na tému Zhody
V Žiline v predajni Rimi a u Stašíkovej ich predávajú za 700,- Sk, sú urobené zo živice a sú na nerozoznanie. Robí ich údajne jeden pán s Vrícka za Martinom a na požiadanie ti parohy aj odborné primontuje. Ja mám takto spravené 2 páry zhodov, robil som si to sám a je to na nerozoznanie od skutočnej lebky. Vynikajúci materiál, pevný, pružný a totožný s kosťou. Je to vlastne ako by odpílená lebka s nosovou kosťou. SUPER !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6938 od dide11
Odpoveď od dide11 na tému Zhody
U nás chodí 14 motorkárov. Sú rozdelený do 3 skupín behajú po celom pohorí. Minule ich jeden polovník stopol a nareval po ních. Všetci sú to nemci ktorých vodia po hore Slováci z blízkeho mesta. Už sa na nich aj podalo trestné oznámenie. Dúfam, že bude pokoj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6987 od stiffler
Odpoveď od stiffler na tému Zhody
dnes 3ks. jeden dvanasttorak a dva desattoraky.aj vo fotogalerii8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #7005 od Tomas
Odpoveď od Tomas na tému Zhody
Včera ráno sa mi podarilo najsť lopatu z daniela.Celkom v pohodicke:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #7013 od mildo
Odpoveď od mildo na tému Zhody
cez vikend sa chystame do obory na lopatky :) uz sa tesim

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #7062 od pekelnicek
Odpoveď od pekelnicek na tému Zhody
Gratulujem, Odkial si? U nas {pri BJ} daniele niesu, aj ked by som sa rad zasiel niekam pozriet, popripade potesit sa nejakou lopatkou, s jelenou zverou je to celkom OK

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.083 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 131 návštevníkov a žiadni členovia on-line