ďalekohlad

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50572 od petrolinka
Odpoveď od petrolinka na tému ďalekohlad
Ahoj milu. Dočítal som sa, že si kúpil ten Nikon Monarch 8,5X56. Čia je to výroba a ako si sním spokojný, lebo ja na tie čínske nejako niesom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50663 od anton102
Odpoveď od anton102 na tému ďalekohlad
Co si myslíte o starších ruských dalekohledech BPC 7x50? Jak si stojí v porovnání s dnešní konkurencí a oplatí se koupit nějaký starší zachovalý kousek ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50669 od lanus
Odpoveď od lanus na tému ďalekohlad
anton102 - za zachovalú cenu rozhodne ano (ako ekonomickú voľbu);)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50690 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému ďalekohlad
Tak citaj pozorne petrolinka...mal som ho...a dlho som nevedel ze je to cinska vyroba.Maximalna spokojnost.Mam dlhorocneho kamarate ktoremu som ten Monarch daroval a nevie si ho vynachvalit.Kupil som si Vixen 8x56..na ten Monarch sa nema sancu dotiahnut.To je moja osobna skusenost.Ja uz ine ako Zeiss alebo Swaro a Leica /Pentax je tiez super/ ako pozorovak nechcem..Zdravim..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50702 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému ďalekohlad
Samozrejme vsetko v dobrom....Zdravim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50715 od pepies
Odpoveď od pepies na tému ďalekohlad
Suhlasím s Bubim radšej našporit a kupit si kvalitu začínal by som pri Docter 8x56...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50731 od petrolinka
Odpoveď od petrolinka na tému ďalekohlad
Moja úprimná vďaka Bubi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51330 od nimrod15
Odpoveď od nimrod15 na tému ďalekohlad
chcel by som vedieť názor niekoho na FOMEI leader 8x56,,, teda ak ho niekto ma ,, spokojnosť kvalita primerana cene ,, a podobne,,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55920 od stanislavBekes
Odpoveď od stanislavBekes na tému ďalekohlad
zdravim chcem sa opytat ci my neviete poradit rozhodujem sa kupit dalekohlad meoptu
<br/>meostar 8x56 alebo zeiss 8X56 cena je o 100% vyssia ako u meopty je tam aj taky velky rozdiel v kvalite hlavne sa my jedna o pozorovani za sera?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55924 od lanus
Odpoveď od lanus na tému ďalekohlad
stanislavbekes - Zeiss je špička ! Či sa Ti jeho dupľovaná cena Meopty oplatí, môžeš zistiť zodpovedne len Ty sám ,každý má totiž &quot;iné oči&quot; aj fin. možnosti ; Meopta však rozhodne je veľmi slušná voľba !;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55925 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému ďalekohlad
Suhlasim s lanus-om...ale ked daš na oči ten ZEISS Victory 8x56 alebo 10x56!!!!!..akoby bol ten svet krajsi a rozsvietili lampy...je to sila.A nestrati na hodnote.Ja by som tie € obetoval..ak ich mas.Treba si urobiť radossť.Ai moja žena doteraz nevie,ze som si na gul kzlicu objednal Swara....ako sa ja tešim...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55941 od stanislavBekes
Odpoveď od stanislavBekes na tému ďalekohlad
dik za radu stano

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55970 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému ďalekohlad
Skus este N&amp;#305;kon Monarch 8,5X56. Aj za sera vyborny

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55971 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému ďalekohlad
OPRAVUJEM :NIKON MONARCH 8,5X56

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55979 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému ďalekohlad
MAl som ho..naozaj slusna optika.Ale skus 10x56....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #56366 od dany
Odpoveď od dany na tému ďalekohlad
Rozdiel je asi v tom ze s tym Zeiss-om budes vidiet asi o 5-10 min dlhsie pri zlych svetelnych podmienkach(sumrak) az kym sa nezotmi uplne kde rozdiel medzi Meoptou a Zeiss-om bude nepatrny. Za bieleho dna bude Zeiss o nieco ostrejsi na okrajoch a vernejsie zobrazi farby, ale zase taky markantny rozdiel to nebude, hoci si za to pekne priplatis. Moj nazor- ak mas extra peniaze, ktore ta nebudu mrziet, alebo si polov. fanatik ktory chce len to najlepsie, kup Zeiss a budes spokojny, lebo je to &quot;top of the line&quot;. Ak peniaze su problem, Meopta ti posluzi rovnako dobre a tiez budes spokojny, a rozdiel v cene mozes pouzit na nieco uzitocne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #56367 od axon
Odpoveď od axon na tému ďalekohlad
práveže tým 5-10 min.môže byť dôležitých. Mne minulý týždeň vyšli diviaky na 50-60 m, v ďalekohlade Nikon Monarch 8,5x56 som ich pekne videl, ale v puškohlade Docter Classic 2,5-10x48 LP som videl iba čierne machule. Takže som nestrielal.
<br/>Tak ak sú peniaze, jednoznačne zobrať Zeissa, ak je peňazí menej, dobre poslúži aj Meopta. Ale treba brať v úvahu aj parametre puškohladu, aby sa nestalo, že v ďalekohlade zver krásne uvidí a v puškohlade neuvidí nič.
<br/>Prajem šťastnú ruku pri výbere.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #56375 od dany
Odpoveď od dany na tému ďalekohlad
Ano mas pravdu, tych poslednych 5-10 min. moze byt dolezitych. Na druhej strane nie je pravidlo, ze zver vyjde iba v poslednych 5-10 minutach, a preto zaplatit raz tolko penazi kvoli tomu ze ti zver mozno vyjde, je podla mna luxus, ktory si nie kazdy dovoli. Ja som vzdy poskuloval po Zeissovi, ale kvoli finacnej stranke som si najskor kupil Docter 8x42, ktory je fajn ale nic moc, potom Meoptu Meostar 8x56, ktora je opticky asi o cosi lepsia, hlavne na okrajoch. A stale poskulujem po tom Zeissovi, a stale asi aj budem, kym si ho nakoniec nekupim a bude pokoj. Ak patris do tejto kategorie ludi, tak radsej pockaj, setri a kup si hned Zeissa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #56382 od axon
Odpoveď od axon na tému ďalekohlad
Súhlasim s tebou, pre niekoho to môže byť luxus, ale niekto kúpi Zeissa ako keby kúpil rožky.
<br/>Ja keby mám &quot;lepší&quot; puškohlad, tak by som minulý týždeň po tých diviakoch strielal. A myslím si, že môj Docter nie je najhorší. Ale cez Monarcha vidím lepšie. Keď som ho minulý rok na jar kupoval, dlho som v Zelenči obracal v rukách Zeissa Diavary Classic 3-12x56 s červeným bodom. Bolo mi ľúto vyhodiť 1500-1600 € za puškohlad..... Nemôžeme mať všetci všetko. Ja Zeissa tak skoro mať nebudem, momentálne mám iné priority.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #56385 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému ďalekohlad
axon..Clasic si ani nekupuj. Victory Diavari kupis za tu cenu..staci posurfovať....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.121 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 284 návštevníkov a žiadni členovia on-line