Motorkári!!!

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29496 od xmoto
Odpoveď od xmoto na tému Motorkári!!!
netreba zabudnut ze aj skodna vie hryzt ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29497 od xmoto
Odpoveď od xmoto na tému Motorkári!!!
foksi :D naposledy som musel upozornovat policiu ja na polovnika xixi nie polovnik na mna

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29501 od zrkadlo
Odpoveď od zrkadlo na tému Motorkári!!!
nechápem tvoj alibizmus a ani to o čo sa tu snažíš. vinu hádžeš na poľovníkov hoci o tom nevieš nič. podľa teba všetci poľovníci majú pušky, chodia nadrbaný do lesa a strieľajú okrem zvery aj motorkárov. tvoj pohľad na vec je veľmi skreslený. poviem ti, že každý revír si platí prenájom čo nieje málo. prenajmite si aj vy kus poľa či lúky a tam si môžete krky lomiť. to že tu pletieš svojho 12r brata je tiež poľutovania hodné ale čo, sme na slovensku tu rodičia niektorých deti nemajú na ne čas a dokonca tu vlky žerú aj mrkvu :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29503 od zrkadlo
Odpoveď od zrkadlo na tému Motorkári!!!
a ešte na okraj škoda že článok nevyšiel v novinách. opitý motorkár dostal šmyk na ceste prvej triedy spadol a zlomil si nohu. aj napriek 1,5 promile v krvy bol ešte schopný zavolať mobilom bratovi aby došiel po neho, motorka krosa nemala SPZ. jeho brat došiel no tomu sa neuhol jarok pri ceste a so svojím renault thalia zelená metalíza nadrbal tiež. koľko mal v krvy sa mi nepodarilo zistiť ale k obom bola zavolaná záchranka a následne aj nehodovká. dotyčný prišli o vodičské + pokuta. všetko sa to odohralo pri obci štefanov nad oravou. :]
<br/>aké si s toho zoberieme ponaučenie?:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29506 od kozubova
Odpoveď od kozubova na tému Motorkári!!!
preco hovorite iba o motorkaroch a preco nie aj o cyklistoch a super vymysle: cyklotras v lese? mam velmi zle skusenosti. kto toto vsetko vymyslel na Slovensku, bol super....a neznali naturelu Slovakov...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29509 od golfo1
Odpoveď od golfo1 na tému Motorkári!!!
Citam tu o motorkaroch vs polovnici.Ja som vyrastal v polovnickej rodine a dodnes sa rad zucastnuje spolocnych polovaciek no nie ako polovnik,ale ako priatel prirody.
<br/>.Okrem toho som aj motorkar.Do lesa si rad zajdem kazdu nedelu pozorovat zver a trocha relaxovat.Nie je nic lepsie ako si uzit ticha.NO,ALE.Jedna vec je,ze ak zabludim nahodov do druheho reviru a nebodaj sa stretnem s nejakym polovnikom ktoreho nepoznam,tak ma zvycajne odhana s argumentom ze tu nemam co robit a ze mu plasim zver.Inac som tam peso a nie na motorke.Druha vec je....to ticho v lese sa rovna stilka,traktor,stilka,traktor.Les je po par rokoch na nespoznanie a tie cesty po traktoroch...vsak viete dobre.Otazka na vas:co je vacsi hluk? Pracovnic v lese co kacaju strom za stromom s pomocou motorovej pily,no jasne plus traktor,alebo ja co si zajazdim 10 krat za mesiac?A o tom strielani.... no internet nie je az tak anonimny ako si myslite poniektory,takze pozor na zakon.Problem je tu len jeden.A to su co sa nezmestia do koze a vymyslaju ako robit napriec inym.Lanko medzy stromy a strielanie gumovym projektilom....a spol.Az sa niekto na tom lanku zabije,alebo niekoho nebodaj zasiahnete do hlavy tou gumov,tak sa vsetko obrati proti vam polovnikom a uz nebude cesty spet.Je len jedna cesta a to je vzajomna dohoda.Viem ze je to dost nerealne,ale treba to skusit lebo Inac tato situacia sa bude len a len stupnovat.A hlavne neriesit to nasilim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29515 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Motorkári!!!
Dobry pokus,ale u mna nehrozi...8-L Ja totiz tieto protiopatrenia robit nemusim.Len jedno je nepochopitelne,ako moze clovek,ktory vedome porusuje zakon a navadza na to maloleteho surodenca,moze takto uvazovat??? To TEBE nebude luto,ked sa TVOJ brat TVOJOU vinou niekde vyvali,alebo v horsom zabije na nejakom lanku,pretoze TY si ho zatiahol niekam,kde nema co na motorke hladat a navyse porusuje zakon??? To ti stale nedochadza,ze si za to mozes/mozete sam/sami???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29516 od golfo1
Odpoveď od golfo1 na tému Motorkári!!!
Kolkokrat si vedome porusil zakon? Polovnicky.........atd? Kazdy z nas to robi alebo urobil raz dvakrat X krat za zivot.Nechod sem so zakonom,lebo sloveske zakony su len pre ochranu gangstro a majetnych.Preco zakon o zakaze vstupu do lesov?????????? Lebo nechcu tam mat nikoho,kto moze sledovat to co robia s lesom.Rubu si bez svedkov,to co len chcu.A potom to predavaju za smiesny peniaz do zahranicia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29524 od palo75
Odpoveď od palo75 na tému Motorkári!!!
Nasi jagri tiez chceli davat dosky s klincami na moto-chodniky,ale ked som im vysvetlil ze motorkari sa nam potom mozu pomstit na nasich posedoch ,tak od toho upustili.Klince ani lanka nic neriesia,len zhorsuju.A prijat opatrenie a pritom ohrozit zivot motorkara,tak to moze len magor zrealizovat. PS: ...ked pan velkopodnikatel Majsky poloval,tak nebral ohlad na susedne reviry,a ked bol pri chuti tak v polovacke pokracoval aj u susedov.Kedze s takym debilom slusny clovek polovnik nespravi na uradoch poriadok,tak sa to vyriesilo obycajnou UDS - kou. Prekopali bagrom na hranici reviru cestu tak aby sa na svojich &quot; sipoxovych &quot; tereniakoch nedostali ku susedom, a mali od chrapunov pokoj.:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29526 od palo75
Odpoveď od palo75 na tému Motorkári!!!
Najlepsie je ked nasi lesnici predavaju potichucku drevo &quot; domacim &quot; a neskor nahlasia na policiu ze neznami pachatel v dosial nezistenom case odzudzil xy m3 drevnej hmoty. A maju vec vybavenu ,a peknych par tisic v penazenke:x.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29528 od xmoto
Odpoveď od xmoto na tému Motorkári!!!
hlavne ze vy dodrzujete zakon a starate sa o zver ako je tu vidiet: www.ta3.com/sk/reportaze/71532_polovnik-pytliakom
<br/>len pre info: gravidnu srnu zastrelil dlhorocny polovnik..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29530 od golfo1
Odpoveď od golfo1 na tému Motorkári!!!
Vies len skoda ze v TV je len ten jeden pripad.Viem o viacerych takych co pytlacia a pritom su velavazeny pani polovnici.Motorkar zver plasi,to je jednoznacne....ale je dost polovnikov ktory takto nelegalne zver vrazdia.A je to rozdiel.Smutne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29531 od xmoto
Odpoveď od xmoto na tému Motorkári!!!
ved oni argumentuju ze ked sa mi nahaname po lesoch tak oni nic nestrelia. tak budem jazdit len preto aby oni nemohli pytliacit ,tym stromom nejake moto neublizi. a ked my tie zvieratka pozenieme prec od tych &quot;pytliakov&quot; tak ich ochranujeme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29532 od foksi25
Odpoveď od foksi25 na tému Motorkári!!!
Pocujte, ked tak nad tym spekulujem tak v kazdej teme sa z casu na cas objavi dajaky deformovany antipolovnik a fanaticky debilko. Pri motorkach je to Xmoto, pri zveri Viktormt(na ktorom sme sa poniektori dobre pobavili) pri zbraniach Veteran1. A stale ked tu rozceria hladinu svojimi debilnymi prispevkami po chvili nas to vsetkych prejde a ked ich zacneme ingorovat tak sami sa zdekuju. Co tak urobit takto aj s tymto mantinelom tuna? Vykaslime sa nanho nech sa ide pochvalit na svoje oblubene motorkarske forum ako sa mu podarilo nasrat par polovnikov. A fajka opat na cas zhasne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29533 od golfo1
Odpoveď od golfo1 na tému Motorkári!!!
Idem sa pozriet na COUNTRYCROSS.sk. Mozno ze uz o tom tam niekto pise:D.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29534 od GSX-R
Odpoveď od GSX-R na tému Motorkári!!!
tak musim sa pridat aj ja ku tejto teme aj ked nejsom bahniak ani polovnik....ale co tu pisete niektori polovnici tak to je akoze dost zalostne a ubohe, lebo ja si pod polovnikom predstavujem cloveka co uz ma nieco za sebou a je trocha starsi a ne ako male decko tahat siloniky a robit jezkov. Necitite sa ako male deti? a gumove projektily? jeeeemine......
<br/>
<br/>to zrkadlo: ako mozes hadzat kvoli jednemu vsetkych do jedneho vreca? podla teba ked je jeden polovnik pytliak su vsetci?? tak potom pekne......
<br/>
<br/>PS1: a polovnici vy ste podla mna vsetci bez viny..... :]
<br/>PS2: prosim Vas zamyslite sa niektori nad svojim pravopisom lebo je to strasne citat!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29536 od golfo1
Odpoveď od golfo1 na tému Motorkári!!!
No ja uz sa idem hodit na ucho,lebo u nas je 21:16. Lovu zdar a motorkarom pokoj.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29538 od GSX-R
Odpoveď od GSX-R na tému Motorkári!!!
tak musim sa pridat aj ja ku tejto teme aj ked nejsom bahniak ani polovnik....ale co tu pisete niektori polovnici tak to je akoze dost zalostne a ubohe, lebo ja si pod polovnikom predstavujem cloveka co uz ma nieco za sebou a je trocha starsi a ne ako male decko tahat siloniky a robit jezkov. Necitite sa ako male deti? a gumove projektily? jeeeemine......
<br/>
<br/>to zrkadlo: ako mozes hadzat kvoli jednemu vsetkych do jedneho vreca? podla teba ked je jeden polovnik pytliak su vsetci?? tak potom pekne......
<br/>
<br/>PS1: a polovnici vy ste podla mna vsetci bez viny..... :]
<br/>PS2: prosim Vas zamyslite sa niektori nad svojim pravopisom lebo je to strasne citat!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29542 od Hornet
Odpoveď od Hornet na tému Motorkári!!!
Kto narobí väčší hluk motorkári alebo drevorubači?
<br/>
<br/>Môžem ti povedať že určite motorkári drevorubač robí totiž ťažbu na jednom mieste a kto sa v lese pohybuje mi dá za pravdu že aj vysoká ktorá je inak veľmi plachá dokáže ležať blízko tej ťažby a nijak moc jej to nevadí ale ty ako motorkár prejdeš niekoľko kilometrov a poplašíš celí les na rozdiel od drevorubačov.
<br/>A navyše vedome porušovať zákon a ešte sa stým chváliť na internete to už je len inteligentné? keď sa tu poniektorí chcete oháňať stou inteligenciou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29544 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Motorkári!!!
Len vies priatelko,nikto tu PLOŠNE netvrdi ze medzi polovnikmi su vsetci OK. Tiez sa najde dost pripadov,co by nemali mat ani polovny listok ani ZP. Zato druh &quot;motorkar lesny&quot; sa rad stavia do pozy,ze ked uz teda ma tu motorku,niekde predsa na nej musi jazdit,no nie?! Ved naco potom do prdele dal za nu balik,ked si nemoze ist ani do lesa zasantit,no nie je to tak???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.131 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 127 návštevníkov a žiadni členovia on-line