Kušostreľba.

pred 11 rokmi 9 mesiacmi #62493 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
ahoj,ma 1206 vystrelov,od piatku som nestrielal,pretoze som kusu(telo kuse),poslal cermanovi do ciech..nabuduci tyzden sa dozvies preco..napisem to na lukostrelca..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 9 mesiacmi #62499 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Kušostreľba.
no paráda som nadšený tak tá naša dohoda platí :P
<br/>ja ju chcem len si povedz cenu 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 9 mesiacmi #62501 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Kušostreľba.
tak sorry spiteman už som našiel ten príspevok o spustení kuše naprázdno na stole,
<br/>išlo o prasknutie tetivy natiahnutej kuše, lukostrelec tema &quot;tetivy pre moderné kuše&quot;, príspevok od scootra z 3.1.2012 :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 9 mesiacmi #62502 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
ZACO SA OSPRAVEDLNUJES?NEROZUMIEM..:liar:PORIESIME TU VEC NIEKEDY NA DRUHY TYZDEN,MAM PREC KUSU A KOLI NEJ AJ HLAVU V SMUTKU A STAROSTIACH..HM..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 9 mesiacmi #62506 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Kušostreľba.
ospravedlnil som sa preto lebo som tvrdil že viem o prípade keď natiahnutá kuša sama vystrelila no a zistil som že to nie je pravda mimochodom dúfam že tvoj problém bude čoskoro vyriešený určite to bude v poriadku tak už nemaj hlavu v smutku 8-L
<br/>
<br/>včera som bol na piva s bowhunterom123 rozobrali sme podrobnosti toho víkendu na mojej chate ostáva už iba určiť termín mohlo by to vyjsť začiatkom augusta čo ty na to :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 9 mesiacmi #62507 od spitamen
Odpoveď od spitamen na tému Kušostreľba.
ok,na istotu sa dohodneme tesne predtym terminom,hocikomu do toho moze hocico prist a tak..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 9 mesiacmi #62551 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Kušostreľba.
ahojte mám otázku má niekto informáciu že excalibur vyrába alebo vyrábal telo 225lb kuše (koľajnicu) v čiernom prevedení ;/
<br/>veľmi ma to zaujíma 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #62709 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Kušostreľba.
no pozeram, pozeram a nikto nič predsa nebudem debatiť sam so sebou to tu už nikto nič nerieši, všetky problémy su vyriešené? hm.. 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #62751 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Kušostreľba.

<br/>
<br/>Co zbyva dodat ,ze kuse ma tah 225 liber =dostatecne na slona dostrel teto kuse je asi 480 m pod uhlem 45 stupnu ......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #62808 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Kušostreľba.
ahoj geronimo1 sípom easton carbon power 100 gr. hrot cez víkend som meral dostrel kuše excalibur exocet ako som ti sľúbil pod 45° uhlom vyšlo to na 394 metrov je možné že by to bolo nejaký meter viac nie som si istý tým 45° uhlom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #62809 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Kušostreľba.
Ono je to s tim uhlem osemetne u kuse musi lezet na nejake desce co je 45 stupnu to je asi jak se dostaneme k nejvetsimu dostrelu jinak odhadovat to z ruky nam vyjde v nepresnost v mereni tak to skus jeste jednou kde deska bude lezet v uhlu 45 stupnu co zmerime ,kusi nabitou na ni polozime a zmackme spoust....lovecka spicka bude letet o moc blize diku odporu vzduchu ....spletes se o 3 stupne a to udela dost velkou chybu v dostrelu .....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #62810 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Kušostreľba.
ano tiež ma to už napadlo akurát zmeriam výstrel s hrotom 3D a ďalší s loveckým 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #62816 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému Kušostreľba.
Asi neskoro sa zapajat na temu samovystrel, ale predsa, mam osobnu skusenost, ze kusa samovolne vystrelila aj so sipom, nastastie nikoho netrafila. Bolo to uz davno na jednom takom podujati ked este p. Janoska mal v Petrzalke kusovu srelnicu, cize cca 15-20 rokov dozadu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #62824 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Kušostreľba.
môžeš napísať o aký typ kuše vtedy išlo a vôbec môžeš uviesť podrobnosti
<br/>to je poprvykrat čo som zachytil takuto informáciu ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #62826 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému Kušostreľba.
To uz bolo tak davno, ze presne neviem, ale bola to klasicka reflexna kusa (nie kladkova) pravdepodobne Barnett s napinacou silou 150 lbs.
<br/>Bolo to na jednej z takych klasickych neoficialnych vnutroklubovych sutazi, chlapik natiahol kusu, zalozil sip a skor ako dostal pokyn na strelbu kusa samovolne vystrelila. Myslim, ze nebola zaistena poistka. Ale aj tak to bol sok pre vsetkych, mohlo sa stat kompletne nestastie. Ja som vtedy strielal z mojej kuse Barnett Commando, 220 lbs.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #62829 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Kušostreľba.
uff dosť mi odľahlo obaval som sa či nešlo o excalibur aku kušu maš teraz ja mam exoceta 200lb som spokojný no momentalne si robim starosti s náklopom su nehorazne drahé hmmm.. :I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #62841 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému Kušostreľba.
Nemam uz ziadnu kusu, tu povodnu som uz davnejsie predal. Bola nevyuzita, ked Janoskovi zrusili strelnicu nebolo kde strielat, polovat sa s tym u nas oficialne neda, tak som sa k tomu uz ani viac nevracal. Nevylucujem, ze mozno raz, ak sa pomenia pomery a moznosti realneho vyuzitia, tak si zas nejaku zadovazim. Ale nadalej fandim tomuto konicku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #62843 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Kušostreľba.
nevzdávaj to strieľať sa dá ja strieľam na chate len cez víkendy nie je to veľa ale...
<br/>robil som rôzne pokusy výstrel pod vodou
<br/> streľba v noci na osvetlenú terčovnicu
<br/> streľbu do diaľky do výšky streľba durch cez latrínu atd.
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 6 mesiacmi #62913 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Kušostreľba.
ahojte kušostrelci dávam na vedomie že budúci rok sa v čechách organizuje zraz kušostrelcov spojený s postavením streleckej trate tento rok stretnutie bolo organizované v blízkosti Zvolena v obci Pliešovce kde sme sa stretli piati na súkromnej chate pri rybníku tzv. nultý ročník
<br/>všetci zúčastnený prejavili spokojnosť

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 6 mesiacmi #62925 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Kušostreľba.
Pre priaznivcov kušostreľby inzerát na úvodnej stránke. Možno som niektoré veci uviedol nesprávne, lebo sa v tom nevyznám. Bližšie info cez mobil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.078 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 317 návštevníkov a žiadni členovia on-line