Rady pre lukostrelcov

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56780 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
Jeste jsem chtel dodat ,ze kazdy luk ma tkz maximum string velocity a to je vlastne spusteni natahnuteho luku bez sipu a jak tetivu zatezujeme ta jasne ztraci svoji rychlost ,cim tezsi sip mame, tim bude pomalejsi a tak rychlost sipu se necha manipulovat ......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56781 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
No a kolik ma dostrel 40 liberni kladkovy luk s loveckym sipen jako popisuji ten pribeh na lovecke lukostrelbe ?? Ta sama sestava dostreli sip asi 180 metru a tak je jedno jestli tuto vzdalenost dostreli kladkovy luk nebo tradicni anebo dreveny vyrobeny z kusu stromku a jasne budou mit rozdilne tahy diku konstrukci ,ale tohle je jeho vykon a jasne ze zakonu statu Virginie se udava pouze ze sip musi uletet pouze 125 yardu aby byl legalni zbran na velkou zver :]:]
<br/>Neudava se jaky luk to musi byt .....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56895 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Rady pre lukostrelcov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56907 od alexs
Odpoveď od alexs na tému Rady pre lukostrelcov
Nazdar citam vase prispevky nikto tam nespomenul PSE X-Force Dreamseason UF dost ma ten luk zaujal som sice novacik a keby si mi mohol poradit vo vybere medzi lukmi co sa tika richlosti a kvaliti Bowtech Destroyer , PSE X-Force axe6, Bear attak..ak mate stimi lukmi skusenosti potreboval bych o radu a podrobnejsie informacie tikajuce sa tichto lukou ak mate ini nazor na znacku luku na lovecke uceli..na cene mi nezalezi co som cital pisali tu o cene okolo 500 eu no neviem sa mi to zda byt malo za kvalitni luk...dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56908 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
Vse toto jsou spickove luky ,nebot jak se snazi udrzet v konkurenci vsechy tyhle luky jsou temer stejme a cena je take dobra ....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56909 od alexs
Odpoveď od alexs na tému Rady pre lukostrelcov
diki.ale stale sa neviem rozhodnut a trva mi to uz 4mesice.Asi dam prednost Dreamseason HF.Bol som na www.hunterstriend.com Je to parada,ket tam vidim tie luky,hotovo.Dúfam že to bude dobrá volba ten season UF.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56910 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
Ja stale popisuji ucinnost techto luku a kazdy znich dostreli tezci lovecky sip na 70 librach nejmene 400 metru a lehky sportovni sip pujde asi 500 m a jak jsem psal, ze zde na soutezich musi maximal strilet rychlosti 288 stop za vterinu a kontroluje se pres chronograf pred zacatkem souteze .... Nezapomen ,ze nejdrive musis strilet hodne 3D terce .....Soutez je nejlepsi ,nebot imituje vzruseni skutecneho lovu a zacit kdyz je clovek mlady tak v 10 letech a pak jasne timto lukem kdyz vyroste trefi i tu plechovku od co,colu 1/3 litre i na 60 m .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56911 od alexs
Odpoveď od alexs na tému Rady pre lukostrelcov
Le mi to jasne,na sutaze 3Dnechodim strelam doma.od nelakych14rokou.s drevenym lukom.alebo laminat.luk.len pred 4mesiacmy som kúpil klatkoví luk.nejaky tajvansky luk55lbs.od jedného kluka za 100 eu.jeto šunka,dokupil som si zameriavač klap,vipuštač,atd.montoval som si to sam aj pep.niesom žiadny odbornik ale s trochu al nervamy a špekulovania sa mi to podarilo.teras stou sunkou strielam na 20m do priemeru10cm kruhu.neviem či to jesolidne,ale stou šunkou nečakam žiadne zázraki.proste kúpil som ho lebo ma to bavi a aby som trochu prišiel do toho kl,luku.tu neviem onikom kto ma nejake skusenosti a poradil mi.všetko sám a čo sa dočítam tak skúšam.na nejaku polovačku.tak rychlo sa nechystam.Nato mám ešte čas,pokial stou strelbou to nebude OK.preto som sa aj pítal na tie luki ktori bi bol najvhodnejši pre lov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56912 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
Dobra strelba kladkovym lukem na 20m je kdyz se sipy otiraji o sebe ,nebo kdyz 3-4 sipy jsme schopni vytahnout jednou rukou ,tak ze obejmeme ukazovackem a palcem a to plati i drevolaminatoveho luku a kladkovy luk je o mnoho presnejsi na delsi vzdalenosti a jasne clovek musi zacit na nejakem levnem luku aby se to naucil a potom si koupit neco lepsiho ,kdyz tomu rozumi a tak doporucuji studovat literaturu/fora/ o lukostrelbe a na Slovensku je dost 3D soutezi .......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56916 od alexs
Odpoveď od alexs na tému Rady pre lukostrelcov
No nedalomito a siel osom von okolo9.00h.nigdy som tu kružnicu nemeral.no je velka jak krigel od piva tenkého skla a ten ma priemer 7.5cm.Ale myslel som tym že malokedy sa don netrafim.Dnes som strielal zhruba 4hod.A sustrel bol vetšinou 2až3 cm.No a na dvoch šípoch, sami podarilo rostrelit letki,tak musím nalepit nove.Skušal som na 30m.No to retšej nebudem rozvadzat,posr.10m.vic a chaos.Sustrel v prd.sice šli do kruhu ale vetšinou mimo.Tak neviem či to je v luku alebo vomne ale asi vo mne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56918 od bosax
Odpoveď od bosax na tému Rady pre lukostrelcov
:]Super alexs.:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56919 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Rady pre lukostrelcov
Zdravím Ťa alexs, nezabudni, že pri kladkovom luku velmi vela záleží od nastavenia zakládky. Keď sa na 10 metrov trafíš do 7,5cm kruhu, nemusí to znamenať že to tam pôjde aj na 20 - 30 - 40m. Ver mi, že aj tým Thajvanským lukom sa dá dobre strielať aj na viac ako 20 metrov, samozrejme kým sa Ti nerozsype :). Ak si si všetko nastavoval sám, tak pravdepodobne bude zrada v nastavení.
<br/>Luky ktoré si si vyhliadol sú velmi dobré, ale keď Ti môžem poradiť nekupuj si ako začiatočník s kladkovým lukom luk s BH menej ako 7palcov, lebo sú velmi náchylné na chyby. Až chceš napíš mi na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a poradím Ti pri nastavovaní.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56921 od bowyer
Odpoveď od bowyer na tému Rady pre lukostrelcov
Alexs, máš smrtiaci pravopis.
<br/>Nič v zlom;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56922 od alexs
Odpoveď od alexs na tému Rady pre lukostrelcov
Ket nie zásach tak aspon pravopis...ha-ha...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56923 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Rady pre lukostrelcov
alexs: mne osobne sa páči Bear Attack.. teda z tých ktoré si uviedol.. podla mna je to super luk.. aj napriek vysokej rýchlosti si zanechal BH 7..
<br/>potom podľa môjho názoru je dobrý Bowtech Admiral FLX.. skús si ich pozrieť...
<br/>
<br/>
<br/>najskôr budeš mať problém s nastavením.. tak ako hovorí bowhunter.. najlepšie je ked ti s tým niekto poradí, pretože to skutočne nie je žiadna malina.. ja som tiež začiatočník a nastavovať všetko sám by som si veru netrúfol...
<br/> ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56924 od alexs
Odpoveď od alexs na tému Rady pre lukostrelcov
bowhunter123:ten Bear AttakaBoetech Admiral FLX su určite super,ako pišeš.Bear mi padol do oka,aj Admiral,ešte pred seansonom potom stoho nejak zišlo.Ale určite bude rozumnejšie kúpit luk,ktorý odpustí neaku tu chybu,ako potom zas stresovat nad agresivnym lukom.Nato treba asi fakt mat neaky ten piatok za sebou.
<br/>
<br/>To nadstavovanie thajvanského blesku..ha...ha,som bral tak že to skúsim sám je to fakt šunka.Do novej mašinky,by som sa nepúštal to by som nechal na inych profikv.Bowhunterovi som písal na email.Uš to vydím to nadstavovanie,zas ma bude u toho porážat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56927 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Rady pre lukostrelcov
Hej alexs?Nejsi ty od nekál od nás?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56928 od alexs
Odpoveď od alexs na tému Rady pre lukostrelcov
Neviem,odkial si ty je to možné.ako ta to napadlo?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56933 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Rady pre lukostrelcov
ná len tak.Téš ket nedávam pozor si huba jede jak sa í zachce.:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56935 od alexs
Odpoveď od alexs na tému Rady pre lukostrelcov
Pochadzam okr.Čadca,ale6rok.byvam okr Nové mesto nad váhom.Žiadna tajnost.Čítal som forum ešte s roku 2007 človek sa tam aspon zasmeje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.246 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 996 návštevníkov a žiadni členovia on-line