Poľovnícka optika

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14325 od leica
Odpoveď od leica na tému Poľovnícka optika
prosím ťa kto by už dal za meoptu 30000 Sk....leda nejaký somár..meostar je rovnaký nepodarok ako artemis 2000..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14327 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Poľovnícka optika
Hovorím o Meostar s osv. bodom. Ak chceš Swaro dáš 60000 - jasná matematika. Inak Meostar mám a nemôžem povedať jedno krivé slovo. Môj stál vtedy ešte 19000.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14331 od miso
Odpoveď od miso na tému Poľovnícka optika
Neviem či dvíhanie cien Meopte prospeje. Je jasné, že všetko ide hore a kvalita aj niečo stojí, ale keď si človek vezme,že Leupold zohná za 35tis. a Meopta bude po 30tis.je po dileme..(aspoň u mňa)8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14339 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Poľovnícka optika
Nepodcenuj.V Meopte brusia skla aj pre ZEISS.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14343 od palik84
Odpoveď od palik84 na tému Poľovnícka optika
na CZ 550 lux kalibru 7x64 mam na ocelovej montazi upevnenu meoptu artemis 2100 3-12x50, zatial malo skuesonosti 2x som na nu padol vahou tela(85 kg), parkrat narazil o pevnu konstrukciu....nezmeneny nastrel...len tolko

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14344 od miros
Odpoveď od miros na tému Poľovnícka optika
leica použivaš meostar aj artemis 2000 ? ked to vieš tak dobre porovnať ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14363 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Poľovnícka optika
Otec ma Na CZ 550 Medium, 7Rem.Mag. Meoptu 2000, 7X50 už dobrych 5 r.Ani raz nemusel na zaciatku sezony nic napravat a korigovat.A to su už dobre pecky.Jasne,že montaz je kvalitna.Musi drzat.Minuly rok na IWA-vystave dostala Meopta ocenenie za najvyraznejsi pokrok a inovaciu.Ja pouzivam 3100.vku, tiez na 7rem.mag a super.
<br/>Je pravda,že ZEISS a Swaro, inak posobia na okolie ale Meopta sa radi do 1vej 5tky,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14366 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Poľovnícka optika
A Ty akú optiku používaš na svojich zbraniach? Lebo tých somárov s Meoptami je tu pomerne dosť podľa všetkého,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14368 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Poľovnícka optika
A keď sme pri tom, skús laickej verejnosti vysvetliť, prečo je Meostar nepodarok. Celkom som na to zvedavý.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14369 od miros
Odpoveď od miros na tému Poľovnícka optika
Nazdarek snad sa nebudeš nad jeho nazorom rozčulovať maš Meostar a je to predpokladam ok nič nove sa asi nedozvieme len že podla neho je to nepodarok možno je to pre neho drahe ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14375 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Poľovnícka optika
Noze leica vysvetli nam v com tkvie ta nepodarkovost Artemisu 2000 a Meostaru. To som teda zvedavy...a urcite nie som sam...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14380 od vik
Odpoveď od vik na tému Poľovnícka optika
Ja si tiež nemyslím, že Meopta je šmejd...Otec ju má druhý rok na 7x65R, konkrétne 3100 7x56 a zatiaľ sa vôbec nesťažoval, ba naopak...Je s ňou maximálne spokojný...Ja sa chystám tento rok ju tiež zadovážiť...
<br/>Leica, tak prečo je to podľa Teba nepodarok? Rád sa podučím...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14392 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Poľovnícka optika
Mily Akela.Vidno ze Ta rodicia nenaucili vela rozumu,zasluzil by si si poriadny vyprask.Ani slusne spravanie Ti nic nehovori.Neviem preco urazas polovnikov kolegov.Ty si myslis ze kto ma Meoptu tak je somar?Ked si taky majster sveta,tak ani neprispievaj do tohto fora,lebo Schumachera najdes na inych strankach.Tato stranka nieje na urazanie normalnych ludi,polovnikov ale je hlavne kvoli radam,pouceniam atd.Urcite mas aj zbran za 1 000 000,auto Ferrari ale nieco ti urcite chyba.Skus hadat ze co.Ja to urcite viem.Nereagujem viac na tvoj prispevok.Lovu zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14395 od BBrit
Odpoveď od BBrit na tému Poľovnícka optika
Já myslím,že Meopta není špatná,sám mám pár roků 2100, nově na 9,3x62 a drží.Já vím o dvou známých, co Meostar variabl reklamovali.Měli ho myslím každý na 300WinMag a urval se tuším kříž.Zreklamovali,nechali spravit, prodali a koupili každý Swarovského:), že už nechtějí Meoptu ani vidět.Ale možná měli akorát smolu, že zrovna tyto dva kusy se nevydařili, jinak nevím o nikom jiném, že by si na Meoptu stěžoval.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14399 od miso
Odpoveď od miso na tému Poľovnícka optika
Lacika85 nechcem zastávať Akelu, ale nepomýlil si si adresáta, ktorému si chcel príspevok adresovať? Prečítaj si všetky príspevky v súvislostiach, pretože ten s tými somármi si zle pochopil....;/8o A hneď by si dával výprask:P:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14410 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Poľovnícka optika
&quot; Ale možná tu smolu akorát neměli&quot;, len my Slováci chodíme so zavretými očami a nechceme vidieť skutočnosť. Bohužiaľ tých smoliarov je o hodne viac.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14413 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Poľovnícka optika
lacika 85: Ja používam výhradne Meoptu na všetkých svojich zbraniach, takže sa radím k tým somárom. Čitaj pozorne všetky príspevky, aby si sa v budúcnosti podobne nezhovädil. Prajem Ti veľa poľovníckych úspechov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14414 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému Poľovnícka optika
Jen dej Akelovi co proto, jen se do něj pust :]:]:]:]:]:]:]:] Myslím, že sedíš úplně mimo mísu......... Zkus číst mezi řádky a vnímat ironii;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14430 od steyr
Odpoveď od steyr na tému Poľovnícka optika
Neviem prečo by sme mali niečo vynášať do neba a niečo haniť pod čiernu zem. Predajcovia optiky (tí seriózni) by nám vedeli povedať presnejšie, nie koľko kusov im prešlo reklamáciami, ale presnejšie by bolo koľko kusov zo 100 predaných! Myslím, že vzhľadom k množstvu predaných napr. Artemisov by Meopta obstála vzhľadom k doterajším cenám veľmi dobre. Osobne mám Artemis 2000 1,5-6x42 na silnej guli a žiaden problém (permanentne v honoch, otlčená je ako keby som ju mal 10 rokov), žiadne korektúry, žiadne chyby. Mohol by mať o pár dekov menej. Kamoš má zlatý Nikko Stirling, osobne som s ním kliešťami asi pred troma rokmi na chate vyrovnával predný okraj po strašnom páde na ľade. Hneď sme dali tri kontrolné rany, flekoval a dodnes sa nepohol. Môj Nikko sa rozhasil mesiac po záruke a môžem ním akurát orechy roztåkať. Je to aj o šťastí, ako z autami za trištvrte milióna. Tu sa bavíme o tisíckach.;) Ak kuker drží, má dobrý výkon za šera a sedí mi osnova, na image sa môžem.... Keď kúpim kozu, vyskúšam asi leupolda, ale kľudne by som šiel zase do meopty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14451 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Poľovnícka optika
OSPRAVEDLNUJEM SA.L O V U Z D A R!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.116 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 370 návštevníkov a žiadni členovia on-line