Rady pre lukostrelcov

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57100 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
mathewsinc.com/products/
<br/>
<br/>Zde je stranka a kladkove luky jsou temer universalni zbrane nechaji se nastavit od 40 liber a ty mensi od 35 liber a maximajne na nich dosahneme asi 52 liber ,stejne je to s delkou natahu ,staci par otocek klicem a ze 40 liberniho luku mate 70 liberni .....:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57103 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Rady pre lukostrelcov
skoda ze s kusou sa take nieco neda urobit,alebo najst nejaky sposob ako s tou pakarnou vybabrat..nic ma zatial nenapada...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57105 od bowyer
Odpoveď od bowyer na tému Rady pre lukostrelcov
Baza trochu inak. Nielen ako liečivá rastlina a hudobné nástroje.
<br/>50@28 dåžka 66 ´´
<br/>picasaweb.google.com/lh/photo/jkBMKQev-J...vIrQ?feat=directlink
<br/>:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57114 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Rady pre lukostrelcov
Dnes mi prišiel zz colnice maijl.že sa nesmie uzatvárať na zbrane zmluva na dialku.je to §14 ale na aké zbrane tam napísanén nieje.volal som na políciu.Povedal mi hadam každému chujovi je jasné na aké zbrane.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57115 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Rady pre lukostrelcov
tak ti pekne odpovedal?ja si myslim ze mu stara v noci nedala,alebo sa mu nepostavil..mozno preto spominal toho chuja..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57116 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Rady pre lukostrelcov
ved to aj pekne povedal..ze kazdy chuj to vie(len ten jeho nie)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57118 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Rady pre lukostrelcov
aby sme sa rozumeli.Na policii mi povedal poliš že je jasné že to platí na palné zbrane a strelivo ak to zákon neupravuje inak.lenže na colnici dáš pravomoc koňovi a čo čakáš?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57121 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Rady pre lukostrelcov
Geronimo, keď sa do kladkových lukov nevyznáš, tak neraď iným. Sila kladkových lukov je nastavitelná, to je pravda, ale nie v rozmedzí 40 - 70libier! Ak je na ramenách uvedené 40 libier, to je sila ktorú z neho dostaneš maximálne! Obyčajne sa dá ubrať 5 otáčok, čo robí 10 libier. Takže 40 librový vieš nastaviť na 30-40libier, 50librový na 40-50libier, 60librový na 50-60libier atď.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57127 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
Sila kladkovych luku je nastavitelna od 50 liber do 70 liber a od 30 liber do 50 liber ,jasne jsou luky co maji pouze rozsah 10 liber a jsou luky co maji rozsah pouze 15 liber . Luk so mel mit rozsah 10 liber vytahl jsem v rozsahu 13 liber, kdyz jsem to meril a kdyz mame nepratelskou politiku vlady muzeme si koupit pouze ramena na luk co maji vetsi ci mensi tah, nezapomente ze prave v Evrope se pohybuje plno kopii vyrobenych v Cine a Indii i kdyz v Anglii maji dobrou company Merlin ..... :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57145 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Rady pre lukostrelcov
väčšina má rozsah 10 libier, jasne že sa z toho dá vymačkať aj 13, ale to už ide o držku. 15 libier je len u niektorých výrobcoch, ale 50-70 som sa ešte nestretol. A čo si napísal 40-70, tak také robia asi len u vás. Darmo, Amerika je Amerika! Kam sa mi do zadku hrabeme:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57147 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
Amerika velmi rychle pada na urovem 19 stoleti ,jo vyrobky by byly, ale nikdo nekupuje ......
<br/>Propousti policajty, hasice atd a radi obcanum at si koupi bouchacky a staraji se o sebe a jasne to mi nevadi, nastava deflace a tak je to legrace na jihu mame valku a paseraci kopaji tunely do usa a v New Yorku chteji vytlacit z trhu cigarety zdanenim a na produky co stoji vyrobit 50 centu naparili dan 10$ ,tretina cigaret je cerny trh a indiani jej prodavaji na rezervacich a tak bohatnou .Mexiko si davno rosdelily paseraci drog jako kdysi bula stredoveka panstvi s poddanymi :]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57151 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Rady pre lukostrelcov
skrátka vy ako Amerika ste náš vzor.Lebo to je tá správna demokracia.Kolko generácii nam ešťe bude trvať aby sme boli na tom ako vy.Ale postupujeme mílovými krokmi vpred.Lebo práva buzerantov,aids a hamburgeri už tu máme.Ešte nám chýba negerský prezident ktorého sponzorujú židovské bankové domy.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57158 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
Je 12 bank jako Federal Reserve a pouze bank of Israel jsou zidi ,tak s tema zidy to nebude tak zhave .Federal Reserve se snazila oddalit a zachranit krach meny a tak pujcili 9 bilionu /v usa trilionu/ bankam a tem privatnim spolecnostem jako zachranu a zaplati to pry danovy poplatnici ve forne hyberinflace a utahovani opasku ,kazdy se pry potrebuje zhubnout .....Bye,bye Euro co neprezije mozna 2-3 roky .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57347 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Rady pre lukostrelcov
V Inchebe bude 20-23.1.vystava.Byva tam aj nieco z lukostrelby? Alebo bude?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57593 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Rady pre lukostrelcov
Chcem sa spytat aky rozdiel je v koncikoch(G,H,X..),priemer sipu,hrubka tetivy alebo tvar?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57648 od hoyt
Odpoveď od hoyt na tému Rady pre lukostrelcov
zdravím
<br/>
<br/>potreboval by som pomôcť s používanim vypúšťača Carter Attraction, dostal som ho darom a návod je len v AJ.
<br/>Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57652 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Rady pre lukostrelcov
ide o vypúšťač ktorý spúšťaš palcom.. čo ti vlastne nie je jasné ??
<br/>
<br/>používa sa takto.. a je na tebe či ho spustíš palcom alebo uvolnením napätia v ruke...
<br/>
<br/>

<br/>
<br/>ja osobne taký nevlastním ale tento článok by ti mohol pomôcť viac než ja..
<br/>
<br/>www.bowmania.sk/clanky/PDF/artofrelease.pdf
<br/>
<br/>dúfam že pomôže..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57733 od rybaryk
Odpoveď od rybaryk na tému Rady pre lukostrelcov
Ahojte mam taky maly problem. Kupil som si 50lib luk samick SHT k tomu sipi carbon expres alu. Problem je v tom ,ze po prvom vystrele mi uleteli konciky na vsetkych sipoch.Predajca mi odpisal ,ze chyba je v hrubke omotavky na tetive. Ako to napravit a pri tom nemenit omotavku?Alebo moze byt chyba niekde inde.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #57734 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
Nic z tetivou nedelat a ty konciky jsou moc ztuha, nebot tetiva je moc tlusta a jsou dva zpusoby jak problem vyresit ....
<br/>
<br/>Brusnym papirem asi/cislo/ 220 rozsirit koncik aby sip drzel na tetive kdyz se luk ograti dolu a pak se brnkne do tetivy jako na struny na kytare a sip musi vlastni vahou vypadnout na zem,
<br/>
<br/>ci mame v hrnci varici vodu a na 2-3 vteriny ponorime do vody koncik az se stane mekky a nasadime na tetivu a jasne po obraceni luku jasne sip musi vypadnout na zem pri brnknuti o tetivu......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #57736 od bowyer
Odpoveď od bowyer na tému Rady pre lukostrelcov
Zmenil by som hrúbku tetivy. Na 50 lb môže byť ľubovolne hrubá tetiva. Končík musí ísť nasadiť na omotávku tetivy voľne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.133 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 328 návštevníkov a žiadni členovia on-line