Kušostreľba.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57308 od bosax
Odpoveď od bosax na tému Kušostreľba.
Tam sa nema co ti pokazit musi ta taka kusa prezit .pokial nebudes strielat naprazdno alebo bude niejaka chyba vyrobku ktora je volnym okom nebadatelna ale musi vydrzat minimalne 150 000 vystrelov. To po takych vystreloch mas gulovnicu uz v srote

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57309 od bosax
Odpoveď od bosax na tému Kušostreľba.
oko musis mat od optiky v rozpeti 5 az 15 cm. tam mas taky kruzok na doostrenie .Zorne pole oka nestiha spracovat take rozostrenie z takeho uhla ked tam narves oko na optiku .To si musis natrenovat aj pri strelbe a nastrelovani lebo ti to bude robit problem .poloz kusu na nieco pevne a pomaly si hyb okom cez optiku aby si si nacvicil ako ho mat v strednom zornom poli lebo budes mat potom problem pri strelbe na vzdialenost koli sustrelu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57310 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
ja mam optiku 4*32,no ta co ti spominal bosax je lepsia..od cermana som dnes robil objednavku,na karbonove sipy,slubil mi k tomu vsetkemu este dva zadara..zeby vianocny darcek?8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57312 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
truglo 4*32

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57313 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
no podla mna,by si si mal pokial to bude cenovo lakave objednat vsetko komplet u jedneho predajcu...taky predajca ak vidi taku krasnu solventnost je stastim cely bez seba a v nadeji ze nanho v buducnosti nezabudnes ti da nejaku zlavu..aspon ja mam s tym skusenosti..mne dal predajca ku kusi zlavu 1000korun a tri kusy loveckych hrotov k tomu..no a dnes ako som s nim telefonoval tak ze mi k tej desiatke sipov prihodi este dva zadara..potesi...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57400 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
caute,nevie niekto ze ako sa pouziva Hawke ballistic reticle calculator? poculi ste uz o tom? da sa stym presne nastavit optiku ci je to len zbytocne komplikovane?je tam toho kopa dát a inych hluposti :)
<br/>
<br/>a prijemne vianoce kazdemu... :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57401 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Kušostreľba.
Jestli mas plno penez muzes si koupit co chces jinak si neplette nejaky militarismus s lovem vsechno je to pakarna co uci odstrelovace v tech jejich kursech ,nakonec kdyz ta druha strana ma nejake ochrane vesty jsou stejne zmateni ....
<br/>
<br/>Kdyz lovime nesnazime se strilet na vice jak 150m a na to nam staci obycejny puskohled a do 150 m metru nemame potiz odhadovat vzdalenosti a navic vime ze normalni raze maji pokles asi 3 palce a tak vime kam to pujde ,kdyz pusku zastrelujeme zvetseni 4x uplne staci ,vse je pouze tahacka na penize Merry Christmas !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57429 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
no hej,mas pravdu stym tahanim penazi...
<br/>na kusu excalibur equinox, aku optiku by si dal? mam vyhliadnuty typ lumizone,varizone,troglo. je to priblizne 100-150€...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57431 od bushidoTN
Odpoveď od bushidoTN na tému Kušostreľba.
a čo s tým chceš strielať?mám lumi-zone a maximálna spokojnosť

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57434 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
aha,to mam v plane aj ja.ja to chcem len na tercovu strelbu.ziadny lov.ale chcem strielat na dlhsie vzdialenosti tak 100m.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57442 od bushidoTN
Odpoveď od bushidoTN na tému Kušostreľba.
potom náklopná montáž a inú optiku, tam ti je lumi-zone zbytočný

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57458 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
aha a ako vyzera aka naklopna montaz a z skou optikou.kde sa to sa kupit a ako to vlastne vyzera? daj link :) aby som si to vedel predstavit.kusu uz mam vyhliadnutu ale doplnky este neviem...zbieram info,hehe

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57460 od bushidoTN
Odpoveď od bushidoTN na tému Kušostreľba.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57523 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
chcel by som vedel ako casto je treba mazat tetivu voskom a ci je nutne tetivu zhadzovat ak sa dlhsie nestriela.
<br/>ked sa to bude dajme tomu po kazdom vystrele mazat ako dlho vydrzi tetiva?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57528 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Kušostreľba.
po kazdom vystrele?8o si kompletny?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57529 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
ja tetivu nedavam dole,mazem tak po 8-9vystreloch,ak sa o tetivu budes starat,tak by ti teoreticky mala vydrzat aj 500 vystrelov,takze si uz masinu kupil?pre koho si sa nakoniec rozhodol?a optiku aku si si zadovazil?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57531 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
kupim z kosic od celjusky,equinox.tento mesiac sa chystam... uz sa neviem dockat
<br/>optika,zatial: kuse.cz/shop/cz/?120,náklop-setsip

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57534 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
spominal si dakedy kvalitne karbonove sipy, neake MAXIMA HUNTER... je to drahe ale kvalitne vsak? staci aj nieco lacnejsie na zaciatok, hmm?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57535 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
ani sa ti necudujem ze sa nevies dockat,ja som bol poprvykrat tiez takto nadrzany ako stepny zajac,teraz sa neviem dockat kedy vypadnem von,a tak si veselo prasim doma v pracovni na 15metrov,tetivu treba casto mazat,rychlo sa derie pri tej rychlosti po liste a na mechanizme..uz si niekedy strielal z 225lib kuse?mozno budes prekvapeny ako slehu to da...maxima hunter som este nekupil,ja som teraz bral sadu karboniek od cermana a ktomu hroty 125grain a dostal som dve sipy zadara..tie maximy planujem kupit trochu neskor,kedze mi to nejako nesuri..ale predpokladam ze to budu kvalitne sipy...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57544 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
co stoji ta tetiva, na kusu takej sili?hmm

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.127 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 430 návštevníkov a žiadni členovia on-line