vlci, medvede - nie su premnozene

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54008 od dusanlegin
Odpoveď od dusanlegin na tému vlci, medvede - nie su premnozene
"Rozčulovať sa, znamená pomstiť sa na svojom zdraví pre blbosť iných", povedal by v tomto prípade dobrý vojak Švejk. Radím nereagovať. Ten chlapec už dostal na iných poľovníckych stránkach STOP za svoj nevyberaný slovník.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54009 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému vlci, medvede - nie su premnozene
durell:
<br/>kto je na vrchole? nechaj pusku doma a postav sa zoci voci medvedovi ;)
<br/>a ako tak viem, priroda nepotrebuje ziadne zasahy cloveka, uz to tu bolo pisane asi tisic krat, len ide o to, ze vy si chcete zastrielat..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54013 od durell
Odpoveď od durell na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Bačovia a valasi sa v minulosti na salašoch stavali medvedovi zoči voči len z valaškou a boli aj úspešný . Dnes máme guľovnice .
<br/>
<br/>A ak ty presvedčíš všetky vlky aby prestali loviť, tak ja sa postavím medveďovi zoči voči.
<br/>
<br/>Páni toto bude asi najslabší jedinec z ľudského stáda pretože veľký mozok má malý a malý mozok žiadny.
<br/>
<br/>A ak nechceš stáť na vrchole potravinového reťazca daj sa zožrať vlkom alebo medveďom tak by bol s teba aspoň nejaký osoh.
<br/>
<br/>
<br/>Je to tak nemáš žiadny argument len naučené repliky. Ja už od teba neočakávam nič inteligentné a pragmatické , lebo evidentne na to nemáš.
<br/>
<br/>S pozdravom DURELL

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54014 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému vlci, medvede - nie su premnozene
a preco mam presviedcat vlky, aby prestali lovit? aby ste vy mohli strielat? cim sa ma vlk zivit? moze ulovit tolko, kolko chce - JE TO PRIRODA..
<br/>
<br/>maly mozog ma ten, kto dokaze zabit zviera puskou a potom sa stupidne usmievat..
<br/>
<br/>nedam sa zozrat medvedom, ani vlkom.. ked tebe pride zlodej do domu, privitas ho? les je domov tychto zvierat, clovek s tym musi ratat - a nesmie im zrat jedlo, lebo potom zliezaju blizsie k obydliam.
<br/>
<br/>
<br/>ps. ked chodis na polovacky, aspon nepi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54020 od tibo
Odpoveď od tibo na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Mám vážnu obavu o zdravotný stav VIKTORMN- buď je z jaskyňe!?alebo silne droguje.
<br/>PS:dal som sa nachytať provokatérovi?:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54021 od tibo
Odpoveď od tibo na tému vlci, medvede - nie su premnozene
TV.JOJ - 31.3.2010 -vlky roztrhali 30 oviec.Citujem ochranársky web:pastieri ich pojedli a vinu hodili na vlky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54024 od durell
Odpoveď od durell na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Opitý som bol naposledy pred cca 17 rokmi keď som bol taký frkan ako ty .
<br/>
<br/>A už mám odložené ojra ( s toho čo som neprepil) na poplatkový odstrel medveďa aj vlka. Lebky na podložky, kože vyrobiť a pred krb na mojej poľovníckej chate . Už sa teším tá koža z medveďa bude nádherne hriať.
<br/>
<br/>Taký šťastný úsmev na tvári by mi vedel vyčariť už asi len tretí syn.
<br/>
<br/>A ozaj toho medveďa si počkám pekne z posedu a zložím ho jedinou humánnou ranou na lopatku, tak, že nestihne urobiť ani brum .
<br/>
<br/>K tomu zlodejovi- ano privítam s 357 v ruke :P:P:P8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54026 od miso
Odpoveď od miso na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Vzdy ked si otvorim tuto temu, vycari mi usmev na tvari :) Tak hlupuckeho chlapca, s tak obmedzenym a cierno-bielym videnim som uz dlho nezazil. Dost ma prekvapuje,ze ovlada rec a pismo a nebeha po lese s trsom travy v rozkroku :D A tiez ma pobavili tie IQ testy, nikdy som nepocul, ze by polovnici nejake IQ testy vobec hromadne robili, mozno myslel psychotesty, ale evidentne to v jeho pripade nevytvara rozdiel.
<br/>Viki- polovnik nie je v pomeroch SR caste zamestanie, medzi polovnikmi su ludia, ktorym volas ked sa ti doma nieco pokazi, ktori ta pokutuju ked prekrocis rychlost(nie,zeby som veril,ze soferujes, vzhladom na tvoje prirodne citenie sa po krajine presuvas peso, na koni ci bicykli), ktori ta osetruju v nemocnici, ci davaju razitko ked potrebujes nieco pravne osvedcit :) Niektori maju dokonca v naplni prace tvorit tie IQ testy a takych ako ty odborne vysetrit :)
<br/>
<br/>Pre zvysok- netreba reagovat, len izolovat a ignorovat :) Nech si chlapec pise, vzhladom nato,ze mnoho politikov a funkcionarov poluje (a nielen kvoli tomu), medvede sa strielat budu a vzhladom na ich narastajucu pocetnost pravdepodobne aj vo vacsom mnozstve ako doposial. S ochranarmi- odbornikmi, ktori s polovnikmi pracuju a snazia sa viest odbornu diskusiu v prospech zveri a chapu vyznam selekcie sa diskutovat da. Ale proti hluposti sa tazko bojuje, preto by som takychto prirodnych guru ako viktorko odporucal ignorovat :)
<br/>Durell, tebe len zazelam Lovu zdar!, dufam,ze si uspesne splnis svoj polovnicky sen, nezabudaj,ze medvedia koza je silne afrodiziakum, mozno to k tomu tretiemu synovi dopomoze :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54030 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému vlci, medvede - nie su premnozene
CHlapi to sem prisiel provokovat z psickarskeho fora ... , divozienka sa mu uz stazovala ze sa nami nie je rec :D.
<br/>
<br/> www.dogforum.sk/viewtopic.php?f=16&t=395&start=1440 [/]tie perly mozete citat tu ako sa na nas hotuje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54032 od miso
Odpoveď od miso na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Mna zaujalo skor toto, co som nasiel o stranu spat.
<br/>[img]psiadusa.sk/pet01c.jpg[/img]
<br/>[img]psiadusa.sk/pet01d.jpg[/img]
<br/>
<br/>Ked to troska nahnam do extremu, samotny letak podla mna naplna skutkovu podstatu §361 TZ-Sirenie poplasnej spravy. Su tam vytrhnute veci z kontextu, nepravdive informacie, ktore mozu u neznalych vyvolat nebezpecenstvo vazneho znepokojenia.
<br/>A vety typu [r]Týka sa to nás všetkých... Aj nepsíčkarov... Vystrelená guľka, ktorá mala zabiť psíka, môže trafiť práve Vás...[/r], k tomu sa radsej nevyjadrujem. A zavadzat obyvatelstvo takouto informaciou je chore...
<br/>
<br/>Neviem o ziadnej aktivite, ktoru by polovnici takymto sposobom vyvyjali, evidentne by si taketo zdruzenia zasluzili ludovo povedane &quot;dostat par po papuli&quot; lebo mam pocit,ze si myslia, ze jedine ich &quot;ustavne prava&quot; su porusovane a oni su ti poskodeni...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54033 od miso
Odpoveď od miso na tému vlci, medvede - nie su premnozene
vyvijali:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54035 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému vlci, medvede - nie su premnozene
pravda boli ;)
<br/>takze to uzavriem: normalny clovek zive zviera nezastreli..
<br/>(neratam lov pre potravu)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54038 od army9
Odpoveď od army9 na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Ta vetrovka na tom letaku nema chybu .:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #54102 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému vlci, medvede - nie su premnozene
A to je čo za chujovina :[, kto to vytvoril asi zákon o poľovníctve nepozná.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #54177 od tibo
Odpoveď od tibo na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Zákon poznajú dobre,len ho úmysalne zneužívajú a dezinformujú./(inak by autor plagátu necitoval ten úžasný objav §29,používaný od šezdesiatych rokov)/Opoveď na plagát je možno v časopise PaR JúL R.2001 str.11

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #54225 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému vlci, medvede - nie su premnozene
existuju desiatky, stovky:
<br/>-clankov na internete
<br/>-clankov v tlaci
<br/>-sprav z televizie
<br/>-osobnych blogov
<br/>
<br/>o tom, ako polovnik bezdovodne zastrelil psa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #54230 od miso
Odpoveď od miso na tému vlci, medvede - nie su premnozene
Vela tych clankov pisali prave majitelia psov, ktory dovod nevideli, najdi mi vsak stovky clankov, kde bolo polovnikovi protipravne konanie dokazane, pretoze vzhladom na dikciu zakona sa kazde taketo konanie musi posudzovat individualne vzhladom na okolnosti a situaciu. V kazdej komunite su cierne ovce, skus nahanat skorumpovanych sudcov, policajtov ci politkov-tam mas dokonca aj viac clankov. A netreba zabudat,ze je aj zopar clankov o takych ako ty a ich &quot;prinose&quot; pre spolocnost. Mal by si zhodnotit proti comu bojujes, aky je predpoklad,ze dosiahnes uspech a akymi argumentami sa ohanas. Lebo to co hovoris, su len konstatovania, ktore ti v pohode vezmem. Ano, zopar polovnikov pochybilo. Ale na tomto legislativnu zmenu nevybudujes, s chybou ludskeho faktora ci umyslom/nedbanlivostou pri vykone prav a povinnosti zakonodarca ratal- vymyslel zakon o priestupkoch a trestny zakon.
<br/>Tak uz tolko neplac, aj srdcervucimi plagatikmi co som postol nizsie sa podla mojho nazoru porusuje zakon.
<br/>Presmeruj svoju energiu inam, zbieraj odpadky v lese po nezodpovednych ludoch, vybuduj utulok pre psy po nezodpovednych majiteloch a hlavne sa nestazuj uz na veci, ktore sa urcite v najblizsej dobe menit nebudu a takymito argumentami sa ani nezmenia. To,ze mame opravnenie zastrelit v reviri psa, pokial budu splnene zakonne podmienky je fakt a to,ze sa niektorim majitelom tato vec nepaci je ich problem. Mne sa tiez vela veci v zakonne o doprave a pod. nereze a nechodim vyplakavat na x for, lebo hranica sa niekde spravit musi a vyhoviet sa kazdemu neda.
<br/>A ze ja si stale nedam povedat a obetujem tych par minut na tvoju osvetu :)8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #54235 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému vlci, medvede - nie su premnozene
miso,dakujem takychto fundovanych odpovedi by malo byt viacej a nielen v polovnictve ,ale aj pri ochrane prirody ,pretože všetky pseudoochranarcke spolky na rozdiel od kvalifikovanych zamestnancou štatnych lesou a ochrany prirody nemaju čas a peniaze na to aby sa privazovali retazmi za svoju pravdu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #54236 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému vlci, medvede - nie su premnozene
zamestnancou štatnych lesou a ochrany prirody ,ktory nemaju čas a peniaze na to aby sa privazovali retazmi ku stromom za svoju pravdu tak ako to robia tito pseudoochranary

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #54240 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému vlci, medvede - nie su premnozene
&quot;Ano, zopar polovnikov pochybilo..&quot;
<br/>
<br/>lol..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.080 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 281 návštevníkov a žiadni členovia on-line