Rady pre lukostrelcov

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58316 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58317 od geronimo1

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58394 od rybaryk
Odpoveď od rybaryk na tému Rady pre lukostrelcov
Dnes som si bol konecne zastrielat z mojho luku. A zase problem asi po 50 vystreloch mi odleteli postupne na vsetkych sipoch pierka. Na vine je jednoducha zakladka cartel. Sipy sa onu pri vystrele otieraju a tak postupne otrhavaju pierka. A to nehovorim o stabilite sipu pri lete. Sip sa pri lete rozkmyta a neleti presne.Co s tym?Sipi su alu a luk 50lib recurve.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58395 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Rady pre lukostrelcov
vymen zakladku,alebo pootoc koncik na sipoch,tak aby,ked ho zaseknes do tetivy,pierka sa nieotirali o nu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58397 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
Zakladku vubec nepouzivej staci dat nejaky filc co se dostane v obchode a ma jednu stranu lepici a kdyz ne ,staci nejaka kuze prilepena na luk ,zde zakladky nikdo nepouziva, nebot zvysuje sip daleko od roky a vse musi byl v linii sip, zakladka ,oko a cil alespon tak se nam to jevi . Pera musi vydrzet alespon 1000 vystrelu z luku pak se musi vymenit....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58398 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58400 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov

<br/>
<br/>
<br/>Rick Welch a jeho skola strileni lukem ,jedna se v zasade tri prsty pod sipem a dotyk pera nosu jako druhe kotvy a drzeni 2 vteriny , soustredeni na terc a vlastne strili jako split vision. Strelec chvili kontroluje sip tim miri po sipu a chvili se soustreduje na 3d zvire a to kontroluje nekolikrat za 2 vteriny......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58401 od bowyer
Odpoveď od bowyer na tému Rady pre lukostrelcov
Zakladku na tradičnom luku preč a treba zvoliť vhodné šípy aby ladili s lukom.Pri výstrele nesmie kontaktovať šíp luk.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58434 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Rady pre lukostrelcov
www.huntersfriend.eu/england/index.htm
<br/>otvorili obchod vo finsku, ale ceny US&lt;EU:(:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58435 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
Tyto vsechny kladkove luky nechame nakupovat ty co maji penize a normalni lidi je kupuji 3 roky stare co jsou v perfektnim stavu a vlastne stoji pouze polovicku a tim lukem strilime 6 let a pak si zase koupime 3 roky stary luk ,urcite na strelbach nekdo prodava ,ted je cas nakupovat luky z roku 2008 . Kladkovy luk si muzeme koupit az kdyz si jej umime nastavit a vymenit tetivu ,zacatecnik co si koupi kladkovy luk ,tak je tento luk pro nej zbytecny......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58442 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Rady pre lukostrelcov
v tom fínsku maju asi tie mozgi primrznuté.ja by som za take cený nekupoval ani keby som mal doma psa čo mi sere loove8o:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58502 od rybaryk
Odpoveď od rybaryk na tému Rady pre lukostrelcov
Ahojte, dá sa na slovensku dostat kladkový luk MARTIN TIGER? Pre deti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58504 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému Rady pre lukostrelcov
prečo prave Martin tiger? Skusil by som toto www.lukostrelba.sk/index.php?page=shop.p...uemart&Itemid=18 aj ja mam v plane kupiť niečo take dceri:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59180 od rybaryk
Odpoveď od rybaryk na tému Rady pre lukostrelcov
Ahojte daju sa nahradit ramena na samicku sht niecim kvalitnejsim?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59183 od bowyer
Odpoveď od bowyer na tému Rady pre lukostrelcov
Samick nekupuj. Známemu, môžem menovať-Magyarics Pavol, praskli tri kusy po sebe. Dvakrát stred, raz rameno.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59184 od rybaryk
Odpoveď od rybaryk na tému Rady pre lukostrelcov
Neskoro uz som reklamoval ramena asi po70 vystreloch.Stred vyzera celkom kvalitne.Prisli mi nove dnes so m strlielal asi hodinu zatial dobre.Ak to praskne este raz tak to vratim ,alebo vymenim . zaruka 2 roky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59190 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
Kdyz uz jsi udelal chybu koupenim Samicku ,tak spise se jedna o zachranu peniz ,nebo o jejich castecnou zachranu ,drevolaminatovy luk musi vydrzet 1 milion ohybu i kdyz muze prasknout ale to je vzacna vec ,dobre vyrobeny dreveny luk vydrzi asi 100 000 ohybu ,radove az 5 let a kdyz strilis obcas vydrzi 10 let a muzeme si poridit nekolik luku ,ale musi je vyrabet nekdo kdo tomu rozumi . Mate plno domacich vyrobcu luku ,Samick je cinska vyroba lidi na pase co nemaji o lukostrelbe ani potuchy.......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59194 od guban1
Odpoveď od guban1 na tému Rady pre lukostrelcov
prispejem aj ja s dotazom co sa tyka Samicku..mam Samick Lion,zatial drzi,strielam nim asi rok a pol,no pre istotu som kupil k nemu kvalitnejsieho braceka,a to od mr.Kejvala longbow..max.spokojnost..ale mam otazku k Samicku,resp.k tetive luku..jej vzdialenost je od madla cca 10cm..takze mi pri strelbe sposobuje narazy do lavej ruky.dal som hrubu chranicku aby som eliminoval tie narazy..pri kupe Samicku som zobral este jednu tetivu,ako nahradnu..dnes som ju nahodil na luk a zistil som ze je o nieco kratsia,,jej vzdialenost od madla je14.5cm..luk je dlhy 60&quot;teda ktora tetiva je spravna?a velmi by ma zaujimalo ze ked tu dlhsiu tetivu nakrutim viac krat tak dosiahnem nakrutenim dlzku tej kratsej tetivy..mozem strielat s takto nakrutenou tetivou?alebo musia byt vlakna napnutej tetivy vodorovne a paralelne?ide o tetivu Dacron...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59195 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
Tetiva te tloukla do predlokti, nebot nebyla kratka .Ja mam na zakrivenem luku vysku predpeti 21,59 cm predpeti a nekde je predpeti je az 22,50 cm .Tetiva musi byt stocena ,nebot tim se reguluje vyska predpeti stocenim ji zkracujeme a doladujeme luk se sipem ....Tu novou tetivu potrebujes stocit ,nebot tetiva na luku musi byt vzdy stocena a nikdy rovna ..... Jestli strilis jenom 3D je vyhodnejsi dlouhy luk jak long-bow ,tak recurve co ma 70 palcu dlouhy,na loveni jsou vyhodne ty kratke luky, nebot strilime pouze na 20 m a mnohdy znacne mene .......
<br/>
<br/>Jo byla ostra kritika Kejvalovych luku na lukostrelci a tak jsem zjistil neumi luk ani naladit a pripomina mi ty chovance musea co byli zamestnani v narodnim museu na zacatku 20 stoleti a prichazely tam jako trofeje indianske luky sebrane z bitevnich poli a chovanci musea je napinaji obracene a zkousi strilet a tak luky dostreli 30 m co jinak dostrelily 200 m a nektere zakrivene indianske luky jsou napnute do dnes.....
<br/>
<br/>Nedavno jsem zkousel kejvaluv luk ten hybrid a na 55 librach dostrelil drevenym sipem 200 m !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59196 od guban1
Odpoveď od guban1 na tému Rady pre lukostrelcov
nazdar,nemohol by si trosku,aspon v kocke popisat to ladenie luku?tu kritiku som na lukostrelci cital,je tam toho pozehnane...no poviem za seba,mne sa z jeho luku striela super,nemam vyhrady k nicomu a pokial samick zlahne,tak ku kejvalovmu longbowu pribudne jeho bracek z rady black line....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.167 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 808 návštevníkov a žiadni členovia on-line