Poľovnícka organizácia

pred 14 rokmi 4 týždnami #53949 od jager
Odpoveď od jager na tému Poľovnícka organizácia
Už po prvom tvojom príspevku si sa vyjadril, že je to naposledy. Tým si mal aj skončiť. Ani tu si nedodržal slovo. Čím viac si písal a schovával sa za akýchsi informátorov z údajného PZ, len aby si zakryl svoju pravú identitu, tým viac si si špinil do gatí. Nemáš ani štipku charakteru, aby si ako rovný chlap stál za tým čo napíšeš. Ty naozaj nemáš žiadne právo súdiť ma. Ale čo už s tým? Taký poľovníci ako ty sú nešťastím pre dlho budované dobré meno poľovníka, ktorý kedysi bol príkladom čestnosti, poctivosti a zdieľal všeobecnú úctu ako najváženejší občania v obci spolu so starostom, kňazom a učiteľom. Ty Si zbabelec, ktorý v presvedčení, že neviem o koho ide si dovoľuješ zneužívať tento priestor na urážky. Dám si záležať, aby som na teba ukazoval prstom a varoval tých čo to s poľovníckou etikou myslia vážnejšie ako ty. A ešte dostaneš za vyučenú, aby ťa v budúcnosti nenapadli podobné kriváctvá.
<br/>Ak nevieš relevantnými faktami preukázať to čo si si dovolil o mne popísať, (hlavne obvinenie s pytliactva) tak si naštuduj,
<br/>Trestný zákon 300/2005 Z.z. § 373, ohováranie a § 375 poškodzovanie cudzích práv. Ja nie som vaším členom a ani nie som hajník, aby si si beztrestne dovoľoval o mne šíriť nepravdy. Hanbiť sa budeš ty a to čoskoro. Teba nemal kto naučiť vážiť si staršieho poľovníka, tak ťa to naučím ja.
<br/>To čím som prispel do fora to som pripravený kedykoľvek hodnoverne aj dokázať.
<br/>Tak ako napísal milosko. Dalo sa to vyriešiť kultivovane a k spokojnosti zúčastnených. Ale tak ako je zvykom vo vašom PZ, viď príklad zastrašovanie hajníka, tak aj tu si vaše PZ nesklamal. Tu naopak si mal dobrého učiteľa ČČ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 týždnami #53957 od Ostrie
Odpoveď od Ostrie na tému Poľovnícka organizácia
jager s tebov by som sa nechcel ťahať za prsty. Ale podľa toho ako čítam odarove články tak si toto aj zaslúži. To sa fakt nerobý takto vymýšľať. A to vypádalo, že sa mu dá veriť. Ale aj tak by som mu dal príležitrosť aby sa ti omluvil a nemusel by si to hnať až tak daleko. Veď sme chlapi.
<br/>Odar a radšej porozmyšľaj prv ako tu vypíšeš kadečo a potom toho budeš ľutovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 týždnami #53959 od odar
Odpoveď od odar na tému Poľovnícka organizácia
No, vidíš Cecilko? Vyklulo sa nám šidlo z vreca. Krivé skutky, arogancia, vulgárne vyjadrovanie, a teraz aj vyhrážky - to je Tvoja pravá tvár a charakter. Nesklamal si. Gratulujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 týždnami #53966 od Ostrie
Odpoveď od Ostrie na tému Poľovnícka organizácia
zabralo to, už si si napísal len dva riadky. na budúce už nepíš radšej nič. neviem, ale jagrovi to už teraz nebude asi stačiť. Možno.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.082 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 242 návštevníkov a žiadni členovia on-line