Motorkári!!!

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29460 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Motorkári!!!
dik za odpoved ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29461 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Motorkári!!!
Tak napíš aspoň lokalitu, kde sa to stalo. Celkom sa mi to nezdá. My sme tu z celého Slovenska, radi sa poučíme a zistíme, či sa to naozaj stalo. A píš v pokoji. Píšeš ma v ženskom rode, dosť ma to mätie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29462 od xmoto
Odpoveď od xmoto na tému Motorkári!!!
Takze bolo to v obci Luky pod Makytov, Okres Puchov, Pan.Polovnik pracuje na druzstve v obci mestecko.
<br/>Bolo to zhruba tak ze v piatok si svojvolne pockal. A potom v nedelu ho vylucili so spolocnej polovacky lebo bol opity. Tak si zasiel zastrielat aspon na motorkarov. Takze ak dotycneho poznate aspon viete koho mate/ste mali v PZ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29463 od xmoto
Odpoveď od xmoto na tému Motorkári!!!
Sry, myslel som podla nicku ze si zena :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29464 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Motorkári!!!
Si ma pobavil a asi aj ostatných...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29466 od alanko81
Odpoveď od alanko81 na tému Motorkári!!!
nie kazdy si da 5podesi pred polovackou a hrdinske je dat niekomu na papulu ked ma vypite pises tu aky si intelikentny a sam si kokop..prepis si nick na motorKAR to by ti sadlo..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29467 od xmoto
Odpoveď od xmoto na tému Motorkári!!!
nie to neni hrdinske ale tomu sa vravi sebaobrana, ale ty by si bol iste hrdina a nechal by si sa trebars odstrelit radsej. cakal som kedy sa tu objavy niekto kto nebude vediet prijat nazor inych a zacne utocit na osobu. apropo. pise sa inteligentny nie intelikentny ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29470 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Motorkári!!!
Ked si taky inteligentny,ako sa tu snazis obecenstvo presvedcit,preco lezies na motorke do lesa a vedome porusujes zakon? Jednoducha otazka,dokazes na to odpovedat?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29471 od alanko81
Odpoveď od alanko81 na tému Motorkári!!!
ja viem prijat nazor ale ty si zacal hadzat vsetkych do jedneho vreca..ja mam tis motorku a aj polujem dobre to poznam..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29472 od ardus
Odpoveď od ardus na tému Motorkári!!!
Naco je dobra diskusia s XMOTOM ? Straca sa v nej zamer - teda riesenie problemu a padame do urazok , invektiv a kopy hubou namletej prazdnej slamy. Ak toto bol XMOTOV zamer tak gratulujem, podarilosa mu to. Ale hadam to bolo aspon na nieco dobre - aspon na vzorke typickeho slovenskeho motorkara vidite s akym intelektom, sudnostou, slusnostou a charakterom mame do cinenia. Cize nic ine, ako tvrda represia a vymahanie zo strany zakona nepomoze. / A samozrejme vychova k elementarnej slusnosti uz od detstva /. Alebo potom uplne naopak, nakupme si motorky a podme jazdit po bytoch , domoch , zahradach a pozemkoch terajsich motorkarov a potom im napiseme ze preco nie??! Ved v spalni som ti pred postelou spomalil....a zakyval.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29474 od majod
Odpoveď od majod na tému Motorkári!!!
Xmoto ,pamätaj si jedno -hrdinov su plne cintoríny,a sebaobrana nieje zísť z motorky a dať niekomu po papuli,trafíš niekoho koho mama a tato vychovali k menšej ucte k človeku a si dotrtkal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29476 od xmoto
Odpoveď od xmoto na tému Motorkári!!!
no comment na vas vsetkych... lol takymito veci len davate popud na pridanie rukovati na plyne..ale tak mozno o to vam ide.
<br/>Alebo ze by to je o zavisti ? ze sa vam popred tie vase samuraje za 5sk premavaju stroje za 300tis?
<br/>myslel som ze su tu ludia trosku na inej urovni ale obycajny zelenaci s flintou a ploskackou...
<br/>zdar nema to tu vyznam...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29477 od zrkadlo
Odpoveď od zrkadlo na tému Motorkári!!!
chcel by som vidieť či ta tvoja motorka ma SPZ naozajstnú alebo iba na okrasu keď tu poukazuješ na autá nakúpené v Nemecku a za druhé ideš dosť úbohým príkladom už aj svojmu 12r bratovi keď ho necháš jazdiť lesom. verím že už má aj vodičák veď Ježiško chodil . :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29481 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Motorkári!!!
majod :D:D:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29483 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Motorkári!!!
Vies ja som ti polozil jednoduchu otazku,takze dokazes aspon na nu odpovedat? Alebo prilis narocne?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29488 od xmoto
Odpoveď od xmoto na tému Motorkári!!!
Preco chodim do lesa? preto lebo kde inde sa da jazdit na moto? Malo mx trati, skoro ziadna lebo na slovensku sa tuneluje a nie buduje. Cize este ostava les a cesta... na ceste som jazdil na SS a tam ked vas zostreli s autom nejaka blondyna resp. stary pan v klobuku tak si to rozmyliste. na ceste musite davat pozor aj za ostatnych je to ovela nebezpecnejsie ako v lese tam si moze sam za seba. Tak preto vedome porusujem zakon, radsej si kludne pobafkam v lese ako by ma mal niekto rozkasovat na ceste.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29490 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Motorkári!!!
Trosku divne myslenie,nemyslis? Naskrabal si 300 litrov na stroj,ale uz ti je drahe polozit ho na prives a ist niekam na okruh? Aha,tam treba platit...prepac...ved doma za plotom mas les,tak nie si predsa blby,aby si este niekam tahal motorku a platil za jazdenie...Ale ved si na Slovensku,mozes sa na cely zakon vysrat,nie?!
<br/>
<br/>Lenze ako ti tu uz bolo naznacene,vedome porusovanie zakona,ktore je tazko postihnutelne ako dobre vies,zacina viest k pouzitiu nezakonnych,ale zato velmi ucinnych prostriedkov.Takze sa nemozes cudovat,ze klin klinom....nemusim to rozvadzat,vsak? ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29491 od foksi25
Odpoveď od foksi25 na tému Motorkári!!!
A z tohoto pohladu si povazovany za skodnu v reviri. A skodna sa ma co? Predsa tlmit.:]:]:]
<br/>Ak vedome porusujes zakon tak sa dopustas priestupku, resp. trestneho cinu. Chlapci tam od Puchova. Ked Vam tak pekne napisal kade jazdi, tak skuste na neho trosku upozornit policajtov, lebo ked mu zoberu vodicak tak si nezajazdi, leda tak na kolobezke. Smutne je v tom, ze ten chlap ma vo viacerych veciach pravdu, ale ked si uz na seba usil bic, tak preco ho nim exemplarne nevyplieskat...???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29493 od xmoto
Odpoveď od xmoto na tému Motorkári!!!
teraz ti dam ja otazku. Budes mat dobry pocit ked sa na tebou zavesenom drote,lanku,silone... vyhasne zivot napr. 12 rocneho chlapca? Ked TY budes ten koli ktoremu vyhasne ludsky zivot niekoho kt. ma toho este tolko predsebou? Budes potom spokojny?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29494 od zrkadlo
Odpoveď od zrkadlo na tému Motorkári!!!
hurá na škodnú :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.126 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 169 návštevníkov a žiadni členovia on-line