Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43855 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Myslím, že som tu už niekde citoval jednu zaujímavú vetu, či skôr autocharakteristiku - keď som bol mladý som bol namyslený, ale dnes už nemám chybu - , pripadá mi to tak, že autorom tejto myšlenky je kobra :). Prečítal som všetky príspevky od príchodu tohoto nášho ,,kolegu,, poľovníka. Moje zistenie je také, že ani jeden z nás ostatných poľovníkov sa na jeho stranu nepridal. Ak sa mýlim, nech sa prihlásia nasledovníci jeho myšlienok. ¡Myslím si, že reagovanie na jeho príspevky je kontraproduktívne. Snaha o iný pohľad ako jeho na daný problém je dopredu odsúdená na neúspech. Jednoducho ide o hádzanie hrachu na stenu. Navrhujem, aby sme pokračovali v téme a nedali sa zatiahnuť do žabo-myšej vojny s ním. Jednoducho ho berte ako folklór tejto stránky. Prečítajte si jeho príspevky, pobavte sa ale na neho nereagujte.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43867 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Aky stres lisok, co ti ....., dnes ledva najdes jedneho cloveka na zdruzenie co pojde na lisky, luto mu je naboja, noruje sa asi tak o 1ooopercent menej ako za komancov kedze dnes nikto nechce kozu. Aky stres? jediny stres ma liska ked ju moji teriery drzia za krk ale tuto info o strese nikam neprenesie, ja som vynoroval 3 lisky toho roka, kazda mala 5 plodov, cize 18 absolutne vystresovanych lisok ma na sebe niekolko kubikov zeme takze svoj stres si zobrali so sebou. v rakusku sme tento rok na dvoch akciach vystresovali 87 lisok, asi preto maju viac drobnej a menej skodnej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43871 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
No tak teraz si to úplne zabil!!!
<br/>Porovnávať jabloň s cicavcom 8o
<br/>A tvoja najväčšia kravina, citujem:
<br/>&quot;Vplyv prostredia na chrozómovú sadu - ženy v koncentračných táboroch stratili celkom menštruačný cyklus, čo jednoznačne odpovedá na túto otázku.&quot;
<br/>Vieš ty o čom hovoríš ???? Čo ma menštuácia spoločné s s genetickou informáciou? Si sa už úplne zbláznil?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43904 od michal
Odpoveď od michal na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Byt na tvojom mieste, tak toho psychiatra moc neriskujem, nemusel by si sa do civilizacie po tých testoch vrátiť...ale zas na druhej strane, mozes mat fajn rekreaciu za statne peniaze na neobmedzene dlhu dobu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43905 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
kobra ty si hovado, moj dedo bol 27 rokov primarom na gynekologii na zochovej v Ba, kapacita, a zazil aj druhu svetovu. ty ...... vies o zenach gynekologii a druhej svetovej. tak netrep urazas ludi co to prezili a aj tych co tam ostali. Maj trochu ucty. Zo skalice sme doniesli danieliu zver a ano prikrmuju tam. ty si sand doktor a gen. biolog v jednej osobe.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43906 od medard
Odpoveď od medard na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Nerobme tu z toho hnoj!!! ;) Ak chce, nech si píše, má na to právo, píšme aj my, ale k veci... Alebo už aj táto téma umiera? Ukážme, že sú tu ešte nejakí POĽOVNÍCI...:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43909 od Fero
Odpoveď od Fero na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Dávnejšie som nebol na tejto stránke ale musím konštatovať že Vám ide chlapci. Už to aj na poľovníckych weboch vyzerá ako v realnom živote poľovných združení a kynologických spolkov. Nevraživosť, osočovanie, zvady.... naši starí otcovia poľovníci sa musia v hrobe obracať ak sa na to z poľovníckeho neba pozerajú... :{ Nedávno jeden kamarát, starší poľovník, povedal múdru vetu &quot;Poľovníctvo je o kolektíve a dobrej partii ľudí so spoločným koníčkom a láskou k prírode&quot; Toto sa v poslednej dobe nejak vytráca z našich radov a je to smutné. Ked nebudeme ťahať za jeden koniec, ani sa nenazdáme a bude tu poľovať niekto iný, bohatší a potom budeme plakať nad rozliatym mliekom...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43914 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Nehnevám sa, len krútim hlavou a dodám že v tejto otázke sa s gynekológom radiť nemusím, lebo z gynekológie mám štátnicu. a ako sa tu hovorí: Howgh

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43935 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Aj ja na každej posliedke stretávam kvantá vystresovaných líšok, preto rozhadzujem oblbováky čo berie svokra, aby mladí chalani čo chodia s dievčinami do lesa nemali stres ak okolo nich prebehne hrooozne vystresovaná líška. Kobra Ty si veľký srandista...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43944 od papo
Odpoveď od papo na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
§ 423 Trestného zákona
<br/>Hanobenie národa, rasy a presvedčenia
<br/>
<br/>(1) Kto verejne hanobí
<br/>
<br/>a) niektorý národ, jeho jazyk, niektorú rasu alebo etnickú skupinu alebo
<br/>b) skupinu osôb pre jeho vyznanie alebo preto, že sú bez vyznania,
<br/>potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok.
<br/>
<br/> a budeš mať vytvorené podmienky na štúdium slobody slova

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43945 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
tomuto článku máme ako rozumiet....ty už i rozmýšlaš ako líška...;) mal by si sa niekam prihlásit a prednášat pre široku verejnost...ver my pre taku bandu ako sme tu je teba velká škoda...skus neaké svetové simpozium...8-L a mi všetci budeme na teba hrdý že sme mali s tebov tu čest....držím ti palce....;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43947 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
ty cucis do telky, citas casopisy a mudrujes s klavesnicou v ruke. Vymyslas si teorie o pozorujucich a stresujucich liskas, odvolavas sa na skandinavsky vyskum, polarne lisky. pleties sem koncentraky a vypovede ludi co to prezili a aplikujes to na svoje teorie. to co tvrdis o koncentrakoch nie je pravda, aj ked je to tazko dokazatelne, zeny stracali cyklus z nedostatku potravy, jej nevhodnosti a najme tazkej otrockej praci. ludia vsade na svete, india, cina, afrika su pod stresom a maju potomkov. Este raz ta poprosim neotvaraj temy o ktorych nic nevies, nie si gynekolog a neprezil a nebojoval si v 2svetovej tak nemas moralne pravo o tom hovorit.
<br/>Co sa tyka lisok, kolko ich mas vybrlohovanych a strelenych a nasledne pitvanych, ja som ti tu uviedol nejake fakty za tento rok. Dalej vyskum zo severu je tak na dve veci. nie su parazity? tak moje psi boli zablsene, plno kliestov. psy su z bytu aj koterca, nastriekane vsetkym moznym. Ako je to mozne? vsak 10 januara bolo -15, 24januara 2 stupne, pred dvoma tyzdnami asi 4 stupne. ako mi vysvetlis parazity, pocetnost mladat resp plodov? lisky nicime ako sa da su teda podla teba pod velkym stresom, potravy maju plno, je tam rieka, teda vodne vtactvo, ryby, obojzivelniky, hrabose, zdruzenie ma vela drobnej aj srncej. prikrmuju kazdy tyzden, ziadne uhyny, hnackovania. hospodar tam je 15rokov a ma detailne zaznamy o poctoch zvery ulovenej, jej kvalite, velkosti populacie, jednotlivych krmeniach, kde sa krmilo, kedy, kto a co. je to velky odbornik. rozhodca pre posudzovanie trofeji, skusobny komisar. z jeho pozorovani, vedomosti a skusenosti vsak vyplyva cosi ine ako z toho co tu tvrdis. a to ci som slusny clovek nechaj na posudenie inym.
<br/>jedna rada, zacni chovat psy, poluj, brlohuj, cestuj po svete a klavne nestiskaj tolko klavesnicu a mozno sa dozvies nieco zo zivta zvery.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43948 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
No nedá mi a musím sa opýtať: ked už máš plnú hubu slušnosti,nevieš asi čo to je lebo slušné je odpovedať...okrem iného kto vlastne si? Teoretik,praktik,alebo len blúznič,ktorých vidíme denne stovky v am.filmoch?Alebo další patent na rozum a nebodaj na polovníctvo,život v prírode,alebo na celý chod sveta?A nebodaj polovník ,ktorý v sedemdesiatich rokoch maturoval,teraz má päťdesiat a názor na svet ako pätnásťročný,sol dáva len pre príkaz zhora a prichádza bežne do styku s 180-300kg jeleňmi a zrazu behom pár dní už ním ani tak nie je,skor ochranár typu ¡¡divožienka¡¡,ktorý určite vie ako dalej,lebo čerpá z kopca kníh a americ.prír.filmov a potom stretáva tristokilové jelene.Kedže si nam neodpovedal a nevieme kto nám to dáva smer v chove, love a živote,tak si ťa zatiaľ budem musieť zaradiť do kategorie sci-fi prispievateľov,teoretikov,bluzničov a snívajúcich,ako tu jeden raz trefne poznamenal,pretože takými sa to tu v poslednej dobe len tak hemží...no a to ani nejdem spomínať príklady typu: čo asi hladá diviak v obilí,predpokladám,že odpovieš,že sa skrýva a trénuje plazenie alebo niečo podobné....a len neprezrad ,že si vyštudovaný lesník,lebo amen tma dolores...,všetci budú rozmýšlať nad tým prečo si Lesy SR tak zle stoja a budeš musieť aj to pár dní vysvetlovať nám neznalím problematiky....drzím palce,pápá.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43949 od jager133
Odpoveď od jager133 na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Ja si protirečím? Ja? To namyslíš vážne, všakže. Kobra, už si pochopil, prečo som spomenul tých rómov + následnú vetu? To som ti chcel len napísať presne v tvojom metaforickom štýle. Paňatno?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43950 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
doplnenie k tym ludom, maju potomkov, ale len malo ktori moju krajec sucheho chleba, vodu, celodennu tazku pracu v mrazoch. skratka na neplodnosti sa asi podpisalo viacero externych cinitelov ale rovnako aj fyz. a psych dispzicie jednotlivcov. aby vsak tieto udaje mali vypovedaciu hodnotu, musel by v tom case prebiehat lek vyskum na to zamerany s dostatkom udajov pre statisticke spracovanie. vela ludi sa vsak narodilo v koncentrakoch. nechajme vsak tuto temu. teraz ta poprosim uved nejake skutocnosti so svojho vyskumu, fakty nie co si sa niekde docital, pocul,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43952 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
este jedna otazka. ked je nas tu dost neslusnych, vela tych co nechapu co pises, potom dalsi podla teba porusujuci zakon a tvoju slobodu. co tu vlastne robis?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43959 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Kolegovia, vy ste nenapraviteľní optimisti :) nie je škoda toho hrachu? :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43990 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
o tom nepochybuj....!!!vždy sa na teba tešíme-tvoje príspevky su jedinečné...už do rubriky - Vtipy a anekdoty - ani nechodíme...:] a čo sa týka tej vyoperovanej závisti čo si bol spomenul...si si istý že doktory dačo nezbabrali ked ta pri tej operácii uspali????kto im potom radil ked si Ty bol v narkoze....???? ja by som to na tvojom mieste tak nenechal a stažoval sa na nich že ta tak sfušovali....;) PS:všetci sa tešíme na dalšie tvoje príspevky...držím ti všetkých 21palcov....:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43992 od pepco
Odpoveď od pepco na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
nedalo mi nereagovat....kobra ty trpis samomluvou?sak sa to neda citat...5 prispevkov za sebou len ty...tvoj sef musi mat radost z takeho pracanta.mrzi ma ale jedna vec, urazas tu chlapov, kt poznam osobne a vazim si ich, a to je smutne az detinske. z tvojich prispevkov srsi narcizmus, ty si najmudrejsi, urcite mas uz otlaky na riti co sedis pred telkou, a vies vsetko o zveri aj o vojne a koncentrakoch.mal by si dostat nejake vyznamenanie, al napis knihu o zivote zveri.takych odbornikov na chov urcite potrebujeme.
<br/>a otazka na zaver? mas bradu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43996 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Ok, trhám nezmyselnú šnúru.
<br/>Medard(aj ostatní) - keď ste vysievali miešanky, použili ste sejačku, alebo ste siali ručne? My sme siali ručne a výsledok bol dobrý, ale aj spotreba osiva veľká. A ešte niečo, niektoré plodiny sa majú siať plytko, niektoré hlboko. Nevieš náhodou ktoré ako?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.182 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 371 návštevníkov a žiadni členovia on-line