Kušostreľba.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #57108 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
platit na strelnici? ja tam idem a strelnica je moja :) zatial mi nikto nic nepovedal a to som bol na sutazi,tam som hovoril ze chodim furt si zastrielat a oni nic nepovedali.hmm...
<br/>tak musis inak vediet strielat ked mas tolko vystrelov za sebou 8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #57109 od maruk
Odpoveď od maruk na tému Kušostreľba.
mam jednu original optiku naviac na exkalibur,ak mas zaujem,dorucim v pondelok do Vranova,mozes ju pozriet

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #57110 od maruk
Odpoveď od maruk na tému Kušostreľba.
alebo daj tel. alebo mail.kontakt

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #57111 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
varizone?za kolko by si ju chcel predat?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #57112 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #57113 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
co ja viem,niesom ktovieaky lukostrelec,ta vec so sutazou bola hudba buducnosti...mal som na mysli jeden az dva roky..na sutaz by som siel hlavne a to na 90% z toho dovodu aby som tam spoznal a pokecal s ludmi ktori sa venuju luko-kusostrelbe,pretoze zo svojho okolia nepoznam nikoho kto by sa o to zaujimal...urcite su vo Vranove nejaki strelci,len o nich neviem...zatial...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #57123 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Kušostreľba.
Neviem ako je to presne s tým novým zákonom, ale asi to nebude až také horúce, lebo v tom prípade by odzvonili všetkým 3d súťažiam, ani jedna sa totiž nekoná na strelnici, ale v otvorenej krajine. Ja bežne strielam kladkáčom na aj v strede dediny, ak ma pozvú na nejakú predvádzačku, policajti nikdy nemali žiadne pripomienky, akrem toho že si csceli zastrielať.
<br/>
<br/>Mojluk, bývaš len na skok odo mňa, ja som od Rimavskej Soboty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #57125 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
jeee, to je super :)
<br/>konecne niekto z okolia :] hehe.ked sa konecne rozhodnem a kupim si tu kusu tak by sme si mohli dat zraz.aspon sa nieco naucim od profikov.
<br/>skadial by sa to oplatilo kupit tu kusu Excalibur Equinox? pozeral som na www.colosus.sk, kuse.cz.je niekde obchod kde si to viem pozriet? hmm,cez net to nechcem objednat,osobne by to bolo lepsie...:I
<br/>miroslav547 kde si to kupil, neaky obchod v kosiciach?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #57129 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
da sa kupit u p.celjusku v kosiciach(649eur)www.lukostrelba.sk(kusa exomax)pannon ijasz(682eur,kusa equinox)jasa archery(16800cz,equinox)a p.Cerman(16900cz,www.kuse.cz)ja som kupoval exomaxa u p.Cermana,som spokojny,dal mi zlavu 1000cz a k tomu tri lovecke hroty ako bonus..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #57130 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Kušostreľba.
s tym zakonom a sutazmi to je asi tak,ze pokial u policajtov nahlasis,ze tam a tam sa bude strielat,alebo sa strielalo za tym a tym ucelom(sutaz) tak je to v poriadku.inak smies strielat len na miestach na to urcenych.a keby si naozaj niekomu lezal velmi v zaludku,tak by si asi max.mohol dostat pokutu a zhabanie veci.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #57138 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
tak pozeram sa na ten exomax a Equinox hlavne na casti kde je spust a rukovet.na Equinox je ta spust dost blizko rukoveti a pri exomaxe je to normalne ako na strelnej zbrani,hmm? ked uz strielas tak podla mna nie je jedno ci mas spust hned pri dlani,ci je to jedno?
<br/>tak ked si objednam tak z kosic od p.Cermana,mam to blizsie. miroslav547 ty si to objednal z kuse.cz... to si bol v cesku ci cez net?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #57139 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Kušostreľba.
až možež tak si ju choď kupit sám.Žiadny internet...narazíš na chuja a máš problém ako ja .Ja som už oslovil právnu pomoc na túto problematiku.V stredu sa rozhone a potom sa rozhodem aj ja.Som odhodlaný lukostrelbou def.skončiť.Potom bude výpredaj takže sa môžete tešiť.Možno by bolo dobré mať trochu chladnejšiu hlavu,ale ja som už taký.Nasratý som ako ........To je krajina.....to sú zákony ....Blázon odbachne pár ľudí a oni zakážu dovoz zbrane kategorie D.Vlastne tý ktorých sa to týkalo to abs obišlo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #57140 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
z kosic je to od p.Celjusku(www.lukostrelba.sk),od p.Cermana je to na www.kuse.cz,ja som bral od Cermana,mne ten exomax ucaroval hned na prvy pohlad;)od celjusky berem take vecicky ako su sipy a doplnky..teraz chcem od neho kupit sipy do kuse..maxima hunter..inac kusa mi prisla z ciech pekne zabalena,s napnutou tetivou,priskrutkoval som dva sroby a bola bojaschopna..inac je to pekna zabavka natiahnut 225lib.kusu rukami..je to nejakych 106kilo..bral som tovar pd p.Cermana aj od p.Celjusku a z obidvoma som bol spokojny..najprv som chcel kupit od p.Celjusku,no Cerman mi ponukol 1000czzlavu a hroty(to na mna zabralo)tak ma objednavka aj s postovnym stala620eur aj nejake drobne..na kuse je dvojrocna zaruka..ja som tiez tak kupoval len cez obrazok..no obrazok a realita su dve rozdielne veci..v skutocnosti je to ine kafe..nemohol som sa na nu vynadivat..neviem ci je to jedno s tou spustou,ale mne sa to drzi v pohode,rukovet a spust mi sadnu do ruky ako rit na zachod:liar:ja som nad tym ani nerozmyslal ci mi to sadne..a keby ma to aj napadlo tak by som to zobral tak,ze ked to pasuje tolkym ludom,tak to bude aj mne..aspon som nepocul aby sa niekto na to stazoval..hoci mozno aj hej,len ja o tom neviem :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #57141 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
nazdar elvis,tak ja som bol dnes vyhliadnut teren na strelbu..je to total v krikoch,trikrat som spadol na rit dokedy sam tam vysiel,nech sa tie chlpate zadocky troska ponamahaju ak im budem stat zato..no inak niet nad fizlov,ked som pre svoju velku papulu travil vecere v ich pritomnosti na stanici,tak to su ine zazitky,a len preto ze som si povedal svoj nazor(pricom som nikoho neurazil)vrieska ti na mna taky 50kilovy,dosli mi nervy tak mu vravim ci bude taky frajer vonku,niekde v parku..to som si dal..boli tam styria na stanici a rozhodovali sa ci ma zmlatia..nuz co..dopustil som sa obrovskeho priestupku..dal som si v lete vecer vonku plechovkove pivo..zakaz pitia na verejnosti..no zaobchadzali so mnou ako keby som vyvrazdil polovicu mesta..inac napaleny su aj taki vzduchovkari..ti inac otvaraju oci ked si nesmu kupit takto posrate olovene gulicky,neviem dokedy to bude tato buzeracia trvat,ale z tej akoze demokracie ostali len nazvy v politickych stranach..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #57142 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
ale inac je to premakany zakon..vrah o koze,zakon o voze:]:]divadielko ako sa patri...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #57143 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Kušostreľba.
Pardon vlastne to vyšlo ešte z kalinakovej dielne.Nie z tejto Lipchicz ovej

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #57162 od dr_pope
Odpoveď od dr_pope na tému Kušostreľba.
Ten point Phantom/Excalibur Exomax?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #57178 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
ale spitam sa :)
<br/>neviem sa rozhodnut,uz som pisal p. celjuskovi a vie mi ukazat aj equinox aj exomax... potom sa uz len rozhodnem ze ktory a platim :]
<br/>vies co ked tak strasne ma to zerie, ta kusa je super ale aj ma trapi jeden kladkovy luk.
<br/>co by si si vybral keby si nemal exomax,ja sa razhodujem medzi:
<br/>bear attack - kladkovy luk
<br/>no a ten equinox excalibur
<br/>co sa mi lepsie oplati na presnost a na tych 90-100m strelby? ako dlho mas uz tu kusu?
<br/>neulutoval si tie prachy co si do toho vrazil?ja sa uz obesim 8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #57181 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Kušostreľba.
zaleží na čo tu kušu chceš:)Lebo súťaž snou neabsolvuješ.Asi len na také to domáce prdkanie.Ale pozor na zákon.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #57185 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
presne tak ,pozor na zakon:[vsetkym vzduchovkarom,flobertkarom a lukostrelcom uz odpipalo,takze ak budete potrebovat vzduchovkou odstrelit potkana,tak len zavolat ministra a on vam to s radostou urobi... 8-L exomax,equinox su lovecke kuse,chodia nimi strielat slony do afriky..neviem to takto porovnat,pretoze kladkovy luk nemam,neviem teda co sa s nim da odstrelit na 100metrov,resp.aky sustrel sa nim da urobit..urcite kupu nelutujem,pretoze kusa bol moj sen od mala..len skoda ze som sa nenarodil aspon o 10 rokov skor,nemusel by som chodit strielat po kanaloch..ale vsetko je o disciplinovanosti,tj.PRAVIDELNY TRENING,chut strielat a zdokonalovat sa..niekto trafi skatulku od cigariet a niekto ma problem trafit koleso od traktora..nebiem ake mas moznosti co sa tyka trenovania,teda ci mozes strielat doma,alebo sa s tym vyberies raz za tyzden na strelnicu..ako som uz pisal,ja som donedavna chodil stale strielat bez strachu,slobodne,koncil som vtedy,ked slnko zapadalo za vrchy,teraz pocas dlhych zimnych veceroch,si lamem hlavu kde budem chodit strielat aby som bol neviditelny..este k tomu vyberu medzi lukom a kusou..ja osobne by som si na 100% vybral kusu..skoda ze nebyvas niekde blizsie spolocne by sme to isli niekde do kanala vyskusat:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.093 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 793 návštevníkov a žiadni členovia on-line