Kušostreľba.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56838 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Kušostreľba.
Vse co je z Ciny nekupovat lidi je to strasny smejd a vzdy musime zjistit jestli je to vyrabene v Cine ,nebot ti komunisti se kazdeho snazi odrbat levnou a nekvalitni vyrobou ,zde prodavaji tez hroty vyrobene v Cine co ty tovarny tam poslaly vyrobu a tak clovek musi cist napisy na baliccich to same jako kupovat nejake kuse ,to je ale drazsi legrace ......
<br/>
<br/>Jednou jsem koupil umyslne spicky co byly levne a tak dost mekke a kazdy si stezoval a to bylo presne co jsem chtel v praci jsem je nahral horakem a zakalil ,ze jsem je ponoril do oleje ,pred tim nabrousil a vyborne fungovaly .
<br/> Samick je jihokorejska spolecnost co vyrabela hudebni nastroje a tez olymp. luky jenze prisly na to ze mohou vyrobu presunout do vedlejsi Ciny a strasne vydelat na levne pracovni sile a tak zacinaji vyrabet uz pred 10 lety ruzne luky a uroven je tak nizka az k nevire a cena je take nizka a hlavne v Cesku vsichni zacatecnici si kupuji tyto luky co praskou za 1/2 roku ,nebot kazdy zacatecnik chce za luk dat pouze 35-50 Euro .......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56842 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
ako dlho si cakal,kym ti tie hroty z Ciech prisli?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56844 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Kušostreľba.
neviem presne,ale asi zhruba 2 týždne.Kedysi (už fakt dávno)asi12 rokov,sme pár tých hrotov kúpili v Prahe u Vidima za 100peňes/ks.A tie pružinky na nich to bola pružinova ocel.Podobalo sa to na to keď rozobereš ten pružinový štipec.A dosť toho vydržali.Tady na týchto to vyzerá tak slabšie.No šáák uvidíme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56845 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Kušostreľba.
pozeral som dokument na tv čo sa týka falzov.Napr.Na baterkách do telefonov sú ochrané známky,ktoré tam(v chine) na mieste v obchode mu ich(agentovi) na počkanie naprdkali kolko chcel.A na baterke tam dávali nápis Made in Hungari.A v autorizovaných obchodoch ju predávali za plnú cenu,aby nikomu nebolo podozrive že ide o lunt.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56846 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
jednoducho krasa,dakedy mam pocit ze vsetko s vyrobou stoji a vsetko vyraba len cina..ja som kupil vrhacie noze,vyzerali ok,hruba ocel,myslim ze vsak aj daco vydrzia..hodim ho do dosky,dopadol naplocho a baacc..pekne to zarincalo a z jedneho noza boli hned dva...tak som si hned povedal ..cinska akcia ..dva noze za cenu jedneho..8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56858 od bosax
Odpoveď od bosax na tému Kušostreľba.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56859 od bosax
Odpoveď od bosax na tému Kušostreľba.
Co by si potreboval vediet ???
<br/>tu mas maila Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56877 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
z coho by bol najvhodnejsi terc pre 225 lib kusu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #56901 od bowyer
Odpoveď od bowyer na tému Kušostreľba.
Vrece napchaté záclonami.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #56975 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Kušostreľba.
Moderni kusi muzes skladat a rozkladat jak chces dlouho ,neco jako samopal ......
<br/>
<br/>
<br/>Tak vidite :]za tuto vetu mi zase na jinem foru /myslivci/ hrozi ban ,jako by to bylo neco tajne a ze podporuji pytlaky :]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #56979 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
nazdar a na ktorom fore to bolo?rad by som sa tam pozrel...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #56980 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
no vies v nasom demokratickom Slovensku je to zariadene genialne..ten co vlastni kusu ci luk je samozrejme pytliak..nasiel sa jeden magor co strelnou zbranou pozabijal ludi na ulici a oni prijmu zakon ze zo vzduchovkou mas strielat na strelnici...len nechapem jednej veci..preco este nezakazali automobily?ved tie usmrcuju ludi kazdy den..preco to s autami neurobia ako so zbranami kategorie D?nech si kazdy jazdi na svojom pozemku..8oto znamena,ze len po svojom vlastnom dvore..8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #56981 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
vies geronimo1,mi tu mame trosku inu demokraciu,mozes napisat,ci povedat hocijaky svoj nazor,ale len raz...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #56982 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Kušostreľba.
www.loveckeforum.info/viewforum.php?f=5
<br/>
<br/>Tady je ceske forum kde jsem do toho naklepal dost veci a skutecne kus a luk neni zadne tajemstvi vse je stare tisice let :]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57002 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
nevie niekto nejaky link na video,kde by som si mohol pozriet vyrobu tetivy na kusu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57003 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Kušostreľba.
Výroba tetivy na kušu sa v podstate nelíši od výroby tetivy na reflexný luk. (len dåžka a počet prameňov je iný)
<br/>Napíš si vo vyhladávači na Youtube &quot;make a bowstring&quot; a nájdeš tam kopu videí

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57005 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Kušostreľba.
www.texasarchery.org/Documents/DiStefano...fString/estring.html
<br/>
<br/>Na kus je prakticky ta sama tetiva jako na luk pouze kratsi a vice vlakem a na tkz endless jsou pouze 3 body a tetiva je z fast flight/ +/ tetivy a jedno vlakno ma asi 75 liber v pretrhu ,ale muze se dat i vlakno co ma 150 liber v pretrnu .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57011 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
ahojte.
<br/>chcel by som si kupit Excalibur Equinox 225 lbs... bude to moj prva kusa a preto toto lebo chcem strielat na vzdialenost napr. 100m do tercov.NEPOTREBUJEM TO NA LOV.
<br/>ide mi len o prestnost a silu aby som sa trafil do 40*40*40cm tercovnice.
<br/>co na to ty ktori sa v tom vyznaju,pripadne kto ma tu kusu? oplati sa to,ci ktomu clovek potrebuje dlhorocne skusenosti? :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57012 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Kušostreľba.
To bude chtit a mit presne urcenou vzdalenost a dalekohled na kusi, strilet za bezvetri ci jen za mirneho vanku a mit nejakou podperu ,vypocitat si presne pokles sipky na 100m a ta je dost velika .Jinak se cele necha zvladnout za tyden ,ale zase strilet 3D na nezname vzdalenosti je jina vec ......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57013 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
aha,takze by sa to dalo zvladnut,ked su optimalne podmienky...
<br/>a co hovoris na tu kusu,co citam je najlepsia sice aj najdrahsia.ked mam marač vzdialenosti tak by to bolo vpohode.
<br/>s cim sa da presnejsie strielat,s kladkovym lukom alebo s kusou? napr:
<br/>luk - bear attack
<br/>kusa - Excalibur Equinox 225 lbs
<br/>s cim zvladnem tu vzdialenost? ide o strelnicu ktora ma cca 90-100
<br/>len koli tomu si nechcem robit zbrojny na malorazku,to by ma nebavilo :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.084 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 266 návštevníkov a žiadni členovia on-line