SPK - ako ďalej Slovenské poľovníctvo????

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61713 od DKo
jedným z odvetví nového vedného poľovníckeho odboru papológie bude s veľkou pravdepodobnosťou papokynológia

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61834 od amigo55
Odpoveď od amigo55 na tému SPK - ako ďalej Slovenské poľovníctvo????
Priatelia poľovníci!
<br/>V sobotu ideme voliť, tieto voľby sú aj pre nás dôležité!!! Je v účinnosti nový zákon o poľovníctve, ktorého autorom je SPZ a jeho prezident Lebocký a spol. Žiadny vládny návrh zákona, dielo SPZ a Smeru. Áno tej strany, ktorá tu trepe o tom ako chce pomáhať občanom tohto štátu a aj nám poľovníkom. A tu je výsledok - zákon, ktorý vytvoril podmienky pre úzku skupinu, ktorá všetko riadi aj kontroluje, navrhuje aj schvaľuje. Naše peniaze pre nich, o nás bez nás....nezaplatíš a nepoľuješ a hlavne sa nestaraj čo sa robí s peniazmi, keď sa budeš pýtať, aj tak sa nedozvieš a staneš sa triednym nepriateľom.
<br/>Bola tu šanca na zmenu p.poslanec Fecko predložil návrh, ktorý by bol toto zastavil. Neriešme tu psov a mačky, to sa dorieši, nešlo nám o to, chceli sme zmeniť tento stav pre všetkých slovenských poľovníkov. Skoro sa to podarilo, chýbali dva hlasy.
<br/>Veľký súdruh nedal pokyn, aby poslanci Smeru podporili tento návrh a mohli napraviť čo pokazili, určite aj z neznalosti problému
<br/>a hlavne preto, lebo zákon nehovoril o výpalníckych poplatkoch pre komoru.Boli podvedení, ale teraz už mali informácie a aj tak nespravili reparát. Im to nevadí a aké máme my problémy, to ich nezaujíma.
<br/> Slota a spol. nepodporili novelu, ten bude teraz financovať dôchodcov, takže bude potrebovať peniaze tam, hádam to nejako zvládne, predá jachty, vily a tak. P.Golian nepodrazí svojho kamaráta s ktorým spoločne budovali socializmus ako funkcionári KSS. P.Muranský nevie kde je sever, ešte je mladý, ale má právo na svoj názor.
<br/>Poslanci KDH, Mostu, SaS a Matovičovci nás podporili, len nestačilo, škoda. Len ak tu bude vláda Smeru neverím, že sa nám podarí zákon zmeniť. Súdruh Lebocký sa tiež chystá do parlamentu, Boh nás ochraňuj...
<br/>TAKŽE MÁME TO V RUKÁCH dobre rozmýšľajme koho zvolíme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61836 od DKo
Tých, ktorí to doteraz nepostrehli, si dovolím upozorniť, že do NR SR sa volia politické strany a nie osobnosti. Politické strany majú síce volebný program i volebné sľuby, ale majú aj volebných sponzorov 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61837 od DKo
.. a mám pocit, že tu niekto odpisoval od VLKa :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61838 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému SPK - ako ďalej Slovenské poľovníctvo????
A Tí, čo aj smerujete k voľbe komunistov, tak si prosím aspoň v úprimnom záujme o slovenské poľovníctvo uvedomte, koho nekrúžkovať... Je síce skoro nezvoliteľný, ale- nech nás Pán Boh ochraňuje!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61839 od DKo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61840 od amigo55
Odpoveď od amigo55 na tému SPK - ako ďalej Slovenské poľovníctvo????
DKo ty si ľudovo povedané - obyčajný k.... z Turca !!!! a ešte asi aj červený...a taký aj zastaneš....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61841 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému SPK - ako ďalej Slovenské poľovníctvo????
Pozor Dko, v predchádzajúcom príspevku bola odhalená Tvoja totožnosť!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61842 od DKo
základný princíp adaptability: voľby sú dôležité pre spoločnosť, ale nie pre mňa 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61843 od DKo
kedysi bol taký strelecký vtip, že ak chceš vždy trafiť do čierneho, zájdi na strelnicu s názvom Luník IX , ale ja od istej doby až tak ďaleko chodiť nemusím 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61846 od papo
:D:D:D:D:D:D máš u mňa kafé, zavolaj keď budeš nablízku;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61862 od amigo55
Odpoveď od amigo55 na tému SPK - ako ďalej Slovenské poľovníctvo????
Priatelia poľovníci!
<br/> Ani som nepredpokladal, že môj príspevok bude taký zaujímavý pre poľovníkov, ale to som rád, lebo toto fórum by malo byť o diskusií, ako ďalej s naším poľovníctvom. Dokonca sa mi dostala informácia vraj ja a SLOS Pribina poškodzujeme dobré meno nášho kandidáta a chce to riešiť súdnou cestou. On nevie, že keď kandiduje, musí počítať aj s tým, že niekto má aj svoj názor na voľby a jeho kandidatúru a vôbec s ním nemusí súhlasiť. Ale on asi o demokracií veľa toho nevie, má rád ľudí ako sú tí dvaja na tejto databáze, ktorí tu oslavujú jeho kandidatúru.
<br/>Nakoľko reakcia nie je možná tam, tak musím reagovať tu.
<br/>Dnes som sa stretol a diskutoval s viacerými poľovníkmi a preberali sme aj to, že poškodzujeme, vraj jeho dobré meno a každý sa spýtal &quot; on má nejaké dobré meno? &quot;. Presne tak, keď chceme poškodiť niekomu dobré meno, musí ho mať.
<br/>A náš dvojitý prezident, ho asi po tom všetkom čo urobil pre slovenské poľovníctvo podľa nášho názoru nemá.
<br/>Keď sa zamyslíme niekoľko rokov dozadu, čo sa tu dialo s nami poľovníkmi, s naším poľovníctvom vieme o čom hovoríme. Komu vďačíme za to, že sa z poľovníctva stal jeden špinavý biznis, aj tomu druhému pánovi čo tu píše príspevok na podporu
<br/>p.Lebockého. Zrazu sa nechce SPZ na čele s Lebockým priznať, že oni pripravili ten, podľa nás nemorálny, nesociálny a myslíme si aj protiústavný zákon. A podľa informácií, aj na tomto fóre, samotný SPZ tu funguje ako nepoľovnícka organizácia, ale to musí definitívne rozhodnúť niekto iný a budeme na tom trvať, aby to aj rozhodol. Potom sa uvidí kto má pravdu. Často sa tu spomína SLOS Pribina, tejto organizácií nejde o boj s obyčajnými slušnými poľovníkmi, do tej skupiny sa hlásime, ale drvivá skupina poľovníkov nesúhlasí s tým čo sa tu deje, nie je spokojná s novým, zákonom a hlavne s povinnou komorou a príspevkami do nej. O tom aké sú, všetci vieme a vieme aj to aké ťažké je pre členov PZ tieto peniaze platiť. A to v dobe keď je všetko v kríze, ľudia nevedia ako zabezpečiť svoje rodiny a tu musíme živiť určitú skupinu, ktorej musíme so zákona tieto obrovské peniaze posielať. Roky sme fungovali bez komory a nechýbala. Reči o tom koľko sa ušetrí pre štát sú hlúposti.Podrobne o tom hovorí článok v časopise Naše poľovníctvo - február.
<br/> Ale páni kedy zverejnite koľko peňazí vybrala SPK za minulý rok a ako boli použité????? Ako sa rozdeľovali, na čo????Máme všetci na to právo!!!!!Ale také otázky nemáte radi, keď sa na to pýtame, sme triedni nepriatelia...napr.počúvame, že SLOS Pribina treba zničiť, lebo vraj bojuje proti komore, veľa sa pýta, kritizuje a bojuje za všetkých poľovníkov na Slovensku, aby bolo zrušené povinné členstvo v komore. Kde v okolitých štátoch také niečo platí? Ale na toto nie je velký dvojitý prezident a aparát okolo neho naučený. Tak treba všetkých odporcov zlikvidovať. Vážení páni súdruhovia, r.1989 bol dávno a opravte si kalendár, vaše reakcie na petíciu, stanovisko Rady SPZ so Žiliny Vás vracajú do doby 25 rokov dozadu. Teraz máme právo vyjadriť svoj názor, bez toho, že by sme niečo rozbíjali. Len Vy nie ste na diskusiu, Vy ste len na diktát. Vašími skutkami ste nás o tom veľa krát presvedčili.
<br/>Myslíme si, že dosť bolo goríl aj v slovenskom poľovníctve a treba to všetko zmeniť a vrátiť sa k tomu čo bolo dobré a čo je zlé treba napraviť. A poľovníctvo na Slovensku bude fungovať aj bez Vás s novými ľudmi. My chceme zmenu radikálnu zmenu zdola, ale asi to nepochopíte, preto sú také reakcie aké sú. Máme podozrenie, že to čo ste spravili so zákonom o poľovníctve a hlavne s povinnou komorou a poplatkami do nej, bolo veľmi dobre pripravené a premyslené.
<br/>Je asi potrebné aby toto preskúmali orgány na to určené, či tu nejde o vytvorenie organizovanej zločineckej skupiny. Asi tvrdé slová pre Vás, ale asi to treba preskúmať. Treba zistiť ako je to delimitáciou SPZ, registráciou ústredia SPZ, revírom ústredia SPZ a celkovou činnosťou SPZ pri konštituovaní SPK. A potom sa uvidí..
<br/>A tu je aj odpoveď koho voliť , je to veľmi ťažké a nie jednoduché, ale určite nie Smer a kandidáta Lebockého. Nie je tu záruka, že sa tu niečo zmení. V minulých voľbách vraj p.Fico keď sa prihovárali, aby dal Lebockého na vyššie miesto na kandidátke povedal, nech si ho zvolia poľovníci, keď im spravil taký dobrý zákon a nezvolili. Tak poľovníci nevoľme človeka, ktorý bol gestorom zákona, ktorý spravil to čo je teraz, neporiadok, chaos a hlavne obrovské peniaze, ktoré musia platiť obyčajní poctivý a hlavne dobrí ľudia úzkej skupine funkcionárov SPZ a SPK.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61864 od DKo
Mám pocit, že tu práve niekto poškodil dobré meno SLOSu. Niekto tu robí so seba martýra a využíva agentúrau JPP. Spomínaný kandidát teraz v parlamente nebol a je malá pravdepodobnosť, že by sa tam dostal. Niekto tu drísta a osočuje a VLK sa vytešuje :x
<br/>
<br/>A pánovi Ficovi a ani nikomu inému v popredí sa nedivme, že mu je prioritnejšie slovenské zdravotníctvo a školstvo, než poľovníctvo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61865 od DKo
Poľovníci dostali od parlamentu dar - samosprávu s názvom SPK. To, v akom stave je ten dar nie je vizitkou parlamentu, ale poľovníkov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61866 od yegi
DKo,do SPZ platím niečo vyše 2o rokov, a za ten čas som od nich nič nedostal,ani sa ma nikto nepýtal na názor pri tvorbe nového zák.o poľovníctvem, ani sa ma nikto nepýtal,či chcem, aby vznikla komora, ani to,či do nej chcem vstúpiť a prispievať tým hovniválom k ich viac,ako slušným platom.tak tu prestaň trepať bludy o tom,ako niekto tých tupcov uráža,lebo k tomu ešte neprišlo!a ten dar si môžeš strčiť niekam, a nie je mojou vizitko, nakoľko som ten dar nijako nepotreboval, ani nechcel !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61867 od astronom
Odpoveď od astronom na tému SPK - ako ďalej Slovenské poľovníctvo????
Plne s tebou súhlasím amigo. To, že sme zodpovedný za stav komory, je len takým výkrikom do tymy. Za stav v komore sú zodpovení jej tvorcovia a šéfovia. Je len smutné, že minister sa k tejto problematike postavil tak nejako nijako.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61868 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému SPK - ako ďalej Slovenské poľovníctvo????
To že Komora vs. SPZ sa snaží komunikovať so svojimi členmi už 2 dni pred voľbami za účelom podpory s. prezidenta prezidenta ma vobec neprekvapuje, čakala som to. Akurát ma prekvapilo, že sa na to dal podtýmpodpísaný pán- od toho by som to teda vobec nečakala! Ale nie som z toho sklamaná, myslím že to zaposobí skor kontraproduktívne...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61870 od DKo
yegi, ale aj ty si ho dostal, podobne ako my všetci. Našou vizitkou je i to nadávanie. O čo sa stavíš, že parlament stav v akom je dnes naše poľovníctvo a teda i SPK za nás nevyrieši? Dary sa niekedy rozdávajú preto, aby sa ich darca zbavil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61871 od DKo
na titulnej strane pribudol list .. vďaka svojim životným skúsenostiam i &quot;stará štruktúra&quot; môže mať pravdu, nemusí mať vo všetkom, ale v čomsi predsa len môže :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61873 od amigo55
Odpoveď od amigo55 na tému SPK - ako ďalej Slovenské poľovníctvo????
Dnes som dostal dva listy na podporu S.Lebockého do parlamentu, list ktorý vraj písal p.Číž mi veľmi pripomína štýl p.Halása???? Možno sa nechce podpísať. No myslím si, že môžu tak zapôsobiť akurát na DKo.
<br/> Ozaj a aby si mohol odpovedať aj niečo múdre. DKo je veľa snehu v Belej, ako sa majú tvoji psy? Chcel som Ti dať aj tretiu otázku, ale to by bolo na Teba veľa, musíš sa pripraviť na voľby.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.158 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 187 návštevníkov a žiadni členovia on-line