Kušostreľba.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57014 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Kušostreľba.
Kusi ,kusi u kladkoveho luku moc dlouho trva nez jsme presni na dlouhe vzdalenosti jako na 100metru .......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57015 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
ok,kto ma este taku kusu Equinox, cital som tu niekde ze to ma dakto.hmm,nevies nahodou? spital by som sa ho ze ako mu to ide,urcite nema prvu kusu. neake osobne nazory by sa hodili,ako sa mu to paci :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57016 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
nazdar,ja mam exomaxa,co si myslim ze neje taky rozdiel(225lbs),ma akurat iny tvar pazby,je to presne tak ako ti napisal geronimo1,pri strelbe zistis balisticku krivku sipu,das nanho optiku,v nej mas stupnicu(troj-stvorkriz)a len si pekne nadstavujes..ine by bolo strielat na ciel,pokial nevies vzdialenost..(presne odhadovanie sa treba ucit)ale pokial strielas presne(odmerane) na 90-100metre,tak by si nemal mat problem,len sa s tym nadsadzovanim trosku pohrajes...je to pekna zabava...ja napr.strielam na 80 metre aj s longbowom,do takej tercovnice ako si ty spominal..nehovorim ze to mam vzdy presne,ale ked sa da pekne trafit holym lukom,tak kusou s optikou..nieje o com riesit..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57024 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
ej ha,takze si spokojny s tou kusou... oplati sa to,ci na tu vzdialenost trafis aj s lacnejsim modelom?neviem sa rozhodnut,kazdy mi hovori ze na takych 80m sa da trafit aj s lacnejsimi kusami,hmm je to pravda?ci len zavidia ze si take chcem kupit :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57029 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
jazdit sa da aj na skodovke,ale preco nie radsej na mercedese?excalibur je krasna a kvalitna kusa.tiez som na zaciatku myslel ze kupim nieco obycajne a lacne,ale ked som uvidel excalibura,oci sa mi zahmlili,a bolo rozhodnute.a tie keci okolo toho,ze tolko penazi za to chces vyhodit,si mohol kazdy strcit za klobuk.,splnil som si svoj velky sen a to je pre mna prvorade.ked kupovat kusu,tak kvalitu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57031 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
no podla mna je to zavist,kedze kazdemu je prd po tom kde investujes svoje eura.jasne ze ti nepovedia aby si si kupil excalibur,kedze oni ho nemaju,tak preco by si ho mal mat ty?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57039 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
tak tak,suhlasim stebou.tuzim po tom aj ja,pravdepodobne si to kupim aj ja.
<br/>na nete som cital, ze velakrat uz po 200 vystreloch sa zevraj zacnu objavovat neake chyby s ramenami a s lanami.je to pravda,kolkokrat si uz strelil stym tvojim,priblizne? nemas stym ziadny problem,alebo take daco? ja by som strielal ako ďábel 200 vystrelov za jeden vikend :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57040 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
a co hovorite na toto kuse.cz/shop/cz/?185,kuše-desert-hawk
<br/> okolo 500 €, hmm oplati za.je to set... oplati sa to, ci je to slaba kvalita a aj tak po 500 vystreloch to mozem zahodit? hmm

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57041 od Foldes
Odpoveď od Foldes na tému Kušostreľba.
excalibur nemá ziadne laná,iba tetivu,jediné co je treba pravidelne kontrolovat a podla potreby obnovovat je stredová omotávka.Pokial si zaobstarás strojcek a vhodny materiál na omotávku tak je to len otázka 15 minút obnovit.Ramená excaliburu nevidrzia 200 vystrelov bez chyb,skor 20000 alebo viac,boh vie.Samozrejme za predpokladu pouzitia vhodného sipu a bez vystrelu na prázdno tzv.&quot;dry fire&quot;,ale z vlastnej skúsenosti viem,ze vydrzy aj to!len to neprospeje tym ramenám.Samozrejme netvrdim ze ramená kuse excalibur nikdy nemozu pokazit,to nie ale ovela castejsie sa to stáva pri lacnejsych znackách kusi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57042 od Foldes
Odpoveď od Foldes na tému Kušostreľba.
Made in China

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57043 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
aby som to upresnil made in Thajwan,takze ryzozrut,ako ryzozrut,ked uz set tak axiom crossbow kit(excalibur)ma tam este Stinger330(made in china),kopia excaliburu,ked si to rozmenis na drobne pri tom Desert hawku,tak cena tej samotnej kuse je dost nizka,niektori maju vyhrady k uchyteniu ramien,ini zasa k odlahcenej pazbe,skratka drviva vacsina strelcov(reflexnych)kupuje excalibur..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57049 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Kušostreľba.
treba dávať bacha ..kuša to je ludra.jeden pán ktoreho všetci poznajú ako odborníka,od samej radosti z novej kuše(excalibur exomax)natiahol a mieril.Všetci okolo sme nanho pozerali že čo to on robí.Asi len niečo dôležité skúša.Nikto si nedovolil mu niečo do toho povedať,lebo odborník bol on.;) a zrazu drrrrrrrrrrrrrrrrrrb taká šleha...a bazmek bol vybavený.Musel zhanať nové lučište.Kompletne išlo celé srať.Zamyslený a pekelne sústredený.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57050 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
a to ten odbornik zmackol spust kuse bez zalozeneho sipu?len tak pofrajersky naprazdno?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57054 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Kušostreľba.
ti hovorim zamyslený a pekelne sustredeny.Pri kuši sa to občas stáva.Proste sa sustredíš na vystrel......:DUž sa to stalo niektorým aj z kladkáčom.Normálne zapriahneš vypúštač natiahneš mieriš a trrrrc.Ja som sa dotal len po to &quot;mieriš&quot; a kamoš sa ma polalinku(aby som sa nezlakol a nevypustil) spýtal že či šíp si nasadím až ked vystrelím.Pri športovej strelbe si sustredený na vykon.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57066 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
aku mas optiku na tvojom,tu standardnu kde nas aj tie stupnice,ci nieco kvalitnejsieho?
<br/>kde si to kupil,v predajni? jooj,neviem kde by to bolo lepsie objednat.chcel by som to vydiet...hmm

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57072 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
moja optika skapala(pozical som ju jednemu znamemu a jeho male deti s nou urobili amen)takze idem kupovat novu..ja sa tiez rozhodujem,nejako neponahlam,pretoze u nas je take krasne pocasie,sneh a teraz prsi,takze sa neda nikde ist,hned by som bol cely zalepeny ako prasa.napr.u p.Celjusky je kusohlad Truglo za nejakych 105eur(aj s kruzkami,stvorkrizova osnova),u p.Cermana na www.kuse.czkusohlad varizone(komplet)za 4400cz a ten isty ponukaju aj v jasa archery.sam este neviem pre ktory sa rozhodnem,ale asi objednam od p.Celjusky.byva v Kosiciach,co je nejakych 60 km odo mna..jeden den objednam a obden to mam doma(ups-kom,za nejakych 5 eur postovneho rovno pred dvere)chcel by som este na probu zobrat od neho aj tie nove karbonove sipy,co su so splietaneho karbonu(vraj maju vacsiu odolnost voci stiepaniu)tak by som ich chcel vyskusat 8oco je to za novotku..a ty ako si sa nakoniec rozhodol?alebo to mas stale na vazkach?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57084 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
hmm,vies co, ja do toho pojdem ale z toho isteho dovodu este cakam. na strelnicu sa aj tak nedostanem a ked si to kupim, tak niekde to pojdem vyskusat a potom ma kamosi z policie budu nahanat :]
<br/>ja hlavne zbieram informacie ohladom kusi a ohladom tohoto typu a potom sa rozhodnem.aj ked ma to taha aby som to uz mal zajtra :)
<br/>ty si skadial?zeby som zbehol sa na to pozriet :-o hehehe.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57086 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
ja som napr.dlho netusil o tej novele zakona a tak som si veselo chodil strielat s lukmi na polia a luky...niekedy sa mi aj pritrafilo ze po ceste domov,isli sudruhovia policajti na aute a cumeli na mna ako keby som mal okolo seba 170cm blondinu v bikinach s trojkami na hrudi..luk som mal sice v puzdre,no tulec so sipamy na chrbte.len som cakal ci nezastavia,teraz uz viem,ze som mohol prist domov odlahceny,bez vsetkeho...ta novela je podla mna uplne genialna,len by som ju este vysperkoval a napisal sudruhom na ministerstvo,aby zakazali aj povalovanie sa kamenov,palic a pod.ved co ak niekomu zahrabe v hlave a zacne nimi trieskat ludi po hlave?mam aj vzduchovu pistol,nieje to smiesne,ze s nou mam behat po strelniciach?tolko desatroci ru su vzduchovky a doteraz som nepocul aby nimi niekto niekoho zabil..a to mam utekat zo vzduchovkou 20km na strelnicu?to budem radsej v byte palit po pavukoch...ja som z vranova nad toplou,ty si odkial?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57097 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
:D tak stymi palicami mas pravdu.ja som svoju vzduchovku predal bo ma uz nebavylo strielat ma 30 metrov a tiez cestovat okolo 10 km na strelnicu :)
<br/>ja som z Tornale od maďarov :) strielat chodim do plesivca tam je strelnica...
<br/>inac, zvyknu sa konat sutaze z takych lukov aky mas ty?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57101 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
mam 60librovy,longbow a recurve,neviem este ako poriesim tu mizernu situaciu,kedze moje treningy budu asi minimalne vdaka novym zakonom,chodil som trenovat kazdy den,cez sto vystrelov na jeden trening,normalne mam nocne mory z takejto prekernej situacie,este nedavno som mal take smele ambicie,ze po poctivych treningoch,pojdem na nejaku sutaz a tak..zaujimala by ma taka vec,kolko stoji strelba na strelnici,keby som chcel ist strielat s kusou?plati sa to na hodinu?kolko asi?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.153 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 870 návštevníkov a žiadni členovia on-line