Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26182 od Jaro
po absolvovani niekolkych polovaciek v blate a vysokom snehu by som rad dal do pozornosti tieto navleky , vyborna to vec mne sa osvedcili www.artemis.sk/index.php?productID=344 [/]Navleky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26190 od RadekS
ja už je používam několik let, je to supr a další si ode mě brali kontakt na výrobce. Mám aji dlouhé aji krátké. Hlavní je aby dýchali, aby jsi se v nich nezpotil. Ten link co jsi dal, ty mají membránu, ty budou asi dobré ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26193 od kristina1984
Potrebovala by som radu. Chcela by som si prenajať poľovnícky revír, ale neviem sa dopátrať nejakého voľného alebo nejakých informácii o voľných revíroch. Neviem mi v tomto niekto pomôcť? Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26194 od martin203
Na co rada polujes?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26256 od saris
Tie návleky som si objednal toto leto...........už ma nebavilo chodiť zmočený rannou rosou. Dobráááááááááá kúpa. Sú veľmi praktické. Môžem všetkým odporučiť.......... len som ich trocha dlhšie zháňal. U nás na východe mali len krátke........... nakoniec som to riešil dobierkou z BA :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26683 od balistik
taki alebo niektory iny redaktor ci admin stranky...
<br/>Prosim o vymazanie mojho konta stejto stranky ak je to mozne,z dovodu ze uz sa nechcem zapajat do diskusie na fore alebo na pokeci, Za pochopenie a vyhovenie vopred dakujem. Zo vsetkymi sa lucim s pozdravom BALISTIK
<br/>
<br/>Kazdemu prajem vela polovnickych zazitkov a lovu zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26815 od lacika85
Chlapi raďte:ako je to vlastne s povolenkou,keď mi na nej chýba podpis predsedu združenia?Čoho sa dopustil poľ.hospodár,keď vydal takúto povolenku?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26833 od forester01
No porušil § 31 ods. 2) zákona o poľovníctve (23/1962 Zb. v znp.) V zmysle toho &quot;Povolenky na poľovačku vydáva na predpísanom tlačive užívateľ poľovného revíru&quot;.
<br/>Ale pre istotu sa spýtam? V časti predtlače povolenky ti naozaj chýba podpis užívateľa poľovného revíru? Ak áno, veľmi ti neodporúčam na takú povolenku poľovať. Poľovnícky hospodár väčšinou nebýva štatutárnym zástupcom PZ. Navštív predsedu a daj mu tú povolenku podpísať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26834 od lacika85
Predseda je mimo republiky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26835 od petob
Tak podpredsedovi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26847 od forester01
A prečítaj si vlastné stanovy, kto kedy zastupuje PZ. Občas sa to zíde.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27223 od RadekS
Jaro stav se za mnou na pokec ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27245 od hora
Čo myslite, ako to dopadne s tým upytliačeným mackom?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27255 od Mak
Nazdar.
<br/>Nevie mi niekto poradit, co stoja skusky polovnych hospodarov? Dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27269 od steyr
Predseda môže delegovať toto práva na poľ.hospodára, ale musí to byť podchytené v domácom poriadku PZ, minimálne v usnesení z čl.schôdze.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27286 od forester01
No, podľa mňa to musí byť minimálne v stanovách, v tých stanovách, ktoré schválil lesný úrad.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27331 od steyr
To je jedno, ako to je nazvané. Nemám vedomosť o tom, žeby musel lesný úrad schvaľovať stanovy. Ale nie som vševedko. Tie schvaľuje a všetky zmeny tiež členská schôdza, ktorá je najvyšším orgánom PZ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27350 od peterbaca
cinnost PZ povoluje Ministerstvo vnutra-tak isto by malo schvalovat jeho stanovy a kontrolovat jeho cinnost,najvyssim organom nie je clenska schodza ale Polovnicky zakon,na nedodrziavanie zakona a stanov treba upozornovat Ministerstvo vnutra,lebo ono povolilo ich cinnost,spametajte sa uz konecne,naco potom treba novy Polovnicky zakon-ked najvyssim organom je vraj clenska schodza ,ktora ignoruje terajsi polovnicky zakon,ked budete takto rozmyslat potom netreba novy zakon...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27351 od simon
Kolegovia, dovoľte Vás upresniť. Ministerstvo vnútra SR len registruje stanovy občianského združenia, hlavne u tých poľovníckych združení alebo poľovníckych spoločností, ktoré nie sú v organizačnej štruktúre SPZ. Avšak stanovy každého poľovníckeho združenia, poľovníckej spoločnosti schvaľuje príslušný Obvodný lesný úrad podľa sídla združenia alebo spoločnosti. OLÚ ich schvaľuje podľa § 4 zákona o poľovníctve. Teda registrácia na MV SR nestačí. Samozrejme stanovy PZ, ktoré sú v organizačnej štruktúre SPZ musia korešpondovať so stanovami SPZ, stanovy ostatných PZ alebo PS môžu byť odlišné od stanov SPZ ale nesmú odporovať platným predpisom na úseku poľovníctva.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27365 od kurt
Vážený kolega. Iba jednu vec. Zákon o poľovníctve nie je orgán. :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.123 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 377 návštevníkov a žiadni členovia on-line