ďalekohlad

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39233 od Cokel83
Odpoveď od Cokel83 na tému ďalekohlad
Ano, to je trošku škoda, že nerobia svietiace body, no verim, že kvalitou to bude OK. Jasné, že ten bod nie je na škodu veci, no zase ho až tak veľmi nepotrebujem. Ráno a za šera v pohode zamieriš aj bez toho a keď je spln mesiaca ani nehovoriac. Veď uvidíme.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39237 od Ondrik
Odpoveď od Ondrik na tému ďalekohlad
co hovorite na dalekohlad Nikon Action VII 8*40 CF , viem nie je to ziadny extra borec, oplati sa?? :liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39245 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému ďalekohlad
Je to urcite slusna kvalita.Ja som dlho poloval s Artemisom 3000 3-9x42-tie osnova 4, a cez splny sa dalo.Ale 50tka so sv. bodom je predsa len vyhodnejsia.Hlavne pre ,,starsie" oci.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39246 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému ďalekohlad
Ten Monarch 8,5x56 som mal.Paradicka.Daroval som ho kamosovi a ako pracovnu nahradu som si kupil Vixen 8x56. Neviem to este az tak porovnat pr kratkost casu-zrejme si musim zvyknut-ale asi sa vratim k zn.Nikon.Nevadi,ze je vyrobeny v Čine.Zdal sa mi lepsi za sera aj cez spln.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39501 od dtomi
Odpoveď od dtomi na tému ďalekohlad
Zdravim, chcel by som sa spytat ake mate skusenosti s dalekohladom MINOX HG 8,5x52 BR asph. Uvazujem nad jeho kupou.... zaujima ma vsetko :) Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39520 od bill
Odpoveď od bill na tému ďalekohlad
Ja ho mam a som s nim fakt veľmi spokojný, za šera je (MINOX HG 8.5x52) tiež veľmi dobrý. Ľahký, skladný aj cena na tu kvalitu veľmi priaznivá a záruka 30 rokov. Ale na druhej strane ťažko hodnotiť keďže doteraz som nič také kvalitné nevlastnil (naposledy Nikon Action 7x50). Cez deň som ho porovnával s Meoptou, Leicou, Nikon Monarch, za šera iba s Action 7x50 kou. Keď to zhrniem, tak za denného svetla najhoršie mi vyšiel Nikon Monarch, bol to viditeľny rozdiel aj preto sa čudujem, že ho na tomto fóre tak vychvaľujete. Výber som konzultoval s viacerými odborníkmi aj z oblasti optiky. Skrátka nebanujem že so kúpil.
<br/>Skús ešte toto: www.minox.com/index.php?id=1880&L=1%3Ffi_what%3DMINOX%20USA

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39532 od dtomi
Odpoveď od dtomi na tému ďalekohlad
Pozdava sa mi Zeiss Conquest a spominany Minox. Nad tym Zeissom si neuvazoval?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39551 od bill
Odpoveď od bill na tému ďalekohlad
Vedel som o tejto moznosti, ale zameral som sa na Minox. Ono je niekedy lepsie od menej znameho vyrobcu zobrat to najkvalitnejsie ako od znameho to menej kvalitne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40425 od pipo27
Odpoveď od pipo27 na tému ďalekohlad
co stoji prosim ta ten minox

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40462 od bill
Odpoveď od bill na tému ďalekohlad
Ja som kupill HG 8.5x52 za 23550sk a HG 10x52 je o 800sk drahsi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40510 od bill
Odpoveď od bill na tému ďalekohlad

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42563 od joled
Odpoveď od joled na tému ďalekohlad
Nazdar poľovníci skúsenosti k ďalekohľadom
<br/>Mal som podobný problem s výberom kvalitnej optiky. Poľujem 15 rokov a doteraz som použival ruský ďalekohľad TASK 7 x 50, kvalita za pár korún. No pri jednom nešťastnom vypadnutí z ruky sa trochu zdvojil obraz, po zistení opravy nejakých 1000 Sk,tak som začal uvažovať o kúpe kvalitného triedra. Zháňal rôzne informácie a čital testy všetkých ďalekohľadov. Po dlhom zvážení som vybral u nás menej známy ale v nemecku u poľovníkov populárny MINOX BL 8 x 56 BR. Po vyskúšaní Vám poviem je to špička, ktorá má lepšie svetelné parametre ako 23 tisícová Meopta Meostar 8x56. Minox 8x56 je porovnateľný s Zeissom, Swarovskim i Leicou vykazuje až 92 % priepustnosť svetla za tmy a je za polovičnú cenu samozrejme s 30 ročnou zárukou. Ak Vám to pomôže kľudne si ho kúpte stojí do 600 EUR da sa objednať priamo u výrobcu. Som s ním nadmieru spokojný viditeľnosť takmer za tmy a váži len 1000 gramov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #43875 od Castor
Odpoveď od Castor na tému ďalekohlad
billi....za 23 550 sk...kde????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #43886 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému ďalekohlad
teda MINOX nie je az taky neznamy vyrobca.A HG-cko za 23 tis? Na original MINOX web. stranke je okolo 1000€. Za taku cenu mozno BD aleo BL??...ZA 750€ by som ho hned bral.Ale tolko nestoji nikde.BL 8x56 okolo 630€.Aj ten ma super hodnotenie.A z angl.shopov aj za 510€.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #43889 od inotep88
Odpoveď od inotep88 na tému ďalekohlad
Dobry den.Chcel by som sa Vas opytat,ktory z tychto dvoch dalekohladov je pre polovnika lepsi ... www.najnakup.sk/Porovnaj_dalekohlady_NIK...CTION-VII_96856.html alebo www.superdeal.sk/bresser-spezial-jagd-8x56.p787529.html Za odpovede Vam vopred dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #43957 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému ďalekohlad
Action nie,ak chces Nikon tak radsej MOnarch 8,5x56 alebo 10x56. Breser je slabucky.Kup si nieco poriadne.Napr.ten Minox.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #43979 od inotep88
Odpoveď od inotep88 na tému ďalekohlad

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #43985 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému ďalekohlad
To ked uz pozeras Fomei tak sa ti uz nie je pomoci....8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #43997 od Akela
Odpoveď od Akela na tému ďalekohlad
Chce to, čo sme voľakedy hľadali všetci - lacnú a kvalitnú optiku. Taká samozrejme neexistuje. Takže pochodí ako väčšina z nás. Po čase ju pod cenu predá a začne zháňať niečo lepšie a aj podstatne drahšie. inotep88 - tá slušná optika sa pohybuje cenovo okolo 20 000,- Sk.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44000 od inotep88
Odpoveď od inotep88 na tému ďalekohlad
Pravdou je ze som prave vstupil do kurzu,kupil som si oblecenie,mam zaslubeny predaj samuraia od znameho tak na dalekohlad mi nejak nezostalo ... nehovoriac o tom ze koncom roka si budem zhanat aj pusku.Prosim,poradte mi nejaky dalekohlad tak za 100eur aspon na zaciatok,aby som mohol pozorovat prirodu a zver.Diki moc.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.085 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 317 návštevníkov a žiadni členovia on-line