Kušostreľba.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58163 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Kušostreľba.
aj ja som si tie pravidlá prešiel.. no ako vidím sú tam naozaj zmeny.. viem že s kušami kludne chodili na súťaže.. a teraz tam už nie sú.. tiež som si všimol zjednotenie kategorií kladkových lukov...a naozaj je tam obmedzenie pre luky nad 60 lbs.. pred tým bolo že váha šípu nemohla byť menšia ako 5 grainov na libru náťahu... ale nie som si fakt istý.. toto si nepamatám.. viem že ja som si to skontroloval.. vyhovoval som a neriešil som to.. takže som sa tým už nikdy nezaoberal.. preto presne neivem kolko to bolo ale myslím 5 grainov.. a potom tam bola rýchlosť.. ale tiež už napamatám.. vystrelený šíp nemohol byť rýchlejší ako niekoľko fps.. ale fakt aj keby ma rezali neviem koľko...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58164 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Kušostreľba.
no treba popozerať, poriadne vyskúšať.. najlepšie je si to omackať.. nech vie čo je to zač.. však určite si pôjdete zastrielať ak sa rozhodnete alebo rozhodne to ísť pozrieť.. 60 km je ništ.. ja stále hovorím že SR je malá krajinka.. tu bývame všetci blízko... mám známych v Kanade.. a oni to majú všade daleko :) tam ked idú niekam na návštevu tak je to tak daleko že musia prespať :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58168 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Kušostreľba.
Som si precital aj sutazny poriadok je tam CU aj HU.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58174 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Kušostreľba.
Kedze mam luk 65#,patrim do CU?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58204 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Kušostreľba.
Zdravím všetkých, dlho som tu nebol :-o. Podla mňa sa bude strieľať veselo ďalej ako doteraz, aj nad 60 libier aj CRB podľa pravidiel EAA na všetkých klubových súťažiach nazapočítavaných do slovenského alebo európskeho pohára, prípadne aj na tých, maximálne nebudeme bodovaný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58210 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Kušostreľba.
su nove pravidla podla ktorých sa bude strielať.Takže max.60lbs a bez kuší.Samozrejme na gulašovkach sa bude strielat ako v cirkuse.T.j trrb ako barebov.longbov ako barebov.Potom sa ide do zahraničia a hrozí tam diskvalifikácia.Preto až si myslíme že to volako oklameme(napr.že ti nezmerajú silu,rýchlosť alebo neskontroluju štýl a výbavu,sme na omyle)tak klameme predovšetkým samy seba.A ruku na srdce.Tešilo by ťa vyťazstvo takým štílom?Napr.že všetci huntery budúpod 60lbs a ty 65?A dokonca by to malo byť tak ako to robí fita T.j kategoria compoud bow a hotovson.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58211 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Kušostreľba.
Ahoj elvis, nepochopil si ma. Ja som písal práve o tých gulášovkách :). Ja chodím väčšinou len na tie, aj to len kvôli tréningu a zábave. Ja strielam na 60 librách, a nové pravidlá len uvítam, aspoň nebudú v rámci kategórie také rozdiely.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58212 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Kušostreľba.
to nieje tak že prídeš na súťaž z kušou a nebudeš bodovaný alebo lukom ktorý nezotpovedá pravidlám.Skrarka nevyhovuje=nestriela.Musí sa už konečne urobiť v tých kategoriach a štýloch poriadok.V čechách si na tom dávajú záležať a práve preto sú oveľa ďalej.Kadejake primitive,horse,asian,skítske...atd.Raz je to holý luk a hotovo.Ti neprajem počuť čo si o tom myslia taký čes, rakušania a poliaci.Síce to mi Slováci môžeme mať na háku ale keď sa nad tým zamyslíš tak je to ostuda...jak sviňa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58213 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Kušostreľba.
a na druhej strane tento rok bude absolútne čo sa týka 3déčka asi konečný.Takže nakonec zostanú len tie gulášovky a tam je to jedno.Kuwa očom sme to točilí?:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58227 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Kušostreľba.
Fakt netuším:) Asi o tom istom! Či? 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58230 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Kušostreľba.
Chcel som len vediet ci CU moze byt nad 60?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58231 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Kušostreľba.
pravde podobne byť môže,ale z vlastnej skúsenosti viem že v kategorii CU sú predovšetkým súťažiaci ktorý strieľajú fitu(buď terenu alebo terčovu)a tam je strop 60lbs.Tým chcem povedať pokladajú-me za zbytočné točiť šrúbami kvôli2-5lbs.Proste sa len vymení strelivo.Z Proturov(fita)na ACE(3d)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58233 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Kušostreľba.
Mam sipi 470 grainov,tak ze neaku vyhodu asi mat nebudem.
<br/>Inak mne stacia tie gulasovky,je to predca len ine ako si ten terc postavit sam.
<br/>Trochu spoznat ludi a nieco nove dozvediet a hlavne sa zabavit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58235 od elvis

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58272 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
ahojteee
<br/>konecne som drzitelom Exomaxu a som velmi stastny!!!!!!!!! ;)
<br/>dufam ze mi to vydrzi,este som stym nestielal ale mozno zajtra alebo pozajtra.
<br/>ta firma pannonijasz je celkom super, do tyzdna mam komplet veci a dali mi aj ciapku (zadarmo) :P
<br/>hehe :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58273 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
tak ti blahozelam ku kvalitnemu nastroju...pozor na vystrel bez sipu...do coho budes tie sipky sekat?mas nejaku tercovnicu?ci ako povacsina z domacej dielne,teda mech s handrami?ja som dnes tlacil nove handry do mecha,na to miesto kde parkovali sipy,bolo to tam pekne rozsekane na cucky...inac bacha na manipulaciu,aby si niekoho neposlal do hadesovej rise...potom ti este napisem ako voskovat omotavku tetivy...ale az zajtra,treba ist spat,rano sa vstava na panskô...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58282 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému Kušostreľba.
Gratulujem Ti k novej milenke:] a tak si sa bal8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58294 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
ved prave, nastastie mi to prislo ale len zo 4mi sipmi..
<br/>uz si montujem daake čudo do coho budem strielat :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58296 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
dik,jasne bez sipu radsej nebudem stielat,uz tak cakam na vikend po robote letim na strelnicuu a ide sa na vec.dufam ze si nepokazim sipi...
<br/>mam vrecia na obilie a do toho narvem kupu starych latok atd dufam ze mi to neodfajci sip :D 8-L
<br/>tak snad nezabijem nikoho,ked tak ojdem sam keby nahodou, aby to videlo co najmenej ludi :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58300 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
viem ze si das pozor,vacsina ludi ktori si kupia takuto vecicku,je ostrazita na max.zle som povedal,mal som na mysli skor taku akciu ked zoberies zo sebou nejakych kamosov..vtedy ostrazitost max na tretiu...ja som tak raz bol,dobiedzali do mna ze si chcu vyskusat strelbu a tak..tak som ich zobral,no a ked som videl toho puka jak nou sibrinkuje v natiahnutom stave..tak ma studeny pot oblial..a odvtedy chodim sam..sem tam ide so mnou sestra,ta je ovela zodpovednejsia ako tamti exoti..ked idem strielat tak stale beriem do vaku nejake nahradne handry aby bolo cim zapchat vzniknutu dieru..koniec hrotu som zabrusil do obluka aby to tak nelietalo cez mech a nenicili sa letky..a poriadne natlac tie handry tak ako ked dusis kapustu v sude :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.103 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 248 návštevníkov a žiadni členovia on-line