Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #12942 od kurt
Zrejme americká firma produkúca výrobky podpriemernej kvality za podpriemerné ceny. Môže byť zaujímavá pre nenáročného zákazníka čo nemá peňazí na rozdávanie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #12945 od duke
KURT firma bushnell je najznamejsia v USA robi aj optiku pre Americku armadu,to co si napisal je totalna blbost!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #12946 od zachi
Kedy si pozeral nejake dalekohlady alebo puškohlady v obchodoch lebo mne sa nezda byť táto značka najlacnejšia a čo mám skúsenosti tak je aj dosť kvalitna

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #12947 od matulkoh
to ci robi optiku pre us army je jedno to o nicom nevypoveda, lepsie nehovori to o kvalite polovnej optiky, co renault je najlepsie auto ked vyhralo F1? bushnell za 5 ma take iste skla ako meopta, zeiss, svarowski, leica, leupold......
<br/> napis nieco rad sa poducim

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #12948 od matulkoh
nehovorim, ze je to bordel, ale ta odpoved vyznela, ze nic lepsie ako bushnell nie je?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #12949 od duke
nepovedal som ze je najlebsia,ale je stych lebsich,urcite sa vyrovna tym europskym kvalitou aj cenou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #12950 od duke
ja predavam optiku cez internet hlavne americku,vsetko posielam do europi a predava sa ovela lebsie ako europska.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #12955 od matulkoh
tym europskym? akoze meopte, a hlavne swarovskemu, zeissu, leice? tak to teda bushnell poriadne zdrazel a urobil obrovsky skok v kvalite ked sa im rovna.
<br/>nic v zlom ale prirovnavat to k tejto trojke? co fajcis 8-L.
<br/>vela uspechov v int. predaji, ak mi urobis na trieder cenu tak mozno kupim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #12967 od martinhodon
pani nemate niekto doma zivu volavku ,lisku,diviaka(skrotene) niake zvieratko co by sa dalo ochotne fotit. spravili by sme si taky mali worksop.nemusi sa konat iba v ceskej r. dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #12969 od duke
MATULKOH Swarowski je hlavne znamy v sperkach klenotnictve a to ze robi drahu optiku to neznamena ze je najlebsia.nehovorim ze je zla je dobra ale zbytocne velmi draha u SWArovskeho sa plati za znacku.vecsina ludi si mysli ze vsetko co je drahe je aj kvalitne a najlebsie.ci ty mozem dat dobru cenu na Bushnell,alebo Leupold?urcite za taku cenu to nekupis na Slovensku,Cesku.Ceny pre americky trh su celkom ine ako pre europsky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #12971 od mirek
DUKE a ty si myslíš, že my tu na Slovensku sme načisto sprostí alebo čo ? Pre Tvoje info mám doma Katalóg CABELAS r.2004 ilustračne ceny, DUKE. LEUPOLD - model MESA, 8x42 Black-179,99 USD, 8x42 Camo, 219,99 USD, 10x50 Camo , 249,USD, cenovo modelove najdrahší je 12x50, model neuvádzajú za 399,99 USD, SWAROVSKI- model Pocket 8x20 Blk cena 539,99USD - končí to v ponuke 10x25 Grn, za 599,99 USD, model SLC od 8x30 Grn, cena 959,99 USD model rada SLC končí 15x56 GRn za 1.699,99 USD. Tak internetový predajca ďalekohľadov si to porovnaj a ceny myslím sa v optike nemenia každý rok. Tak mi napíš teda DUKE prečo je taký cenový rozdiel. Škoda, že mám SWAROVSKÉHO....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #12988 od Stefan49
Miro, je mozne ze nemas pravdu s tymi cenami! Pre tvoju informaciu: ceny z katalogu Cabelas 2004 mozu byt az o 30% hore v roku 2007. Preco? Je to ekonomicka kalsika ze hlavne v poslednych rokoch sa zdvyhaju ceny cca5-10% rocne-tak ze pocitaj! Smozrejme to neznamena ze sa ceny musia zmenit-to zalezi za so to Cabela kupil a kolko mu to vysi na sklade!
<br/>
<br/>Co sa tyka Swarovskeho optiky , je to spickove sklo, avsak musim sa zastat s Dukom-cena vysoka a neoddovodnena, a to hlavne s porovnanim Leupolda! Som rad ze pouzivas Swarovski optik-neni si sam , ja ich mam dva, tak isto aj Schmidt&amp;Bender. Avsak ked sa na to pozres v skutocnosti nevidim velky rozdiel medzi Leupoldom a Swarovskim len cenu. Za cenu jedneho Swarowskeho si mozes kupit dva Varix-III Leupold , ktore mam styri-a bez (uz vela rokov) akych kolvek problemov!
<br/>
<br/>Bohuzial co sa tyka vyrobcu Bushnell-maju dobre optiky, avsak mal som jeden puskohlat ktory nevydrzal jeden den-prsalo a kuker bol plny vody! Od vtedy ma nan nikto nenahovori-vymenil som ho s Leupoldom a je to v poriadku!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #12990 od Laco74
Tak napis ake mas ceny zaujmal bi ma hlavne ten Leupold.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #12995 od duke
presne tak ako hovori stefan 49,suhlasim stebou,vydat ze mas otom prehlad.to co sa ti stalo stym bushnellom to je smola,ale ak si nato mal zaruku tak ti ho museli vymenit.stava sa ze to kopijuju cinania alebo niekto iny treba si nato davat pozor.vies ako to je nic nieje 100%.co sa tika leupold tak su naozaj super,kvalitou aj spolahlivostou a aj cenou.nato pride len ten kto vyskusal a porovnal si to. nechcem a neprisiel som sa tu znikym hadat a ani nikoho presviedcat co je dobre a co nie.kazdy kupuje to naco ho stat a co sa mu paci.chcem si tu normalne popisat,dozvediet sa nieco nove o polovnictve na slovensku,ceskua tak.
<br/>
<br/>
<br/>co tak plovnicke oblecenie a veci stym suvisiace ste stym spokojny?myslim kvalita,cena,vzhlad,farba atd...Mirek,Stefan 49 alebo ktokolvek kto pozna vydel polovnicke oblecenie ktore sa pouziva tu v USA.aky mate nato nazor?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #12996 od duke
OK LACO 74 napis mi o co a o aky model mas konkretne zaujem,moja internetova stranka este nieje hotova. tak to zatial robim na konkretnu objednavku.ak mas seriozny zaujem tak sa ozvi a ja ti poslem moj e-mail adresu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #12999 od kurt
Nehovorím, že je to najlacnejšia značka, ale keď beriem ako štandard Meoptu tak tie ceny sú podpriemerné. Dúfam, že na tomto sa zhodneme všetci. Duke: to že je to najznámejšia značka v USA je smiešny argument a optika pre USA armádu môže byť úplne iná ako to čo predávajú (okrem toho to tiež nemusí nič znamenať). Mimochodom ak sa v tom tak vyznáš prečo sa pýtaš? Zadanie zrejme malo znieť &quot;Pochváľte optiku Bushnell&quot; :liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13006 od duke
KURT zadanie nemalo zniet pochvalte Bushnel,len som chcel vedie nazory ludi z SLOVENSKA,ktory tu znacku pouzivaju a maju snou skusenosti.nejde mi len o BUSHNELL,ale celkovo o Americku optiku.nikoho nenutim aby ju chvalili.neviem ale zrejme poznas z optiky len puskohlad a dalekohlad.ale k optike patria aj ine veci

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13007 od duke
zabudol som na tie ceny ak by stal dolar 50 sk tak americka optika by patrila ktym drahsim co?ak to prepocitacas na sk tak ten dolar je slaby voci sk tak preto sa ti zda lacna. ale nic to to tvoj nazor nato a ja ti to neberiem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13009 od kurt
Beriem ceny na Slovensku. V USA to možno vychádza inak, ale to neviem. Máš pravdu, že do úvahy som bral len puškohľady a ďaľekohľady aj keď poznám aj inú optiku (napr. okuliare ktoré mám celý deň na nose :D). Pripúšťam teda že Bushnell robí špičkové kolimátory, merače vzdialenosti, nočné videnie a čo ja viem čo ešte, aj keď o tom pochybujem. Toť môj názor.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13026 od Bubi
Asi nikde inde ako pri streleckej a polovnickej optike neplati fakt,že cena je priamo umerna kvalite.Tak nerozpravajte,že Swar. je dobry.Je xcelentny.Rovnako Zeiss,a Docter´=byvaly Zeiss z NDR.Kahles,Leupold,Smith/Bender.Toto je optika tej naj triedy.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.099 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 231 návštevníkov a žiadni členovia on-line