Motorkári!!!

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27387 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Motorkári!!!
Ešte raz a zrozumiteľne:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27389 od miso
Odpoveď od miso na tému Motorkári!!!
reagoval pravdepodobne na janickov príspevok...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27509 od ardus
Odpoveď od ardus na tému Motorkári!!!
Priatelia, zacina sa to tu krasne zvrhavat, tak, ako bohuzial aj v inych temach. Preco zachadzate do osobnych invektiv a nedrzite sa hlavnej temy a hladaniu riesenia ? Je mi potom velmi luto ze aj mudre a podnetne napady zmyznu v mori hlupich prispevkov a kto sem pride po prvykrat, s cielom zapojit sa mozno s dobrym napadom - urcite na prvy pohlad strati chut. Teraz k veci - vyskusali sme uz vsetko, nepomaha nic, ani miestna policia, kazdy da radsej od toho ruky prec. Kolega vsak nestratil nervy a ako posledny zufaly pokus a ako sukromna osoba / hoc je lesna straz / podal trestne oznamenie na neznameho pachatela na podozrenie z trestneho cinu NEOPRAVNENEHO OBOHACOVANIA. Teda oznamenie na cloveka, ktory organizuje stretnutie zahranicnych jazdcov , vodi ich po terene, je v podstate zodpovedny za vsetky porusenia zakona ktore touto svojou cinnostou naplna a hlavne BERIE ZA TO PENIAZE. Dlho bolo ticho ale teraz prislo oznamenie od vysetrovatela, ze zahajil vysetrovanie. Asi sa nieco zacalo vazne diat, lebo na poslednu moto akciu prislo okolo 50 zahranicnych jazdcov a nevyrazili z hoteloveho dvora! Vybalili, zabalili a tahali prec. Skuste toto aj vy, viete predsa kto a ako sa vo vasom rajone takto realizuje a vyzera to, ze to ma ucinok aspon na organizovanu motorkarsku bandu. Dedinskych jazdcov sa to nedotkne, ale ti boli aj budu, na to treba potom ozaj uplnu rekonstrukciu prislusnej legislativy. Budem rad ked date vediet vysledky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27522 od janicok
Odpoveď od janicok na tému Motorkári!!!
Suhlasim ale niekedy sa neda nereagovat . U nas na sprave skol. lesov nie je problem nakolko vsetky pristupove cesty su oznacene znackami aj tur.trasy naucny chodnik rampa atd .Ked je dobre znacenie nema problem ani Policia -padlo vela pokut .Stane sa sem tam ze to niekdo porusi ale nic neni 100% Preto moj nazor doriesit v prvom rade znacenie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27547 od Hagen
Odpoveď od Hagen na tému Motorkári!!!
dakujem ardus ya podnet.......presne u nas je to rovnake.....taliani sa zidu v miestnom pohostinstve a uz sa ide.....presne je to organizovane...za skusku by to oynamenie stalo...navrhnem sefovi a dam vediet vysledky..zatial dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27573 od nikto0000
Odpoveď od nikto0000 na tému Motorkári!!!
Policia je v tomto smere asi dosť liberalna, poda som trestne oznamenie na neznameho pachatela po tom ako mi jeden dobrak na motorke sposobil otras mozu, a natrhol ucho, naštastie ma z bezvedomia prebrala suka co bola so mnou na prechadzke. zaviezol som sa na osetrenie do nemocnice, s tym ze odo mna požadovali zaplatenie regresu cca 10.500 sk (rengen, šitie, cétečko,......) ´Po mesiaci mi od policajtov prišlo ukončenie patračky po neznamom pachatelovi , hoci policajt vedel o koho ide, ale ako mu to dokazat??? je v helme, ma chranice po celom tele, a ked mu nieco spravis tak teba zavru za ublizenie na zdraví.
<br/>Naša legislatíva viac chráni práve tú druhú stranu....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27965 od MAX2
Odpoveď od MAX2 na tému Motorkári!!!
Myslím, že Polícia nie je liberálna. Česť výnimkám, ale súčasné personálne obsadenie Polície buď na takúto robotu nestačí, alebo na to kašle. Motorkári sú vidieť v lese, na poli a okrem vlastníkov lesa, farmárov a poľovníkov to nikomu žily netrhá...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28263 od hora
Odpoveď od hora na tému Motorkári!!!
Bol som v nedeľu v lese.Snehu tu mame okolo 60-70cm.Nič by na tom nebolo keby si to nevšimli aj tí &quot; spravodlivejší &quot;,na drahych autách s prívesmy nalozenými sneznýmí skutrami.V období vianočných sviatkov to v našom revíri je ako na športovej drhe.
<br/> Prečítal som si príspevky na danú tému a musím povedať,že sa vôbec nedivim názorom o radikalných opatreniach/lanka v uzkých miestách/.Tí &quot;spravodlivý&quot; majú väčšinou BA ,TN,KE značku /sú medzi nimi aj taký,ktorí schváľuju zakony o nás/.
<br/>Aby to bolo pestrjšie,tak po sviatkoch možme obdivovať ako hodovali . stačí ísť pozrieť povyhadzované škatule a igelitové vrecia okolo cesty na menej viditeľných miestách .
<br/>Ak sa mi podari pozhaňať foťak tak si dam tu námahu .
<br/>Iste uznate,ze na takýchto &quot;hosti&quot; je aj policia krátka.Taketo skladky sa vytvárajú po každých sviatkoch.
<br/>
<br/>Keďže už sa tu do konca roku nedostanem chcem popriať všetkým milovníkom prírody
<br/>všetko dobré,poľovníkom veľa krásnych zazitkov,presnú mušku a každemu dobré zdravie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29437 od xmoto
Odpoveď od xmoto na tému Motorkári!!!
Po precitani vasich nazorov , si myslim ze niektori z vas su kkti a to strasne velky. Jezkov na pneu? dajme tomu - materialne skody na moto. Ale draty a silon natiahnute? vam to uz nacisto drbe? uvedobujete si ake to moze mat nasledky ked to daneho motorkara trafi do krku? chcete byt tichymi vrahmi? kks neverim ze toto moze clovek zdraveho rozumu urobit. A pouztie strelnej zbrane?no comment. alebo pouzitie gumenneho projektilu? napadlo vas ze na moto sa nosi prilba, motopancier na vrchnu cast tela holene chranice atd? Takze vasa strela s 80% dopadne na ABS plast... a nechem vidiet co sa stane tomu polovnikovi potom ako trafi niekoho ktoreho to zasiahne do chranica a akurat ho to tak nasere ze dovi dopo...
<br/>Sa tu hrate na svatych... mna osobne 2x po sebe zastavil polovnik ocividne potuzeny alkoholom na ceste kde som mohol byt... raz vystrelil do vzduchu radsej som to otocil , ked uz ale toto spravil 2x tak som zliezol z moto zahodil som mu flintu do jarku dal som mu 2 na nos a zavolal policiu... pan polovnik ma odobraty zbrojny preukaz podmienecny trest atd..
<br/>ked vam toto treba...nech sa paci.. vydrbat si 5 poldeci a ist sa hrat na hrdinov do lesa...
<br/>A dalsia vec setci sa tu hrate na svatych a pritom doma stoji moto,4kolka resp. Gaz,ural a samurai a podobne 100 rocne auta ktore ste si doniesli za 45tis z nemecka bez znacky...
<br/>Popripade doma urobeny malotraktor ktory vypusta tolko svinstva do ovzdusia ako 30 moto dohromady. A hluk? neustala tazba dreva ho robi 100x viac taka motopila ...
<br/>Hovorite od kolaji od moto .. si pozrite kolko kolaji je tam vznika od vas pri tazbe dreva, vasich poondiatych zetorov a tak podobne... Sak najlepsie sa vam drevo taha ked je trosku blata nie? vtedy sa vam to dobre smyka... a potom stacu pi.covat na motorkarov ake kolaje tam vyjazdili....
<br/>Tvrde slova na internete to viete, predviedli ste to chcel by som vidiet ako by ste v reale zosadzovali niekoho z moto.. no mozno potuzeny alkoholom by vam to slo....
<br/>Nasilie plodi nasilie takze asi co mozte cakat ked budete sa snazit zastavit niekoho nasilu? vacsi bordel, zdevastovane posedy atd...ale to uz akosi nevidite ci vidiet nechcete ze za vas cin pride odplata.
<br/>Jednoducho vy osobne nemate pravo nas zastavit zadrzat (obmedzit slobodu) ani nic podobne.. to mozu len kompetenty a ty nato zvysoka je.u... neriesia neriesitelne...
<br/>A preco to tak je ? lebo sme na SLOVENSKU...
<br/>A na slovensku je to tak...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29440 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Motorkári!!!
Maš pravdu.Bohužiaľ vo väčšine prípadov je to tak.:I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29442 od Gulo
Odpoveď od Gulo na tému Motorkári!!!
Máš pravdu kompetentní nerieša neriešiteľné problémy, tak sa potom nečuduj,
<br/> keď skončíš minimálne s prepichnutými gumami...šak keď si môžem beztrestne
<br/> porušovať zákon, prečo by som si ho neporušoval, všakže? Na tie plastové chrániče
<br/> by som sa na tvojom mieste až tak veľmi nespoliehal, o účinkoch pryžových striel si
<br/> asi len čítal. Niet nad osobnú skúsenosť....možno raz zistíš.:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29443 od xmoto
Odpoveď od xmoto na tému Motorkári!!!
Gulo: Len ide o to ze zakon na motorkarov je &quot;prikratky&quot; lebo nikto kompetentny ich neodchyti...a ked podas oznamenie na neznameho pachatela...tak vieme ako to dopadne Ale ty ked porusis zakon a ohrozis niekoho na zivote tak zato ta stihat budu...
<br/>Ked niekoho sundas gumenym projektilom rozmyslas o tom ake to bude mat nasledky? nemyslim len pravne...ale aj ze mozu byt fyzicke voci tvojej osobe alebo majetku? Vies taky podpileny posed moze vyzerat ako nestastna nahoda ked sa s nim zrutis..atd...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29444 od xmoto
Odpoveď od xmoto na tému Motorkári!!!
Gulo: Len ide o to ze zakon na motorkarov je &quot;prikratky&quot; lebo nikto kompetentny ich neodchyti...a ked podas oznamenie na neznameho pachatela...tak vieme ako to dopadne Ale ty ked porusis zakon a ohrozis niekoho na zivote tak zato ta stihat budu...
<br/>Ked niekoho sundas gumenym projektilom rozmyslas o tom ake to bude mat nasledky? nemyslim len pravne...ale aj ze mozu byt fyzicke voci tvojej osobe alebo majetku? Vies taky podpileny posed moze vyzerat ako nestastna nahoda ked sa s nim zrutis..atd...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29446 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Motorkári!!!
moto dobre pises skoda ze v zlosti ja sa ta ale opytam inak - preco motorkari zneuzivaju to ze im nikto nic nemoze urobit , chovaju sa ako keby len im ta hora patrila a jazdia ako besny kade tade ? podla nicku si asi motorkar tak nabonzuj na svojich pocitam ze ked pises tieto veci tak si jeden z mala co dodrzuje urcite pravidla pri vstupe do lesa .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29448 od Gulo
Odpoveď od Gulo na tému Motorkári!!!
Nemaj obavy, ja ani nikto v našom združení by proti motorkárovi zbraň nezdvihol,
<br/> aj keď ma niekedy može svrbieť prst alebo dlaň, je mi jasné, že by som sa s
<br/> poľovníctvom musel na nejaký ten rôčik rozlúčiť. A posedy nám zhoreli hneď tri,
<br/> podobne ako aj susedom, to ale s motorkármi nemá nič spoločné.
<br/> My sme poľný revír s poľnými cestami. Je mi jedno, či sa po takejto ceste vozí
<br/> traktorista alebo -násťročný fagan na nejakom &quot;prskolete&quot;, ale maximálne ma vie
<br/> vytočiť, keď si robia relly krížom cez polia a rozháňajú zver. A to už nehovorím o
<br/> poničenej úrode, o tom by vedeli zasa hovoriť družstevníci...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29449 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Motorkári!!!
Naozaj si mu zahodil flintu do jarku? A dobil si opitého poľovníka?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29452 od xmoto
Odpoveď od xmoto na tému Motorkári!!!
tak hej v zlosti lebo ked som si precital perly niektorych prispievajucich do tejto diskusie ako napr. drot medzi stromy a tak... tak ma to rozhodne vytocilo... na moto jazdi aj moj 12 rocny brat takze ked nejaky chytrak rata ze natiahne drot vo vyske tak aby to motorkara trafilo do hrude tak mojho brata to akurat tak trafi do krku..takze tak
<br/>ako aj v radoch polovnikov tak v radoch motorkarov su 2 skupiny...
<br/>osobne ked idem po lese a idu turisti tak na moto spomalym/ zastavim prejdem krokom okolo turistov kyvnem im a oni su este aj radi ze ma stretli :) keby to takto robi kazdy motorkar tak neni problem s turistami kt. by sa stazovali... ale ked si niekto pomyli mx trat z lesom a prefrci okolo nich 80km/h a prach za zdvihne taky ze ani nevidia tak sa necudujem ... mozem potom prejst aj 100krat okolo nich slusne ale uz budu nazoru ze motorkari su hovada.
<br/>preco to zneuzivaju?hmm tot otazka, kazdy ma isto svoje dovody, niekto je rodeny agressor, niekto sa nema kade vozit, niekomu sa nechce platit pokuta, niekto ma rad adrenalin pri unikani.., niekto je proste kkt, ... ale tak drotom, jezkami atd sa situacia len priostri,
<br/>ked citam diskusne foru polovnikov alebo motorkarov tak je to dost podobne kazdy pi.c na tu druhu stranu, a na obidvoch stranach su hrdinovia kt.napisu ze ked stretnu niekoho kto ich bude stopovat tak tak mu nalozi, streli do police alebo tak... do klavesnice sa to tuka lahko chcel by som to videt v reale... kazdy si vravi svoju pravdua ti druhy su zly ale nikto sa nepozrie v prvom rade na seba... pacilo by sa nejakemu polovnikovi keby sa jeho syn/brat/otec obesil alebo zaskrtil na drote kt. by mu niekto natiahol medzi stromy?
<br/>a z druhej strany asi ziadnemu motorkarovi by sa nepacilo keby ma nejaky sukromny pozemok pole/zahradu/les a niekto sa mu tam prevaza na moto.
<br/>Vela polovnikov argumentuje voci motorkarom argumentami ze robia hluk a nicia podu.. ako som pisal par prispevkov nizsie tak, tak to v skutocnosti je takze vodu kazu vino piju...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29453 od michal
Odpoveď od michal na tému Motorkári!!!
Na každú sviňu sa voda v kotly varí, prid si zajazdit k nam. zn. Myjavské kopanice

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29454 od xmoto
Odpoveď od xmoto na tému Motorkári!!!
Akela: ano tato situacia sa naozaj stala flinta isla do jarku a polovnik bol spacifikovany(nikdo ho nedobil len dostal 2 na nos), a privolana policia. ty by si sa nechala ohrozovat zbranou? navyse u opiteho cloveka kde nikdy nevies co mu skrsne v jeho alkoholom potuzenej hlave??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29459 od majod
Odpoveď od majod na tému Motorkári!!!
Mám pocit že si mýliš polovníkov s ťažbou dreva,i ked aj to sa stáva.Ja som tiež motorkár ale ten pohlad mám iný,jednoducho su tu zákony ,ktoré platia,a na ktoré ty kašleš a ešte poukazuješ ,že sa nedaju reálne dodržiavať.Polovníci platia nájom reviru a preto su aj trochu nervozni ked im vecer vrčíš pred posedom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.125 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 337 návštevníkov a žiadni členovia on-line