Kušostreľba.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57262 od bushidoTN
Odpoveď od bushidoTN na tému Kušostreľba.
nechceš si rozmyslieť predajcu?s hentým má mnoho ludí nemilé skúsenosti

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57263 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Kušostreľba.
:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57267 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
vazne? ake nemile? vies niekoho na okoli? myslim BB kraj, alebo tak...vies chcem si to ist pozriet,nech mi ukaze neake veci s tetivou a okolo tej kuse nieco.este vzdy neviem aku optiku si na to dam.piste ked viete o neakych predajcov.
<br/>miroslav547 mi uz napisal zopar, ale aktualni je skorej kosice.
<br/>bushidotn ty by si to skadial objednal?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57268 od bushidoTN
Odpoveď od bushidoTN na tému Kušostreľba.
ja som kupoval odtialto : www.pannonijasz.com
<br/>neviem či zrovna z bb, ale niečo také ako že držiak šípov predáva aj s montážou, pričom je v sktočnosti bez montáže.pošle ti krivé duralové šípy a podobne nie je nič výnimočné.mnoho ludí od neho upustilo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57270 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Kušostreľba.
mi máme z celjuskom velmi dobré skúsenosti.A to už nakupujeme tam hádam 12-13rokov.servis ma dobrý,vždy sa snažil poradiť a za posledne2roky aj ceny poupravoval.Dokonca ked už vie o tebe že si verný zákazník,tak tie ceny čo má na stránke sú pre verných len orientačné.Pekne sám si kúpiš.A za druhé zmluvu o predaji budeš mať:liar:a nekupuj tie najlacnejše duralové šípi.lebo na tie sa len pozreš a samé sa ohnú.aspoň xx75 22-19 easton.Alebo kúp carbonexpress a nemáš čo riešiť.nesnaž sa šetriť za každú cenu,lebo to nakoniec vyhodíš a kúpiš poriadne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57272 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
pokial si to pojdes pozriet osobne tak v tom nejaky problem nevidim,najlepsie by vsak bolo aby si tam s niekym takym isiel ktory vie aspon co to o kusiach,ja som odtial kupoval raz sipy do luku..mal tam terminatorky v camo farbe,tak som objednal zopar kusov,doma rozbalim a z terminatora sa vyklul predator..pretoze mi poslal predatory 4560(pre luky do 60lib)rozmerovo ich poslal v poriadku,len v inej znacke..sluzia mi doteraz,su to karbonove sipy,ktore sa neohynaju natrvalo ako duralove..som s nimi spokojny..tak napriklad ja som kupoval kusu cez net z ciech a popritom som ju videl len na obrazku..prisla uplne v poriadku,excalibury maju jednoduchu montaz,ktoru zvladne podla mna kazdy..a je ktomu aj instruk.dvd kde je uplne vsetko.. 8-Lneviem si dobre predstavit aby ti predal poskodenu kusu,ked ju budes este vidiet nazivo,tak si urcite vsimnes ze nieco je poskodene alebo co..ja som nad tym ani nerozmyslal ze mi posle nieco co nieje v poriadku,prislo to ok,a keby nie tak to budem okamzite reklamovat,je na to 2 roky zaruka...a sipy pouzivam do lukov a kuse ZASADNE karbonove..ak ma sip zobrat cert,tak nech sa radsej roztrieska ako strielat ohnutymi bazmekmi..no mas tu este jeden obchod,je tiez v cechach,Jasa archery,pozaduju platbu vopred na ich ucet az tak ti to poslu dobierkou...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57273 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
inak ja poviem ZA SEBA,ja mam s Celjuskom tiez dobre skusenosti..poradi ak treba,veci vybavuje rychlo,vcera vecer som poslal objednavku a zajtra ju uz ocakavam,kedze mi prisiel mail ze je odoslana..este k tym sipom co som unho kupoval..vlastne som mu v konecnom dosledku v tej zamene znaciek povdacny...sip s ciernym telom sa mi hlada ovela lahsie v terene ako ten v camo prevedeni,kedze chodim strielat do terenu kdekade...ako uz elvis spomenul ked sipy tak karbony,ja preferujem len tieto,ine nechcem ani zadarmo...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57281 od bosax
Odpoveď od bosax na tému Kušostreľba.
Na kuse od Cermana z CR mas zaruku az 5 rokov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57282 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
zdravim ludia,dufam ze ma nevysmejete,ale potreboval by som vediet jednu vec..dnes mi dosiel puskohlad4*32,no ked prilozim oko k sosovke tak vidim dnu len taky maly kruh a okolo neho je vsetko tmave az ked oddialim oko od sosovky na niekolko centimetrov,tak vtedy vidim celkom jasne celu tu zamernu osnovu..nemalo by to byt tak ze celu osnovu by som mal vidiet aj vtedy ak mam oko nalepene na sosovku,vdaka...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57283 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Kušostreľba.
Tak to je dobre ako to je.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57284 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Kušostreľba.
A ze si kupoval kusu na lov a nevies toto:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57285 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
neviem ale ja sa rychlo ucim;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57287 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Kušostreľba.
totok nem dopadne dobre:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57292 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
nebojaj nic priatelu..poznam x ludi,ktorych volakedy povazovali za total hlupakov a dnes su na veducich prieckach:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57296 od alexs
Odpoveď od alexs na tému Kušostreľba.
To máš pravdu,ale potom tie rozhodnutia,rob jazierka,odchytavaj daždovú vodu do sudov-zabrániš povodniam:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57297 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
alebo ta novela o zbraniach kat.d:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57299 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
uznavam,ze som sa opytal hlupost,tusil som ze to bude koli bezpecnosti,len som to chcel vediet na 100 pero.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57301 od alexs
Odpoveď od alexs na tému Kušostreľba.
Nemožeš mat oko narvane na optyke,prídeš k úrazu a ani príliš daleko robylo bi ti to šedu kružnicu okolo zám.osnovy(po okrajoch).Ak nakloníš hlavu viac doprava ako máš tak na lavej strane budeš mat širšiu čiernu kružnicu a opačne tak tiež zvisle.Proste čistú jasnú zamernu osnovu bez nejakých šedých okrajov a rovnakej šírky kružnicu.To chce len zvyknút si na optyku a bude to ok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57303 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
hmm, no tak Cerman z CR 5rocna zaruka to neznie zle... ale ked to vydrzi 2 roky tak by stym nemal by byt problem.
<br/>spitamen - aku znacku optiky si si kupil? to shanam aj ja...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57307 od bosax
Odpoveď od bosax na tému Kušostreľba.
Optika aspon minimalne zvacsenie 4x a tubus minimalne 40 koli zornemu polu na dialku alebo pri strelbe z pohybu. Znacku ja osobne mam Fomei 4x40 a som spokojny maximalne.Plnena dusikom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.132 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 198 návštevníkov a žiadni členovia on-line