vlci, medvede - nie su premnozene

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #50295 od miros
Odpoveď od miros na tému vlci, medvede - nie su premnozene
panstvo naco sa vobec o tomto snou ak je to vobec ona vlastne dohadujete vet to nema cenu trepe tek ako to ich spolocenstvo stale o jednom a tom istom uz som davno povedal pokial nebudu mat aj zo zakona zodpovednost za to co obhajuju a budu v pripade nespravneho rozhodnutia aj cvakat za to eurace nikde to nevedie jedina cesta je potom ako to uz kde kade aj konc fajn funguje jemne naznacit ze tam nemaju co hladat a ono sa to podava nakolko je to len take buububub ak tam nieje niektore tel. spravodajstvo cuvaju pekne dozadu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #50297 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému vlci, medvede - nie su premnozene
na ref.veste lepšie vidno križ,nie to som len srandoval,nemaj strach,ženy mám rád,nie som na chlapov;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50322 od bibasso
Odpoveď od bibasso na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Veľmi dobrý článok na túto tému je v aktuálnom čísle PaR. Oplatí sa prečítať

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50326 od eso
Odpoveď od eso na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Načo sa dohadovať s mimovládnymi organizáciami. To nevedie k ničomu. Ako by som sa dohadoval so susedom, prečo niekto dvíha cenu benzínu. Ale mňa najviac štve, že kompetentné orgány nič vrámci neúnosného stavu veľkých šeliem, hlavne u medveďa nič nekonajú. Tu nejde len o škody spôsobené na úžitkovej zveri, či včelstvách, a hospodárskych zvieratách, každé malé dieťa vie, že liter brusníc denne 200kg maca neuživí. Ale aj o to, že úživnosť poľovných revírov z výskytom medveďa, kde 5-6 medveďov je na ploche 1tis hektárov je nevyhovujúca. A to nehovorím o rozširovaní teritória medveďa do oblastí, kde proste nepatrí, zachvíľu bude až pri Komárne. Nie som síce odborník, ale nechápem, že príslušné ministerstvá nekonajú. Sem tam nejaký opovážlivec napíše článok o tom ... ako ďalej s medveďom... A zase nahlucho. V okolitých krajinách je medveď len v ZOO, no my máme raritu až 1200 medveďov. Kde sa stratil zdravý rozum.................;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50400 od lovecmedvedov
Odpoveď od lovecmedvedov na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Co sa mimovladok tyka, tym nejde a neslo o medveda, vlka ci ine velke selmy. Im ide hlavne o peniaze a svoju prezentaciu. Su to obycajni ekoteroristi, co vydieraju a vydierali verejnost, podnikatelov, su to rabovaci fondov a plnenia vlastnych kont. Pobrali kopu penazi z fondov vraj na zachranu mnohych zivocichov, ktore ani zachranu nepotrebuju, no pokupili velke tereniaky a balia na ne baby, robia seminare o zachranovani zivocichov a na nich akurat zuruju a ine. Podnikatelov a investorov vydierali, ked mali zo zakona o ochrane prirody postavenie ucastnikov konania, sposobom dajte 500 litrov na nas ucet a my nebudeme robit problemy v konaniach napr pri priemyselnych parkoch, golfovych ihriskach a mnohych inych. Vlkari vyberaju prachy na kupu stromov a za tie peniaze si nacelnik a jemu blizky kupuju cele lesne pozemky a clovek dostane len smiesny papier ze je akoze vlastnik stromu c. xy. Vsetko je to len humbuk podvod a ich velky biznis.
<br/>Co sa medvedov tyka, na Slovensku je unosne tak 300-400 ks medveda. Biotopom medveda su huste hlboke lesy a nie dunajske luhy. Je ich uz tolko, ze sa tlacia do nizin, do zahrad, domov, nemaju dost potravy, tak hladaju kde sa da. Kto tvrdi, ze za to mozu hubari, zberaci cucoriedok a malin, je bud blbec, alebo umyselne klame a odrbava laicku verejnost. Najvyssi cas aby sa kompetentni zobudili, povolili odstrel nie na vynimky, ale na riadnu dobu lovu. Lebo ak sa tak nestane, zoberu ludia pravo do svojich ruk a budu mackov likvidovat nelegalne, co sa vlastne uz aj deje. A nikomu by som sa nedivil. Lovu zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50405 od tommi18
Odpoveď od tommi18 na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Suhlasim v celom rozsahu s tymto nazorom!!!!strucne,vystizne a hlavne pravdivo napisane

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50421 od strelec23
Odpoveď od strelec23 na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Presne a vystižne len tych 1200 by trebalo zregulovať na 200.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50439 od bibasso
Odpoveď od bibasso na tému vlci, medvede - nie su premnozene
pri takomto tempe rastu ich populácie budem o chvíľu jedného chovať v záhrade :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50440 od Tomas
Odpoveď od Tomas na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Uplne sa s tebou stotožnujem...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50782 od diana07
Odpoveď od diana07 na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Pred včerom medveď prišiel na zahradu pod jablone pritom psi sa mali potrhať on ani nereagoval a stale ich je malo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50793 od bibasso
Odpoveď od bibasso na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Presne, je ich tak veľa že slabšie jedince sú vytláčané do blízkosti obydlí a pomaly, ale isto strácajú plachosť.
<br/>
<br/>No počkáme si na ďalší útok medveďa na človeka, nedajbože na smrteľný a potom sa možno naši &quot;najvyšší&quot; spamätajú.
<br/>
<br/>Nedávno som čítal pekný článok, o populácii medveďov v nemecku. Tak k tomu pristupujú tak pragmaticky, že niektorí poľovníci medveďa za celý život nestretli. Medveďe žijú hlboko v lesoch, na míľe ďaleko od možného kontaktu s človekom. Ale tam si takýto stav vybojovali a presadili poľovníci, tým, že boli súdržni. Čo u nás zatiaľ nie sme :{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #52219 od Milan77
Odpoveď od Milan77 na tému vlci, medvede - nie su premnozene
KTO JE Z ORAVY VIE čO JE MEDVED MY ICH MAME NEUREKOM TREBA S TYM NIEčO ROBIT,V JEDNO RANO MY PRISLO POD POSED 5 MEDVEDOV A TO JE LEN MALINKA CAST REVIRU,MAME ICH VIACEJ AKO SRN,A VLCI TO JE DALSIA KAPITOLA O SEBE,TO JE HROZNE KED JE SPLN NO KEBY STE POCULI AKO VIJU AKO ORCHESTER

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #52873 od Akela
Odpoveď od Akela na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Dnes som sa dočítal v novinách, že ochranári dostali 2,5 milióna ojro na sčítanie medveďov. Tak do toho, len ich spočítajte!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #52905 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Mňa asi jebne,toto je svet...8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #53659 od eso
Odpoveď od eso na tému vlci, medvede - nie su premnozene

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #53737 od Akela

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #53913 od durell
Odpoveď od durell na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Myslím, že by im mala stačiť aj jedna tisícka. Krátkymi telefonátmi poľovným hospodárom by ich mali spočítané ani nie za týždeň.
<br/>
<br/>&quot; Ale ak aspoň jedného pseudo ochranára zožerú tie naše vzácne medvede, ktoré sú určite na hranici vyhynutia, tak to za tie prachy stojí a potom by asi aj oni priznali, že ich je dosť a regulačný lov je na mieste.&quot;
<br/>
<br/>Čo všetko by sa za tie peniaze dalo spraviť pre slovenskú prírodu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54002 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému vlci, medvede - nie su premnozene
serte uz na tu vasu stupidnu regulaciu a nechajte REGULACIU zvery na prirodu.. ked bude sto tisic vlkov na kilometer stvorcovi, nech je aj 300 tisic.. je to zviera, ktore ma pravo mnozit sa ako chce, lovit co chce...
<br/>vam ide len o to, ze nemate co strielat a o peniaze ;)
<br/>
<br/>ked su tak premnozene, zacnite strielat ludi - clovek je premnozeni najviac..
<br/>necudujem sa, ze kedysi 60% polovnikov nespravilo iq testy.. mate rozum slabomyselnych ludi, burani buranski.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54006 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému vlci, medvede - nie su premnozene
A TEBA SKADE PUSTILI? O SLABOMYSELNOSTI BY SA DALO ROZPRAVAT V TVOJOM PRIPADE To chces pisat do vsetkych for?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54007 od durell
Odpoveď od durell na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Chlapče ty kuracko bláznivé, veď vieš prd o prírode, histórii, evolúcii a ekologickej rovnováhe.
<br/>
<br/>Mám na teba jednu otázku . Ktorý živočíšny druh stojí na vrchole potravinového reťazca ?
<br/>
<br/>buď chlap a skús to bez urážok a osočovania.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.178 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 288 návštevníkov a žiadni členovia on-line