Lesoochranárske zoskupenie VLK

pred 17 rokmi 4 týždnami #16600 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
chlapče,chlapče,vidím,že si loajálny pritakávač ešte loajálnejších poskokov svojich sponzorov a lobistov;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 týždnami #16609 od johny
Odpoveď od johny na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Martin žijem pod Tatrami. Pijem vodu z Tatier. Čo myslíš, čo sa stane keď vyschne tatranský les, ktorý zadržiava vodu? Čo sa stane keď sa táto jeho schopnosť stratí? To nie je len o lesoch, to je aj o vode. Voda, ktrorá nebude zadržiavaná lesom zbehne bez prekážky dolu svahmi pričom spôsobí eróziu. Kým sa tam zas uchytia lyšajníky a vytvoria sa podmienky pre rast stromov, chvíľu to potrvá. Ja nie som odborník, ale žijem s prírodou a vídím čo sa stane keď sa zo svahu stratí les.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 týždnami #16615 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
johny: vyborny postreh, o schopnosti systemu zadrziavat vodu sa da diskutuvat donekonecna a urcite by to bol moj silny argument. robitusin: ak vies o nejakom sponzorovi pripadne lobistovi, posli prosim kontakt, ja bohuzial nemozem stale na nikoho narazit. Papo: diskusia s Tebou na tuto temu je ako diskusia velkoudenara a vegana. Zajtra idem cez Sumavu i cez Bayerischewald, ak sa tam za tie 2 mesiace toho zmenilo tak vela ako pises, tak sa o tyzden urcite ozvem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16616 od papo
Odpoveď od papo na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
martin, hlavne sa popýtaj zainteresovaných, ako sa im osvedčilo susedstvo s nemechým ,,pralesom,,. prípadne sa zastav aj v ňom, a či tam majú kalamitu po víchrici. A s tým veganom si to trafil, furt len čosi prodzené nahrádzajú umelým, nie si aj ty?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16617 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
papo, zbytocne to spickujes, pod na pokec

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16628 od lubto
Odpoveď od lubto na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Nie som ani lesník, ani zamestnanec Lesov SR, ale trochu do toho vidím a mám vlastnú hlavu........

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16630 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Do tejto polohy som to dostat nechcel, uz sa len zbytocne nasierame, za svojim si stojim a k Lukacovcom - su to zvacsa naivni magori a v inom probleme ma seru pravdepodobne ovela viac ako Vas v tomto.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16632 od svakoRagan
Odpoveď od svakoRagan na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Martin , Martin ako je nefunkčná stránka ,, polovníctva-mn ,, tak sa odbavuješ na tejto stránke ? :[ Tam ste sa vedeli teda poriadne odbavovať :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16668 od johny
Odpoveď od johny na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Trochu demagógie [/]www.ticha.sk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16669 od johny
Odpoveď od johny na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
www.ticha.sk [/] Trochu demagógie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16682 od martin868
Odpoveď od martin868 na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
tak toto nebola trocha to bolo az az...8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16683 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
www.lesytanap.sk/forum/viewtopic.php?p=1...c3bed06196bd4a2defc8 [/]HLASUJTE AK CHCETE BUDE TO ZAUJIMAVE !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16684 od Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16686 od Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16689 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Tri ministerstvá sa trasú pred ochranárskými vydieračmi Slovenska.Zasa sme na posmech celému svetu.Kto zastaví to deštruktívne vyčíňanie?......už asi nik.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16702 od lubto
Odpoveď od lubto na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Nech je to čo najskôr!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16703 od Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16707 od schill
Odpoveď od schill na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Podľa všetkých znakov v činnosti spoločenstva VLK sú ludia túžiaci po zviditeľnení a medializácii. Ak by im išlo o ochranu lesa a prírody, robili by to odborne a fundovane. Poznám osobu, ktorá sa k ním hlási. Nemá predstavu o tom čo vlastne chcú, len v principe je proti. Ak jej navrhujem zahodiť mobil, chodiť pešo, bývať v jaskyni, jesť surové jedlo, prípadne variť na vatre, tak sa na mňa pozerá ako na idiota.
<br/>VLK a ich priatelia si neuvedomujú, že Tatranské lesy boli umelo vysadené a miesto toho chcú prírodný les?, ktorý by sa možno vytvoril za niekoľko storočí. Ale aký by to bol les? Nevieme. Možná biotopom podobný tomu dnešnému umelo vysadenému. Je oveľa prirodzenejšie, ak ten les budeme pestovať taký, aký sa najviac podobá prirodzenému tak bude slúžiť celej spoločnosti najlepšie.
<br/>Domnievam sa, že kôrovec a ďalší drevokazný hmyz tak zdevastuje celé V. Tatry bez pomoci lesníkov, že sa dostaneme tam, kde je dnes Šumava, Krušné Hory a ďalšie. Doporučujem im pozrieť na GOOGLE EARTH tieto lokality. Je to hrôza. Krušné Hory som videl osobne. Neprajem Slovensku, aby takto vyzerali V. Tatry. Ochranári asi ano.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16713 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Ono všetko zlé je aj na niečo dobré. Uvidíme, či tatranské lesy majú na starosti chlapi alebo úradníci. Ľudová múdrosť &quot;Kto sa bojí vlka, nesmie do lesa!&quot; by mohla nadobudnúť nový rozmer :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16717 od janco05
Odpoveď od janco05 na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
ja tiez poznam osobne jedneho VLK-ara a rozpravat sa snim o V.Tatrach je velmi zaujimave cloveku az rozum zastava.
<br/>clovekm ten kes zasadil a pravidelne do neho zasahoval tak len tak zo dna na den sa zneho nesdtane prirodzeny les ako si niekto mysli, ked sa chcu starat do nejakej problematiky tak v prvom rade by si ju mali nastudivat a nie len tak od stola do niecoho zasahovat, ved korovec by znicil tatry za par rokov!!!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.166 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 336 návštevníkov a žiadni členovia on-line