Kušostreľba.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #58694 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
neboj,slubujem ze to natocim a ukazem :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #58695 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
asi som tu drazku nasiel,kde bola predosla tetiva (je tam lepsie vydraty vosk ) :)
<br/>je to lepsie napnute tak o 2 centimetre,mam to stiahnut alebo nie?aby sa mi to nezlomilo,hmm?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #58697 od crossbowhunter
Odpoveď od crossbowhunter na tému Kušostreľba.
čítal si čo som napísal?myslím že je to tam jasne napísané.ak bude aj kratšia, tak by sa nemalo nič stať, no ideálne je držať to v strede drážok

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #58701 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
cital ale ked som to kupoval a bola na tom uz tetiva z excaliburu tak to bolo vyssie nez tie ciarky... ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #58709 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
ahoj,ja som myslel linka na to video od excaliburu co si hovoril ze tam menia tetivu..:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #58713 od crossbowhunter
Odpoveď od crossbowhunter na tému Kušostreľba.
preboha si to mrkni na webe, alebo to je aj na dvd čo bolo ku kuši

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #58741 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
www.excaliburcrossbow.com/videos
<br/>ja som to menil podla toho

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58765 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
cau,
<br/>miro tebe nereze tetivu (konktetne bandažovanie) ta zachytna čast ked natiahnes kusu?mne na jednej strane furt ten kon co to drzi roztiahne bandaz a reze mi tetivu,hmm.stretol si sa takym? strelim zo 50 a uz tam vidim tetivu pod bandažou.
<br/>vie iekto pomoct co moze byt zle?
<br/>dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58769 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
ahoj,tak tu moze ist o viacero problemov..mne sa to niekedy tiez stavalo a tak sa podme nato troska mrknut...moze ist o vyrobnu chybu jedneho zo zubov zaklapky co drzia tetivu..u teba myslim ze by to nemal byt tento pripad kedze si predtym vystrelil s predchadzajucou tetivou 350 vystrelov..ale pre istotu tie zuby prekontroluj..ja som to urobil tak ze som zobral kratky kus nite a zatlacil dozadu akoby pri natahovani tetivy cim sa tie zuby zaklapli..snurku jednoducho vytiahnes von..zobral som dobre svetlo a poobzeral som ich ci nemaju ostru hranu..ak by si chcel mat istotu a la kulomet..tak vezmi kusok jemnejsej nite a behaj po tych zuboch hore dole..nit sa prereze ak je tam ostra hrana..za druhe by mohol nastat problem pri nespravnom zalozeni tetivy..pri pohlade zvrchu na kusu ma byt ukoncenie omotavky na pravej strane..to ukoncenie tetivy spoznas tak ze je tam zataveny uzlik asi 1cm od konca..tetivu treba 3,4 krat zatocit v smere vinutia omotavky aby sa samoutahovala..mrknes na stredovu omotavku ako je navinuta..jeden koniec oka tetivy nasadis na koniec ramena,no a stym druhym otocis 3,4 krat v smere vinutia a nasadis teivu na druhy koniec..no a posledna vec co ma napada preco sa omotavka uvolnuje je ze je jednoducho od vyroby slabo utiahnuta..inak pocet tych vystrelov(350 :liar:)sa mi zda malo..ale zalezi od kvality omotavacej nite..ja kupujem tetivy z ciech od p.Cermana(www.kuse.cz)su to omotavky z kevlarovej nite..je trochu drahsia ale vydrz min.700 vystrelov a u mna max.spokojnost..mam v najblizsich mesiacoch v plane kupit od neho celu cievku omtavacej nite aj strojcek a planujem si ich navijat sam..ta tetiva co mam momentalne s tou kevlarovou omotavkou ma uz asi 600 vystrelov a zatial nejavi znamky opotrebovania:liar:..voskujem cca kazdych 8 vystrelov..ale po kazdom vystrele narychlo prebehnem prstom po omotavke aby som rozotrel vosk na miesta ktore ostanu ciste po zuboch..vosk treba poriadnym trenim dostat medzi zavity omotavky,len povrchne voskovanie je zbytocne..zober kusok riadnej koze a poriadne rozotieraj po omotavke aby vosk zredol a dostal sa vsade tam kde ma...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58770 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
a som zabudol dodat doleziteee:xskontroluj poriadne to miesto kde mala tetiva kontakt so zubom zaklapky,ci ti neposkodila(neporezala jednotlive vlakna tetivy...prasknutie tetivy a nasladny vystrel naprazdno totiz velmi prospieva kusi8oak v takomto pripade ramena preziju tak mozeme hovorit o ku..a stestiiiii...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58772 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
waw, diky za odpoved... 8o kazdopadne si to musim este zoparkrat precitat aby som mal jasno a potom dam vediet ci je to ok.tie kevlarove nite mi kamos spominal ze su sakra silne.
<br/>no tu prvu tetivu mi to odrezalo dve tie nite.ale len na jednej strane.skontrolujem,som zvedavy :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58773 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
no teraz som sa pozeral bude tam ta vyrobna vada... su tam ostrejsie hrany na jednej strane a na druhej je to hladke preto to bolo len z jednej strany.hmm,mam to poslat na reklamaciu alebo to s pilnikom doladim ja?hmm.
<br/>da sa ta cast rozobrat, tam kde je spust, mieridla atd.vydim tam neake sroby ale nechcem to pokazit... uz si to rozoberal?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58775 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
ani nad tym nerozmyslaj do toho zasahovat,mas to v zaruke,tak im posli telo kuse,tu je ta vyhoda reklamacie a servisu...rozobrate som to nemal,zatial mi slape ako svajciarske hodinky...8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58949 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
cauko,
<br/>tak kupil som si optiku varizone a ked som stym strelil jeden tak sa mi posuva ten kriz v optike... nevies co to moze byt?je to uchytene spravne a nic sa na tom nehybe,len ten kriz.neviem ci to nebude vyrobna vada... hmm,klasika, moje stastie :{
<br/>stretol si sa uz z niecim takym?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58952 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Kušostreľba.
Spatna optika a bez si ji vymenit dokad nevyprsi ochranna doba .Kamos si koupil levny dalekohled a pripevnil jej na svoji FN a ja mu to nastreloval 5 ta az 6 rana se uhybala a melo to stale vetsi a vetsi rozptyl ja se to snazil udrzet ve velikosti rozptylu o velikosti stribrneho dolaru na 100 yardu a tak jsem se s tim packal asi 3 hodin ,nez jsem dalekohled zahodil , jednou jse prejeli delostrelecky dalekohled a tam se obrazek pretacel o 360 stupnu , rozhodne dojdi dalekohled vymenit a pokracuj s tim dokad nebude perfekt ,nebot chyba je ve sklech .......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58955 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
ok,idem tam zavolat a reklamovat. nech mi daju novy.
<br/>diky ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58964 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
nazdar,tak ja som takyto problem este nemal,mal som teda ale ineho druhu,treba to reklamovat,to je jasne,mas nato plne pravo ak sa ti nieco ohladom tovaru nepozdava...ako si poriesil ten problem so zubom zaklapky?brusil si to sam,alebo si to posielal predavacovi?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58970 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
no zavolal som mu a on mi povedal ze mu to mozem poslat ale zarucne podmienky neporusim ked si to z brusnym kotucom obrusim.tak som si to spravil a teraz je to dobre.teraz na tetive vydno iba otlacenu cast od tych uchytkach.optiku som si objedal z luk.sk a typek mi uz dneska poslal novy kus,aj stym ze to vyskusal a fungovalo mu to fajn...
<br/>inak planujem jednu optiku na dlchsie vzdielenosti
<br/>polovnaoptika.sk/index.php?main_page=pro...amp;products_id=1441
<br/>predajcovia mi hovoria ze to bezproblemov vydrzi ten raz mojej kuse.asi ne leto si to kupim,zatial vyskusam varizone :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58977 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Kušostreľba.
cau
<br/>aj ja som si kupil tu kevlarovu tetivu,ale nic extra...tak isto mi tlaci po 200vystreloch na tetivu a mam na tom otlacok od tych dzindzikoch co drzi tetivu. aj ja to uz voskujem a mazem ako ďabel ale aj tak to tam je.neviem ci to neposlem na reklamaciu nech sa na to pozru...
<br/>jaaaj,to len ja mozem mat furt neaku smolu :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58979 od miroslav547
Odpoveď od miroslav547 na tému Kušostreľba.
nazdar,a to som si doteraz myslel ze som sam,co musi mat vsetko komlikovane:{povolila sa ti zase omotavka?teda su jednotlive zavity omotavky od seba oddelene a vidno samotnu tetivu?ja predtym ako idem strielat upnem strmen o stol nanesiem vosk a poriadne to kuskom koze rozotieram az je ta omotavka doslova horuca..po vystrele tam ostanu dve lysiny po tych zuboch co drzia tetivu,az tak pekne svietia co z nich tie zuby strhnu vosk..palcom a kuskom koze narychlo pretriem tieto miesta,tak ze jednou rukou tetivu krutim a druhou nou beham po omotavke. z kozenej zvaracskej rukavice som odstrihol koniec prsta,ten nasadim v terene na palec a tak to prebehnem..pokial budes mat problemy aj tak ,tak im to posli,nech sa nato mrknu,urcite to tam vyskusaju,posli im info,s popisom problemu.tu novu tetivu s kevlarovou omotavkou si nasadzoval sam?neje mi jasne ci ti tie zuby zaklapky tu omotavku na tych miestach doslova zodrali,alebo sa zase oddelili jednotlive zavity omotavky?:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.099 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 966 návštevníkov a žiadni členovia on-line