Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27425 od peterbaca
ano-zakon nie je organ,ale organy ako napr clenska schodza sa musia riadit zakonom,a nie ho ignorovat-ako bezne robia,zakonu ako najvyssiej pravnej norme je
<br/>podriadene vsetko-aj clenska schodza ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27432 od steyr
Vďaka, už v tom mám jasno.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27435 od steyr
To je smutné, že bežne sa niekde porušuje zákon! Ja našťastie nemám z poľovníctva veľa takých negatívnych skúseností. Inak, všetko je v ľuďoch a sebelepšie normy sú zbytočné, keď sú ľudia špiny. Ale to je asi problém celej slovenskej pospolitosti.;/ Osobne som presvedčený, že poľovnícka komunita je na tom ešte oproti priemeru veľmi dobre. Prosím, neberte mi ilúzie!!!!!;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27444 od kurt

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27460 od peterbaca
...plne suhlasim,vsetko je o ludoch,pretoze SKUTOCNY polovnik predsa nebude v nejakom tajnom hlasovani hlasovat,ci niekto dokonca na svojich pozemkoch bude polovat alebo nie-Cest vynimkam ,no nielen podla mojho nazoru 50-60 percent zo slovenskych polovnikov poluje stale koli masu,z polovacky maju obzivu a skryvaju to
<br/>za zalubu.Tajne hlasovanie nie je o tom,ci niekto je skutocny polovnik alebo nie.
<br/>Kandidatska doba a nasledne tajne hlasovanie je vo vacsine pripadoch o tom ci zapadne do pytliackych partii ,alebo nie,preto niektore zdruzenia maju kandidatsku dobu,alebo nie...
<br/> a na zaver nieco tragikomicke:
<br/> Hovori manzelka slovenskemu polovnikovi:do pokladne na Vyrocnej schodzi si zobral
<br/>3-tisic korun z rodinneho rozpoctu,kupil si si novy kabat,nohavice,dalekohlad a naboje-
<br/>flakas sa stale po hore a krcmach,vies co vsetko si za tu dobu mohol doma porobit
<br/>a co vsetko sme si mohli za tie peniaze o ktore si ukratil rodinu kupit...
<br/> takze ked to duplovane divinou-masom nenahradis polovanie ti zatrhnem....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27478 od abba
50 - 60 % slovenských poľovníkov poľuje, kvôli mäsu! odkiaľ toto máš? Si ďaľší pán urazený, ktorého neprijali do PZ? V našej spoločnosti sa skladáme na nájom a prevádzku a nie sú to malé peniaze všetku divinu si rozdelíme a kilo je pekne predražené. S niekoľkými mäsiarmi sme sa rozlúčili, pretože nie je možné, aby sa to utajovalo do nekonečna. Poznám spoločnosti a nie je ich na Slovensku málo, ktoré sú vysoko ziskové, či už z predaja diviny, alebo poplatkového lovu. Načo, by člen tejto spoločnosti pytliačil, keď má mrazničku plnú z legálneho delenia diviny?
<br/> Prijímanie nových členov je individuálne. Popíšem posledné dva prípady: jeden po hlasovaní na schôdzi dostal kandidátsku dobu, jeden rok, zaujímali ho, len zbrane a dobre platil v krčme, že už je hotový jáger, po roku jeho žiadosť členská schôdza zamietla. Druhý prišiel do spoločnosti s poľovne upotrebiteľným psom a iným prístupom k poľovníctvu, bol prijatý bez kandidátskej doby. Podotýkam, psov sme mali viac ako predpisuje zákon.
<br/> Ten prvý nezapadol do pytliackej partie, pretože takú nemáme a keby bola pustili, by si ďaľšieho hladoša medzi seba? S druhým je výborná spolupráca, zapadol do kolektívu. Ani jeden nemá príbuzného, ani pôdu v spoločnosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27526 od nugy
Nevie dakto kde v okolí Ba vypracovávajú líštie kože?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27575 od hospodar23
Má niekto skúsenosť s kalibrom 45-70 gov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27585 od marian-so
Mam na Vas polovnikov jednu prosbu :x
<br/>Chcel by som urobit SOČku na temu ktora sa tyka polovnictva alebo zveri ,ochrana prirody .... to je proste jedno nemam to urcene len ja by som chcel nieco o tom. Prosim VAS kto ma nejake meterialy,prace alebo nieco podobne ci by mi to nemohol poslat na moj e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Vopred dakujem!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27587 od forester01
Odkiaľ si Marián? Koľko máš na tú prácu času? Čo študuješ? Témy nie je problém vymyslieť?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27591 od martinhodon
Admin nedaju sa mi pridat fotky do galerie :{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27594 od marian-so
som z vychodu casu mam do 10.12 a temu mam lubovolnu !! Ja nestudujem ziadne lesnictvo ani nic take(zatial),chodim len na gympel a temu mozem mat aj o autach alebo o hocicom len ja by som chcel o prirode,nejlepsie o polovnictve!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27675 od peterbaca
ty kokot.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27678 od Basky
Prosím admina aby zakročil proti príspevku ´peterbaca´, poprípade dal vážne upozornenie jeho pôvodcovi nakoľko: 1. to bol vulgarizmus najhrubšieho zrna, 2. na príspevok ktorý takejto neadekvátnej reakcii absolútne nezavdal príčinu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27679 od martin203
a ja prosim admina, aby to tu nechal, kazda korekcia by uskodila obom stranam, ved minimalne jedna sa tak pekne vyfarbila ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27688 od peterbaca
...preboha preco nedokazete priznat skutocnu situaciu aka je v slovenskom polovnictve,
<br/>potom asi tiez mate s toho obzivu a sucasna situacia vam vyhovuje.....pardon za to ---pomenovanie sa ospravedlnujem...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27690 od peterbaca
abba-PREPAC-lenze pises o jednom zdruzeni a neverim tomu,ze skutocnu situaciu nepoznas a ako pisem asi aj tebe sucasna situacia ti vyhovuje a to ti vyhovuje nedodrziavanie prava,moralky...dalej si odpovec sam...alebo napis,ze je vsetko v poriadku

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27695 od majod
Peter to si vážne myslíš ,že mäso je to ,kvôli čomu ludia poluju?Ak su toto tvoje hranice v rozmýšlaní som prekvapený že vieš použivať počítač a internet.:I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27705 od martin203
Ja som tiez presvedceny, ze znacne % polovnikov u nas sa venuje polovnictvu len kvoli masu a vsetko spojene s polovnictvom nan prepocitavaju.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27708 od LEON
zdravim mám dotaz ohledně jagteriéra nemáte někdo doma dva stejně starý jagoše kamarád si chce pořídit dva psi z jednoho vrhu fenu nechce já mu to rozmlouvám že se budou rvát tak by mě zajímalo jestli stím nemá někdo zkušenost.dík za odpověď

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.190 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 152 návštevníkov a žiadni členovia on-line