Kušostreľba.

pred 12 rokmi 6 dňami #62190 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Kušostreľba.

<br/>
<br/>
<br/>Tento system ma na mysli a jasne kus musi byt bez kladek ,......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 dňami #62221 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Kušostreľba.
Geronimo, nemyslím si že chlapi chcú kuše na lov, lebo lov kušou je zakázaný skoro v celej euróle, povolený je len lov kladkovým lukom. Ale keby aj, kuša sa nenaťahuje na posede, a hlavne nie vtedy keď je už zver v dohľade. Vyťahuje na posed lankom už natiahnutá. Na posede sa zakladá len šíp. Ináč ani natiahnutie kuše na posede nie je žiaden problém, s naťahovacím lankom to ide aj u 200 librovej kuši úplne ľahko, netreba k tomu také krámi ako piest a bombička.
<br/>Ináč až dobre viem, tak jediná kuša s naťahovaním CO je kladková kuša PARKER Concorde, a samostatne sa takýto naťahovací systém nepredáva.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 dňami #62223 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Kušostreľba.
OK bowhunter vystihol si to presne ale zaujalo ma to ako zaujimavosť a nový poznatok keď som hľadal link narazil som na chlapa čo mal kušu opakovačku naťahovanú cez elektromotor ale zdá sa mi veľmi neforemná

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 dňom #62235 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
uplny suhlas..dokazem kusu natiahnut v leze,v sede,v stoji(225 lib)natiahnut ju na prenosnom posede na strome je podla mna brnkacka..8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 dňom #62236 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Kušostreľba.
ahoj spitamen a to na natiahnutie maš nejaké špecialne rukavice alebo obyčajne kožené?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 dňom #62237 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Kušostreľba.
225 liberni kus se nenatuje rukou!!!!
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 21 hodinami #62238 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Kušostreľba.
Presne tak, naťahuje sa naťahovacím lankom, ako to vidieť na videu. Naťahovacie lanko sa odporúča použiť aj pri slabších kušiach, lebo eliminuje možnosť že jedno rameno napneš menej alebo viac, čo nepriaznivo vplýva na presnosť streľby.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 hodinami #62241 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
mozes to natiahnut aj rukami,do dlani som si dal kozene platky..ale robi sa to spravne kladkovym natahovakom,koli symetrickemu natahu..ten kupis za nejakych 10eur..kusa sa da natiahnut v pohode aj na posede,to som tym chcel vlastne povedat..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62252 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Kušostreľba.
OK spitamen naťahovak mam objednaný toto mi je jasné iba som chcel vedieť aky trik používaš na naťahovanie rukami ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62263 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
natiahnem to aj bez kozenych platok,ale trochu to zarezava do dlani8o.natahovanie rukami je vlastne mrtvy tah,chytim tetivu do ruk,narovnam sa a zvysny natah dotiahnem plynule rukami,pokial tetiva nezacvakne do mechanizmu..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62289 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
ahoj,tak to pivko si dame zatial len virtualne,som z vranova nad toplou:)je to super ze mas okolo seba kolegu od lukostrelcov.budete mat o com kecat,na temu mechanika zbrani..ja taketo stastie nemam,nepoznam nikoho vo svojom okoli,co ma ako ja uchylku na kuse a luky..z you tube si stiahni videa a nastuduj tu omotavku..nieje to nic zlozite,len ti treba dost sily to utahovat,pooooriadne,ako vladzes...pretoze tu plati,ze cim silnejsie a pevnejsie navinies,tym viacej vydrzi,nez sa povoli..s tetivou v buducnosti,ak budes potrebovat nebude problem,naviniem ti ju,pokial ti nebude prekazat farba vlakna..je fialovej farby..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62293 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Kušostreľba.
ahoj, z času na čas chodievam k rodičom 6km od Giraltoviec takže to pivko nemusí byť len virtualne :-p , tu kušu stale nemam čakam na telefonat ako na spasenie a ide ma poraziť, dnes tam idem volať a trošku to popohnať navyše neviem či mi ta tisicka na všetko bude dosť, s bowhunterom123 som sa už dohodol aj na streľbe

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62296 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
giraltovce su uz podstatne blizssie:)co vsetko si si objednal okrem kuse?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62297 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Kušostreľba.
puškohľad 4x44, k tomu montažne kružky a montaž, nahr. tetivu,kladkový napinak, servisný napinak, obal plastový, šípy 10 ks easton a hroty aj lovecké 3 ks, svietiace končeky, vosk na tetivu, vosk na koľajničku, omotavku aj strojček, držiak šípov a montáž, vyťahovak šípov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62298 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Kušostreľba.
terčovnicu si idem vyrobiť zo starých handrových matracov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62348 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Kušostreľba.
parada dnes alebo zajtra si idem po exoceta do B.Bystrice 8-L konečne aj ruky sa mi roztriasli od nedočkavosti

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62350 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
sa ti nedivim..ja som cakal na maxa necele dva tyzdne,ale javilo sa mi to ako dva roky...mhmm...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62351 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Kušostreľba.
dnes som sa zaregistroval aj na lukostrelci ani sa nepýtaj ako somsa predviedol :-o omylom som založil novú temu zaujimavosti o kušiach a svojim trapnym prispevkom som do 15 minut pritiahol 38 čitateľov nakoniec mi Scootr to pomohol vymazať hmmm :-o ale teraz ma ide rozhodiť od radosti

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62352 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
to je v pohode..uceny z neba nikto nespadol..ale mas sa naco tesit..strelba z kuse je nadherna a forum je super vec..neboris sa sam so svojimi tazkostami,co sa kusi tyka..kolko hlav,tolko rozumu.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62354 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Kušostreľba.
Je ta kus kladkove nebo ne ? Kladkova kus ma daleko vetsi trvanlivost ,nez te se zakrivenym lukem .
<br/>Kolik ma tahu ta kus ???? Z toho si nic nedelej ,ze te vymazali na lukostrelci mne vymazali nejmene 200x ....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.081 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 976 návštevníkov a žiadni členovia on-line