Kušostreľba.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57545 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
no strielat som strielal tak s 120lib kuse :] takze to je asi neporovnatelne,hehe.
<br/>co sa tyka šípov tie grain znamena vahu celeho sipa alebo nieco ine?na nete je toho tolko popisane ze sa z toho zmagorim :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57549 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
125grain je vaha len hrotu,myslim ze optimalna vaha komplet sipu by mala byt 450grain,excalibur udava ze min.350grain..tak rozdiel v tych kusiach je ved nakoniec sa o tom sam presvedcis ked vyskusas svoju krasku,tak ako ja..ked som vystrelil sip zo svojho longbowu ktory da 180fps a kuse so 350fps,tak to sa mi inak otvorila ustna dutina..a to som si myslel aky je moj druhy luk recurve hlucny..8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57550 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
kolko stoji ta tetiva na 225lib kusu? pozeral som ale vsahe len 170-200,hmm.
<br/>neviem ci si hned kupim aj optiku... skorej to vyskusam len tak bez a potom sa rozhodnem aku optiku si dam, ale aj tak si myslim ze to bude ten co som uz pisal.
<br/>ty mas tu naklopnu montaz? oplati sa to,je to dost drahe,hmm?
<br/>:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57552 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
u celjusky ju mas za 20eur na kuse excalibur,do poznamky uvedies ze ju chces na equinoxa,naklopnu montaz nemam,tak ti neviem v tomto povedat svoj nazor,ale su na tomto fore ludia ktori ju maju,tak ti urcite poradia...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57554 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
no dufam ze porodia,na kuse.cz tam to ten typek vyraba (ci co). :)
<br/>jooj,hned ked si budem moct dat dovolenku aspon den tak idem.sice celjuskovi musim zavolat ci to este ma,lebo ked tam prijdem a preda to tak si ludia budu musiet najst noveho predajcu :]:]:]
<br/>uz som z toho hotovy,je...ne ma :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57555 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
inak ja uz tiez niekolko mesiacov uvazujem o kupe naklopnej montaze...pretoze sa nou striela na dlhe vzdialenosti,tam je take kolecko s ktorym si nastavis na aku vzdialenost ides strielat,vela ludi co tak sledujem to chvali,urcite si to zaobstareaj ak chces strielat na 100m a viac...tiez som mal taketo male depky ked som kusu este nemal doma,sporil som na nu niekolko mesiacov a bal som sa ci vo finale neostanem oka...ny..zase to treba brat s tej lepsej stranky..napr.toho exomaxa tam uz ma hodne dlho a stale ho ma v ponuke..ale ruku na srdce..kolko ludi ma tolko penazi aby si takuto drahu vecicku kupili?ved finalna ciastka cini 1000eur hore..so vsetkym..ja ked som to kupil a sa ma opytali kolko som do toho vrazil a ked som im povedal vyslednu sumu,tak z oci mojich znamych som krasne vycital ze som zrely pre urciteho specializovaneho lekara...poriadna dovolenka,auto,svadba atd.kazdy si mlel to svoje(asi kazdemu co chyba)... 8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57559 od bushidoTN
Odpoveď od bushidoTN na tému Kušostreľba.
to je fakt, kvalitná kuša s príslušenstvom je 1500 e + stále ďalšie.
<br/>tie pohlady poznám velmi dobre, ale aj ten pohlad, ako pozerajú na moje zlatíčko

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57570 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
ktory stych naklopnych montazi skorej? ten z kuse.cz alebo original excalibur? cenovo tam nie je velky rozdiel... bude mi dobra ta opitka co je na kuse.cz v sete s tou montazou? je to kvalitne alebo radsej nieco ine?
<br/>kuse.cz/shop/cz/?120,náklop-set
<br/>ale na zaciatok to staci...
<br/>ako sa vola naklopna montaz po anglicky?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57573 od bushidoTN
Odpoveď od bushidoTN na tému Kušostreľba.
swivel mount
<br/>pozeral som excalibur, ale náklopnú montáž nemajú.aspoň nie na svojej stránke.možno si to pletieš s montážou pre dialkomer, alebo ozaj neviem.
<br/>chalani sú s hentou montážou spokojný a čo sa týka optiky, tam ťažko radiť, každému vyhovuje niečo iné

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57577 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
hmm, no tak to bude od cermana s tou optikou...
<br/>p. celjuska mi poslal zoznam veci co vie objednat :) dneska som si vyberal neake veci,hehe sranda :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57607 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
cauko
<br/>ty do coho strielas? mas nieco kupene alebo sa da nieco vyrobit?
<br/>vie niekto nieco o vyrobe terčovnice... z coho to je,je to niekde napisane na nete?
<br/>dik za info :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57608 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
tercovnica a la domaca kuchyna...teda to co vela strelcov z kuse...stare satsvo odsudene na smetisko,postrihane a stlacene v mechu,predto som dal taky stary madrac ktory som vytiahol z fotela ktory niekto vycapil vonku,aby sa onho postarali smetiary.a moja stara romanticka dusa nastriekala do stredu cervene srdce,take iste ako su vyrezane na drevenych dverach od hajzlov.samozrejme ak mas prachy tak si mozes nejaku kupit,kazdy predajca lukov a kusi ju ma v predaji...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57609 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
a propos k tym madracom..musia to byt take ktore nemaju ocelove pruziny,tie sipy nemaju velmi v oblube...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57615 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Kušostreľba.
myslim,ze v teme o lukosrelbe je toho popisane dost a materiale a sposobe vyroby tercovnice.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57634 od ricciexxx
Odpoveď od ricciexxx na tému Kušostreľba.
ja strielam do panelov ktoré sa používa na montovanie hal priklad tesko,otrhal som plechy,spojil 2 peny do kopy omotal som to s obalovacov fóliou a naparadu a dobre sa z toho vyberajú aj lovecké hroty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57635 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Kušostreľba.
a to mi chces povedat,ze tie dve peny ti zadrzia sip a este s loveckym hrotom?;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57636 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
zaujimalo by ma z akej silnej kuse(luku?)bolo strielane na takuto tercovnicu a z akej vzdialenosti..hm..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57637 od ricciexxx
Odpoveď od ricciexxx na tému Kušostreľba.
to je pena stlačena pod tlakom neviem aky to je materiál.Mám barnett rhino 150liber.strelba bola z 20m.neveril som tomu ale je to tak.pena je hruba 10cm.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57638 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému Kušostreľba.
Ja som tiež strielal do panelu (20cm) ale každy šip nim prešiel kl.lukom a to ten mal len 50lbs .Ked streliš par šipov na to iste miesto tak ho už nezadrži.Nemal som ešte žiadnu kupenu terčovnicu ale osvedčila sa mi krabica naplnena starymi handrani,no tu treba často doplnat a meniť prednu stranu (zadrži akykolvek šip) Ale najlepšia bola folia pod plavajucu podlahu stočena do rolky,ta služi doteraz a šip (terčovy hrot) nema šancu prejsť a pritom sa vybera ovela lahšie ako z panelu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57639 od ricciexxx
Odpoveď od ricciexxx na tému Kušostreľba.
neviem aku si mal penu ja som mal tych pien viac tato jedina bola v pohode treba skusit. pouziva ju aj kamos co striela z olimpijskeho luku a bez problemov.50 librovy luk sa vyrovna 150 librovej kuši.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.086 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 297 návštevníkov a žiadni členovia on-line