Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13028 od Laco74
Nemam zatial ziadny konkretny model ani znacku vybratu ale kupil som pred tromi rokmi Edemberger nechal som sa nahovorit aj ovplivnit recenziou z Hubertlovu a neni som snim moc spokojni. Sice nemam snim vislovene problemy ale pred kazdou sezonou ho musim mierne dostelovat a to vo mne nevzbudzuje moc velku dvoveru.Mal som predtim este stari Zeiss s bivalej DDR a ten pokial si snim niekde vislovene nebuchol tak drzal nastreleni aj niekolko rokov bez problemov ale odtrhol sa my kriz tak som ho chcel vimenit za novi a nic moc preto uvazujem o kupe nejakeho noveho ale este nemam vibratu ziadnu znacku a bol som zvedavi na ceni Leupoldu.Nemam snim sice osobnu skusenost a mali bi to bit dobre puskohlady len dufam ze nie ako tie Edenbergeri. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13034 od duke
LACO 74 skus sa doradit s niekim co pouziva leupolda a potom sa rozhodni,ale ja si mislim ze nebudes lutovat a ze budes spokojny.pozry si tie modely a porovnaj ceny v usa a cechach-na slovenku a napis mi aky model a ja ti dam cenu za aku ti to mozem predat.LACO nechem ta nahovarat na americku ale ak si zoberies kolko je polovnikov v usa a kolko na slovensku ta je niekolko nasobne rozdiel ktory sa snad neda ani porovnat k slovesku,cecham a drviva vecsina pouziva prevazne leupold,bushnell,nikon optiku.takze je svetko na tebe. ak ma niekto zaujem o nieco ine ako optika,napr.oblecenie,obuv,noze a ine polovnicke potreby nech napise.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13035 od johny
Duke daj na seba kontakt alebo mi napis na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13036 od KEfyzik007
nie je tu niekto z KE kto vie kde sa nachadza KMPP v KE ?dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13046 od miso
Ja vlastním Leupold a zatiaľ bez problémov..dobrá svetelnosť,farby, úplne mi postačuje a z tých drahších optík patrí medzi cenovo prístupnejšie(v porovnaní s Zeiss,Swarom a pod..)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13075 od piticom
duke daj na seba kontakt, alebo mi napíš na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript....
<br/>mal by som záujem o leupolda...
<br/>vďaka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13080 od Basky
Nájdi si v telefónnom zozname kontakt na SPZ v danom meste, zavolaj tam, alebo ich navštív osobne.. Oni by mali byť tí čo Ti môžu dať zodpovedajúce odpovede..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13095 od duke
piticom poslal som ti moj e-mail adres na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13096 od duke
piticom poslal som ti moj e-mail adres na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13100 od Vyr
Taki: neviem či som jediný ale táto stránka sa mi zúfalo pomaly otvára. Často nemám nervy a zruším to. Chodím po internete dosť a zo všetkých pravidelne navštevovaných stránok mám problém len s touto. To čo inde trvá sekundy tu minúty. Mám spoľahlivé DSL pripojenie tak že neviem čo je príčina ale myslím že pri otvorení stránky je tu tých pohyblivých a blikajúcich &quot;vecí&quot; trošku priveľa -možno to je problém.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13102 od Akela
Nie si jediný, aj mňa to štve a ten návrat na stránku po príspevku, trvá tiež hrozne dlho.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13103 od miso
Ja mám presne rovnaký problém. Možno by bolo fajn niektoré staré témy zmazať, je ich tu veľa a pravdepodobne to spomaľuje server.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13107 od cimbalik
Pripájam sa k vám a u mňa to malo za dôsledok to, že z časových dôvodov som prestal prispievať. Prečítam si len pre mňa najzaujímavejšie témy a idem ďalej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13116 od Cilan
jj to mas pravdu ale skor si myslim ze je pomaly server tych banerov tu nie je zase ay tak vela

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13125 od papo
skús si vypnúť fleše v nastavení tejto stránky, trochu to pomôže. A pokiaľ viem, taki chystá nový server, chce to trochu trpezlivosti

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13126 od papo
Ospravedlňujem sa, fleše nejdú vypnúť, na &quot;poľovník light&quot; sa zjednoduší grafika. Aspoň čosi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13129 od laci
zdravim Vas.
<br/>
<br/>skusim odpovedat v skratke. v prvom rade je problem s &quot;motorom&quot; fora. je tam jeden vypoctovo dost narocny algoritmus, ktory pocita pocet novych prispevkov v jednotlivych temach (pre kazdeho uzivatela zvlast). ine stranky (spravy, konkretne temy, pokec, ...) sa generuju do 0.5s, suhrn tem pri jednom uzivateli cca 6sec. ked naraz cita viac ludi (10+) forum - suhrn tem, tak vtedy sa to spomaluje.. :( tiez som uz mal generovanie okolo 200sec.. ako papo pisal pripravujeme novy server, do marca by sme to teoreticky mohli stihnut. dovtedy pokial bude pripraveny novy server, mozem vypnut spocitanie novych prispevkov v jedn. tem. som zvedavy na Vas nazor, ci nechat tutu funkcionalitu alebo by stacolo len zobrazenie ci tam su nove prispevky al. nie.
<br/>velkost uvodnej stranky je cca 1MB co pri prvom stiahnuti znamena pri rychlosti 1Mbits 8 sekund. potom pri dalsich je to menej. odporucam vyskusat iny prehliadac namiesto IE (opera, firefox) kde sa stranka zobrazuje uz pred uplnym stiahnutim. dalsia moznost je ako uz bolo napisane zapnut temu polovnik-light kde je menej narocna grafika-menej flashu. na strane servra je este nejaka rezerva v sirke prenosoveho pasma, tak tam by problem nemal byt.
<br/>&quot;blikajuce veci&quot; - kadza animacia sa stahuje len raz, flash subory su vacsinou mensie ako obrazky, ale na zobrazenie treba silnejsi procesor ale nad 1GHz by problemy nemali byt.
<br/>
<br/>L.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13131 od duke
poradi niekto dobre polovnicke fora v Cechach?vdaka:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13149 od laci
aby ste mohli porovnat rychlost, som vypol pocitanie...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13150 od Arsen
Na počítanie som si zvykol, aspoň som mal prehľad o témach - čo som čítal a čo nie, bolo to prehľadnejšie - pre mňa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.108 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 225 návštevníkov a žiadni členovia on-line