Zhody

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33619 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Zhody
evicka velmi mudra rec ked budes robit skusky z polovnictva mali by si to skusobni komisary precitat a rozhodne by si to malo precitat co najviac polovnikov ale aj priatelov prirody. Lovu a lesu zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33625 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Zhody
To, kto z koho robí tupca, je vec názoru.
<br/>Len či si správne pochopil, čo napísala evička :) ,,Zákon hovorí jasne. Nelegálny zber zhodov zakazuje, samozrejme nie každý s tým musí súhlasiť, ale to na zákone zatiaľ nič nezmení.,,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33631 od Dama
Odpoveď od Dama na tému Zhody
Neda mi nenapisat ale uz dlhsiu dobu sledujem tvoje nazory ci uz tu alebo pri kopovoch a neda sa to citat.Ved ty ani nevies ako kopov vyzera a vkuse vypisujes a tlacis sa do zadku ty vies komu.Nesuvisi to zo zhodmi ale ked citam co si tu popisal uz mi to nedalo.Dufam ze nikoho tymto nenastvem ale pohar pretiekol.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33632 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Zhody
no.........hmm....a máme čo sme chceli...:D:D:D:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33641 od zhodarmaster
Odpoveď od zhodarmaster na tému Zhody
Ty si si zas vybral presne to co si potreboval.Ja ten prispevok hodnotim ako celok a pochopil som ho velmi dobre priatelu.LESU ZDAR!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33642 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Zhody
No mozes zacat menovat komu sa tlacim do zadku tak na to som strasne zvedavy ... ???? No ale aby to bolo v ramci temy tak to napis do temy kopov aby si to precital aj ten u koho by som mal byt v zadnici nacpaty . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33643 od kamen
Odpoveď od kamen na tému Zhody
evička, Dama - je to sympatické, ďakujem a držím palce a z Jara si nič nerobte. asi mu ušlo že môžeme čítať aj iné témy a doposiaľ kde klikol ... je ako Cunami

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33646 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Zhody
kamen sipaticke to bolo od Evicky reakcie od dama aj jara su dost neuvazene uz by sme sa mohli na tychto strankach k sebe spravat tolerantnejsie a uctivejsie aj mna uz Jaro zotrel na tychto strankach ale co uz.Ucta k prirode,lesu a sebe samym ktomu by mal byt vedeny kazdy polovnik pretoze tieto stranky necitaju len polovnici ale zacinaju jich citat aj deti tak sa snazte at este nieco zachranime nez nas ti zbohatlici zlikviduju.Lovu a lesu zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33649 od tommi18
Odpoveď od tommi18 na tému Zhody
Suhlasim z evickou aj s jej nazorom ze zhody by sa mali predkladat na prehliadku podobne ako trofeje...v podstate je to trofej ved pred 2 mesiacmi ju jelen nosil na hlave.a zhody nam sluzia ako polovnikom na porovnavanie z rokov predchadzajucich a na prognozu do rokov dalsich...preto je nezmyselne zhody schovavat a aj ked ich najde nelegalny &quot;zberac&quot; mal by ich predlozit aspon na nahlad polovnemu hospodarovy a myslim si ze ak by sa to robilo takymto sposobom nie je problem zhody vratit nalezcovy...mam vela kamaratov nepolovnikov a aj vdaka nim vieme ake mame v reviri jelene pretoze sa netaja nalezmy a s kludom ich prelozia a ohodnotenia a su im dodatocne vratene...ale vsetko zalezi len a len na ludoch...tymto prispevkom nechcem posmelovat nepolovnikov k zberu zhodov!!!zakon je zakon a treba ho respektovat!!!Lovu a Lesu zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33651 od lesnehuhu
Odpoveď od lesnehuhu na tému Zhody
A oblúčikom sa vraciame späť tam, kde sme začali. Už nejaký čas tu na fóre spolu so Zhodomajstrom prezentujeme názor, že zákon, ktorý hovorí o tom, že sa zakazuje nepoľovníkom zbierať zhody, treba pripomienkovať, možno pozmeniť. To samo sebou ešte neznamená, že ho akokoľvek porušujeme. Znovu pripomínam, že sme poľovníci a podľa toho sa aj správame. To, o čo nám ide, je diskusia. A kde inde, ak nie na poľovníckom portály a vo fóre venovanom tejto téme. Neustále upozorňovanie na zákon, ktorí všetci dobre poznáme je plytvanie priestorom. Ide nám skôr o názory, ktoré buď protestujú proti možnosti do zákona za vopred stanovených podmienok presadiť zber zhodov aj pre nepoľovníkov, alebo tento názor obhajujú. Je potešujúce, že niektorí ľudia už hľadajú alternatívy, pomyselnú zlatú strednú cestu. Naopak len s úsmevom sledujem, ako si iný aj prostredníctvom detinského vyhrážania sa snažia udržať na túto činnosť monopol. To, o čo nám ide, je konštruktívna debata, ostatní sa venujú vybavovaniu vlastných účtov, osočovaniu, gramatike, alkoholizmu a (ne)súvislostiam. Takže v zásade, neodbočujte od témy a vyjadrujte sa čo najkonkrétnejšie. LESU ZDAR!
<br/>
<br/>PS: Dnes som s dcérou absolvoval malú prechádzku lesom a &quot;veľmi ma potešila&quot; prítomnosť motorkárov a štvorkolkárov(a to nie jedného, ani dvoch) ani nie na lúkach ako priamo v poraste. Nie sú oni našim spoločným &quot;nepriateľom&quot;?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33652 od papo
Odpoveď od papo na tému Zhody
no vidíš, a to tu niektorí papuľujú, že vraj nevzdelanci! nepočúvaj ich, závistlivcov neokrôchaných! ale poraď aj mne, sused má pekné jahody, ako sa k nim dostať zákonnou cestou, aký zákon zmeniť, fakt sú pekné, má aj kaleráby, ale tie už tak nemusím. sladké, šťavnaté jahody...to je o inom. priam zažívam zberateľskú vášeň! ja zdvihnem ruku za tvoje zhody a ty za legálny zber jahôd u suseda, dohodneme sa?/on totiž po mne bliaka, že kradnem, že som zlodej...no nedal by si mu jednu do nosa, hulvátovi?/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33653 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Zhody
No aspon ze ma tu mate , komu by ste nakladali ked si vsetci tak super rozumiete ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33655 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Zhody
kamen nie len temy ale aj forum ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33657 od kamen
Odpoveď od kamen na tému Zhody
máš úplnu pravdu. nie sme tu pre to, aby sme sa navzájom posudzovali a osočovali a to aj napriek tomu, že zákon nás jasne rozlišuje a čo je pre niekoho viac, pre iného to môže znamenať menej, lebo väčšina tu vychádza zo skúseností zo svojho okolia. verím tomu, že väčšina ľudí, ktorí tu už raz kliknú, tak si prečítajú viac tém, no &quot;aktívni&quot; sú len v tej svojej top, no poviem ti, že niekedy mám pocit, že veľa &quot;osobnosti&quot; tu chodí len podžubkovať, a po tom sa človek len ťažko ovládne.
<br/>
<br/>ak si sa venoval &quot;horúcej&quot; téme, nemal si niekedy pocit, že sú tu aj &quot;schyzofrenici&quot;, ktorí majú viac nikov a hrajú sa na dobrých a ešte lepších ? ja áno!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33667 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Zhody
kamen uplne s tebov suhlasim

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33668 od zhodarmaster
Odpoveď od zhodarmaster na tému Zhody
Zdravim! Tak priatelu Ty si bud robis uplnu srandu z tejto temy,alebo Ti tie kormorany popadali rovno na kabel? Neporovnavaj neporovnatelne. A ty skutocne chodis susedovi na jahody, ked po Tebe bliaka? Ved Ty si obycajny zlodej. Alebo si si to vymyslel aby si okorenil Svoje genialne prirovnanie. Tak potom prepac.ZHODOM a LESU ZDAR!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33669 od vajlo
Odpoveď od vajlo na tému Zhody
zdravim , chlapi a to nejde dako overit? myslim cez redakciu,ved to nie je normalne aby mal niekto viac nikov! a vypisoval tu vseliake bludy!!! rozum ti zastane!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33674 od papo
Odpoveď od papo na tému Zhody
šuhajko švárny, a kde ťa to naučili..na kábel? máš ty dobré školy, alebo usilovný samouk? nevymyslel som to, ale musím sa priznať, že niekedy nie je až taký mamonár, a žmurkne na mňa, či neprídem, len chce vidieť, a odvážiť, čo mu zoberem. najprv som ho pokladal za podivína, ale časom som ho pochopil. No keď idem potajme, aj tak po mne bliaka.:D. a ty si z toho vyber, čo chceš. a prepáčil som ti tvoju neadekvátnu reakciu na Moje geniálne prirovnanie.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33675 od Ondrik
Odpoveď od Ondrik na tému Zhody
8o8o8o..prejde marec, april..a toto osocovanie skonci...dufam.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33677 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Zhody
Ondrík nejde o marec a apríl ide o to že niekto tu rozpráva o voze a zasa ten iný o koze a ide to stale dookola. Smutne fakt smutné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.092 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 335 návštevníkov a žiadni členovia on-line