Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45524 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
neprosim si aby si na mna reagoval to je moja skusenost a niesom zvedavy na tvoje komentare reaguj na sebas tebou sa o to nedelim

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45526 od Tomas
Odpoveď od Tomas na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Bože môj, čo som komu spravil? Kobra, jednoducho uznávam že máš pravdu to, že nechápem tomu o tom poškodzovaní lesných porastov zverov. Vieš, ja "nemám nič spoločné s lesníctvom“ tak ako tomu môžem rozumieť??????? To som myslel ironicky, to si priznám a tlak mam momentálne ako rybička... To len keby si sa náhodou obával. A môžeš mi povedať, že z ktorého môjho príspevku si vyčítal takú domienku, že máš chrániť lúku pred spásaním? Prosím ta, radšej si nedomýšľaj ale rozmýšľaj, ti poviem, že to sú 2 rôzne pojmy, ktoré keď sa naučíš rozlišovať tak niečo napíš. Máš pravdu aj v tom, že by som videl, akú zver by si mal. To ti poviem jednoducho, ŽIADNU... Teda ak vieš čo to je mať prázdny revír. Inak neviem prečo sa bojíš odpovedať na otázku, prečo si skončil s poľovníctvom. Veď sme v slobodnej krajine ako tu prezentuješ aj s tvojím sparingpartnerom, tak máme právo sa ta na to slušne opýtať, nie???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45530 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Chlapi moj pes vcera poriesil jednu macku. Pytal som sa ho preco to urobil a on na to ze je to podla kobrovej teorie kokrhajuceho bazanta. Macka mnaukala tak jej pustil zilou. :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45541 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
tak toto už je vrchol neodbornosti a sutaži to z nepravnym stavom diskutujuceho:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45544 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
nepoznal som v bažantnici dravca ktoreho by to odpudilo:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45545 od Tomas
Odpoveď od Tomas na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Ozaj neviem čo ti mám na toto povedať.:x:x:x Ďakujem za ozrejmenie pojmu kŕmna drevina, no ja bohužiaľ takú nepoznám. Z doterajšej mojej teórie a PRAXE!!! Viem, že dreviny sa delia na technické, ktoré majú pre lesníctvo aj pre iné zložky prírody vysoký význam a netechnické, ktoré sú napr. na výrobu biomasy alebo celulózy. Patria sem po väčšine rýchlorastúce dreviny. Biomasa je tiež jedna zložka potravy, ktorá ma veľký výživný význam pre zver. A povieš mi ako donútiš zver konzumovať práve tieto dreviny a aby nepoškodzovali odhryzom terminálnych púčikov po ktorom drevina hynie? Použijem tvoje slova, „to tam mám stáť a usmerňovať zver čo môže a čo nie“? povedal by som že na to slúži v zime PRIKRMOVANIE, aby si zabránil následkom poškodenia porastov a v tiež v dôležitom rade pomohol tej zveri sa dostať v ťažkých podmienkach k potrave. :x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45546 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
myslim že tvoje odborne stanovisko tohto človeka ,lebo čo to je nepresvedčia :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45548 od Tomas
Odpoveď od Tomas na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Ja viem že do plnej premúdrelej hlavy sa už nič nezmestí...:D:] Ale čo už...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45552 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
no mam taky pocit že už aj tebe robi slovenčina problem ,mal by si trochu vypnut.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45553 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
možno to píše v jeho mene sekretárka.....ved odpovedat všetkým...to by sa ani nevyspal......:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45560 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
ty si nepochopil a dokial budeš pisat tu na tejto stranke formou akou pišeš nikdy nepochopiš pretože ty tu už presviedčaš len sam sebe a to je už zrele na vyšetrenie a timto som skončil komunikaciu s tebou, myslim formou akou pišeš ty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45562 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
podla tohto príspevku si bol asi tažko nejaký vedúci správy,popr.horárik a začínam veriť tomu,čo som už dávno tušil-klameš...,a myslím si že si polovníkom nikdy nebol,a ani nebudeš.A aj lesákom a odborníkom na prírodu si asi taký ako pán elektrikár Lukáč... ešte mi prosímťa povedz z akej múdrej literatúry si vyčítal tých 1000ks na ha v rubnom veku?lebo taký blud nemá v hlave žiadny lesák,to si musel niekde vidieť(zásoba rubného porastu v priemernej bonite a nad.výšky je 300-400m3 na jeden ha čo je asi 250-3OO kusov v priemere):-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45567 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
[r]Bla bla bla [/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45570 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Ale je to podstatné,lebo si ojebávač,a ľudia tohto typu nemajú právo svojimi ojebmi masírovať mozgy ludom neznalým problematiky alebo dehonestovať stránku pre ktorých je určená a problematike rozumejú.a toto bol blud no.1 s ktorým si sa odhalil a to je PODSTATNé.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45574 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Sa ti vobec cudujem ze s nim stracas cas ;) On si aj tak hudie dookola to iste ako taka stara obohrata platna.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45580 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Ak dačo na niečo padne,tie tvoje neoceniteľné rady budú tatam:]:]:]:]:]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45590 od Tomas
Odpoveď od Tomas na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Ja viem že mám medzery v lesníckom fachu, veď čo ja o tom môžem vlastne vedieť keď som v lese nebol v živote. ;):x Veď človek sa učí po celý život... už len naozaj posledné, povieš mi, že ktoré dreviny by si zaradil do „zakázaných“ a ktoré do „povolených“...???:x:x To len tak, nech sa niečomu priučím....:D:D;):x Lubenko má pravdu, nemá význam strácať s tebou čas, len keď vidím čo tu píšeš, jednoducho mi to nedá. Tie tvoje zavádzajúce teórie ak si čítajú taký, čo sa chcú k niečomu priučiť a majú aj záujem sa niečo dozvedieť, tak s tých tvojich teórií musia byť ozaj zmetený. :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45598 od Tomas
Odpoveď od Tomas na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Ďakujem, vyšiel som z toho a mne to na môj úsudok stačí. Naozaj skús radšej to vyšívanie... Tým nič nepokazíš. ;):D:] off.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45600 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
davam mu svoj hlas aj tu,teda kobrovi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45601 od Tomas
Odpoveď od Tomas na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Lubenko, čo dávate na jar do políčok? Nám sa osvedčuje zatiaľ miešanka ovos, hrach a po okrajoch lucerka. Ale rad by som skúsil na jednom políčku aj niečo nové.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.087 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 209 návštevníkov a žiadni členovia on-line