Rady pre lukostrelcov

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56488 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Rady pre lukostrelcov
dík..:) ten loctite si veru zoženiem...
<br/>
<br/>a toto lepidlo je asi tiež nato že??
<br/>
<br/>www.lukostrelba.sk/index.php?page=shop.p...uemart&Itemid=17
<br/>
<br/>len si neviem predstaviť ako sa potom nahrieva šíp ked je treba odskrutkovať hrot.. to sa nepoškodí?? alebo to nedrží tak na fest??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56489 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Rady pre lukostrelcov
Ten loctite nemusis nahrievat.
<br/>Chcem sa ta opytat,aky je priemer tych EASTON EPIC?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56490 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Rady pre lukostrelcov
priemer je niečo cez 7 mm...
<br/>
<br/>neviete niekto náhodou aký priemer majú šípy Fatboy?? toto by ma zaujímalo tak na porovnanie...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56494 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Rady pre lukostrelcov
tak nakoniec som sa rozhodol pre tie eastony lightspeed 3D.. dnes som sa pýtal jedného pána ktorý strielal s fatboymi a vraj s nimi nemá dobré skúsenosti... tak to ma od nich definitívne odradilo.. vačšia cena, horšie parametre a zlé skúsenosti ... myslím že lightspeedy budú super.. no samozrejme že menší priemer šípu budem musieť doháňať presnejšou streľbou.. :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56501 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Rady pre lukostrelcov
ahojte!!
<br/>
<br/>stalo sa vám už niekedy že váš spúšťač namiesto toho aby tetivu vypustil sa zasekol a vypustil oneskorene??? mne to urobil už tretí krát... a tento raz si to odniesli dvere v telocvični :{ sakra...
<br/>
<br/>ked som vypúštal ťahal som tetivu, tlačil na kohútik a po stlačení som chcel dokončiť výstrel a čakal som že sa teda tetiva vráti k luku a šíp vystrelí.. no omyl.. pri pohybe pravou rukou ako keď dokončujeme výstrel som urobil to že som mikol celým lukom a spúšťač vypustil až potom.. šíp preletel 2 cm popri terčovnici priamo do dverí...
<br/>
<br/>ide o klieštikový spúšťač Tru Ball Cyclone.. počul som že klieštikové spúšťače sú moc náchylné na kaz.. pretože je tam príliš zložitý mechanizmus tých prevodov a ostatných blbostí.. že háčikový spúšťač je jednoduchší a lepší..
<br/>
<br/>aký spúšťač používate??? háčikový alebo klieštikový??? premýšlal som že by som si obstaral nový.. pozeral som sa na tieto dva
<br/>
<br/>www.lukostrelba.sk/index.php?page=shop.p...uemart&Itemid=17
<br/>
<br/>a
<br/>
<br/>www.lukostrelba.sk/index.php?page=shop.p...uemart&Itemid=17
<br/>
<br/>čo na ne hovoríte??? prípadne ktorý by ste mi odporučili??
<br/>
<br/>dík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56502 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Rady pre lukostrelcov
ty strialas oproti dveram???8o
<br/>ja pouzivam kliestikovy,mam ho uz cca6-7rokov a zatial som nemal ziadny problem,takyto
<br/>www.huntersfriend.com/products/release_aids/pro_caliper.html
<br/>prevdepodobne tam budes mat nieco s pruzinkou

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56503 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Rady pre lukostrelcov
Ja mam kliestinovy,TRU FIRE HURRICANE,a zatial ziadny problem.
<br/>A ze strielas proti dveram tiez pozeram.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56505 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Rady pre lukostrelcov
no chalani ja som tú terčovnicu pred dvere nepostavil.. asi tak by som to povedal.. postavil ju tam tréner.. a boli to zamknuté dvere von na ihrisko.. nie vstupné dvere do haly :)
<br/>
<br/>nuž ale aj tak sa hanbím :-o bolo to dosť trapné bo som tam bol na prvom tréningu a môj spúšťač a ja sme sa predviedli v tom najlepšom svetle.. no.. keby tam bola nejaká myšacia diera tak do nej určite vleziem hahahahahhaha..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56506 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Rady pre lukostrelcov
a ako sa vám pozdávajú tie dva na ktoré som sa pýtal??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56508 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Rady pre lukostrelcov
inak pýtam sa to tu stále dookola už niekoľký krát.. nepočuli ste prosím vás o niekom alebo nemáte nejakú osobnú skúsenosť s týmto obchodom??
<br/>
<br/>www.sklepluczniczy.pl/
<br/>
<br/>je to obchod neďaleko slovenských hraníc a sú tam super ceny.. vopred ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56509 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
Dival jsem se na ten obchod a nelibi se mi to ,nebot s klasickych luku tam ma pouze Samicky a to je krap nebesky vyrabeny v Cine velmi levne prodavany z Evrope a kazdy zacatecnik naleti na cenu.....
<br/>
<br/>ty kladkove luky se zdaji normalni pouze si musite davati pozor jestli nejsou slozene s podradnych soucasti jako to delal v Praze Vidim co rozebiral a skladal kladkove luky ,aby jej vysly sakra levne a tak je lepe si je objednat primo s tovarny ci koupit od nekoho kdo je spolehlivy .......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56521 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Rady pre lukostrelcov
Ahoj bowhunter123, ešte som nepočul od nikoho že by mu klieštikový vypúšťač nespustil. Keď sa pokazí, tak skôr neudrží tetivu. Skús ho len premazať, možno sa umúdri:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56524 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Rady pre lukostrelcov
no dám mu ešte jednu šancu.. skúsim to premazať... a budem ho pozorne sledovať..
<br/>dík za typ
<br/>
<br/>Geronimo1: no tie ceny sú tam skutočne nízke.. a výber klasických lukov je naozaj malý.. len samick... mna viac než luky zaujímajú doplnky .. ale aj tak dík za upozornenie..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56534 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
Ja jsem chtel upozornit a nejake doplnky na luk budou asi OK, ale stale byl bych na pozoru v notoricky levnem obchodu :]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56541 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Rady pre lukostrelcov
Kvalita záleží od výrobcov, a nie od cien v obchode.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56544 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
Dnes jsou to jenom podvody jak okrast obyvatelstvo a to s kvalitou vyrobku a to co dnes povazuji za obchodni umeni ve stredoveku se povazovalo za podvod a jak vime ,ze stredovek trval 1000 let a jednalo se o spravedlivou spolecnost, jinak by se to neudrzelo i kdyz se jasne vyskytuji pripady se kterymi nemusime souhlasit, ale nesmime se divat na historii dnesnimi nazory , existuje na svete plno malych fabrik co se zajimaji vyrabenim znackoveho zbozi co neni znackove ,ale snazi se to prodat jako znackove a nekdy se tim vubec netaji ,ze to je znackove a tak mame treba hodinky rollex za 20 $ US atd a tim vlastne ja to povazuji za podvod jako napr. Samick co vlastne dela ostudu drevo laminatovym lukum . Ten je tak spatne vyroben ,ze se rozpadne za pul roku i kdyz takovy luk by mel vydrzet 1 000 000 ohybu a tak vyrobni naklady jsou zanedbatelne a tak obchod jej kupuje a snazi se je prodat velmi levne ....Doplnky ke kladkovym lukum tez muze kazdy vyrabet a osidit maximalme vyrobu a prodat obchodum za pakatel a ten svymi cenami nicit konkurenci .....
<br/>Je treba si na toto dat pozor v dobe maximalniho odrbavani populace, kdy se to povazuje za maximalni umeni ......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56545 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Rady pre lukostrelcov
Presne to som napísal: Kvalita tovaru záleží od výrobcu. Na Slovensku máme v podstate 2 lukostrelecké obchody. V susednom Maďarsku je ich viac, ale na slovensko bez problémov posiela len jeden z nich. Všetky tieto obchody predávajú v podstate ten istý tovar, z jedného velkoskladu ale s obrovským cenovým rozdielom. U nás neodrbáva spotrebitela výrobca, ale obchodník svojimi prehnanými cenami.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56547 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Rady pre lukostrelcov
AMEN! :D
<br/>
<br/>Presne ako hovorí Bowhunter...tie rozdiely sú prehnane vysoké.. ked som chcel kupovať nový luk.. pri porovnávaní cien som zistil že je niekde a to najma tu na SR ten istý luk drahší aj o 150 euro oproti napr. UK, DE a PL... rozdiely v cene šípov a ostatného príslušenstva sú tiež obrovské niekde to za sadu vychádza až 23 euro a to je fakt dosť... Veľmi rád surfujem po nete a porovnávam tieto ceny.. často krát naložím do košíka ten istý tovar a porovnávam sumu a počet položiek.. Je to veľmi zábavná činnosť ked zistíte že napr niekde v UK máte v košíku 18 položiek v tej istej cene ako tu u nás napr 11.. (pričom ide o rovnaký tovar plus niečo na dorovnanie cenového rozdielu).... U nás nie je žiadna poriadna konkurencia a potom obchodníci nevedia čo majú pýtať od radosti.. a to je dosť smutné.. Ja američanom závidím len jedno.. a to možnosťi ktoré v tomto športe majú.. nie je vec ktorú by nezohnali ako napr. tu.. a po druhé tie ceny tam skutočne nie sú také ako u nás.. firmy sa snažia o to aby si to mohlo dovoliť kúpiť viac ľudí.... robia rôzne akcie a pod... a to je z môjho pohľadu skutočne správne.. takto by to malo fungovať všade.. (dosť nereálne viem :) )
<br/>
<br/>u nás je to však úúúplný opak.. už napr v nemecku bol cítiť rozdiel.. ked som si od nich chcel kúpiť luk tak mi pán k luku dával aj šiltovky Hoyt pre mna a mojich priateľov (mali byť 3 alebo 4) a 10 % zľavu z príslušenstva, pre moju spokojnosť.. proste si robí zákazníka aj do budúcnosti. .. no bohužial musel by som na luk čakať 3 mesiace a to sa mi nechcelo... ale je to naozaj príjemný rozdiel ked vidíte že sa niekto skutočne snaží a pristupuje k vám iným spôsobom na aký je človek na SR zvyknutý..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56548 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
Zde luky a sipy plus kuse jsou brana jako normalni lovecka zbran a nikdo se nepodivuje ucinku a tak je to normalne v loveckych potrebach vedle loveckych pusek .....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56550 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Rady pre lukostrelcov
Mne tento tyzden z nemecka poslaly ponuky na hoyt.
<br/>
<br/>Close OUT!!! Preise:
<br/>Carbon Matrix Eur. 999,--
<br/>Contender XT 2000 Eur. 699,--
<br/>Maxxis 35 Eur. 649,--
<br/>Maxxis 31 Eur. 599,--
<br/>Contender Elite Eur. 899,--
<br/>Vantage Elite XT 2000 Eur. 899,--
<br/>Vantage Pro XT 2000 Eur. 899,--
<br/>Bestellungen bitte per eMail solange Vorrat reicht!!!
<br/>
<br/>Wir haben IHN!!!
<br/>Hoyt CRX 32 Modell 2011!!!
<br/>Sonderpreis Eur. 699,--
<br/>RH, camo, 50 - 60 oder 60 - 70 Lbs!!
<br/>Nur solange Vorrat reicht!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.087 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 293 návštevníkov a žiadni členovia on-line