SPK - ako ďalej Slovenské poľovníctvo????

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61902 od Lubo1
Klud, je tam.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61903 od lanus
amigo55 - Voľajako sa v tom zozname nevieš orientovať ! keď porovnáš počet "krúžkov" tak zistíš,že poradie nemá 83. ale 64. (aj tak to však je pod 5%, z počtu poľovníkov ,čiže žiadna sláva !) .;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61904 od DKo
83 alebo 64 v princípe nič neznamená .. je tam a bude viac videný

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61905 od lanus
To že je tam "videný " vôbec nepomôže, skôr naopak ! lebo chce žiaľ niečo úplne iné ako 95% členskej základne !;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61906 od DKo
lebo žiaľ tých 95% si nevie (nedokáže, nemôže) uvedomiť svoju silu a riešiť veci tam, kde sa riešiť majú a niekedy aj dajú :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61907 od Tomas
Rád by som sa pozrel, ako spomínaný pán bude riešiť problém 95% poľovníkov v tej funkcii. Áno, bude riešiť, ale len štýlom ako doteraz, „čo je tvoje, to je moje a čo je moje, do toho ťa nič“. Keby nebolo Poľovníctvo moja srdcovka, tak sa na to radšej vykašlem a to len dúfam, že sa nebudeme mať ešte horšie...:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61908 od DKo
.. a asi ani nechce uvedomiť svoju silu a teda aj zodpovednosť za stav našeho poľovníctva. Tomas nie si sám.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61909 od Iginla1
Odpoveď od Iginla1 na tému SPK - ako ďalej Slovenské poľovníctvo????
takže politizácia je nový trend v slovenskom poľovníctve. ;/ no nič, čakajú nás 4 roky istôt...aj v poľovníctve :]:] teším sa na ne :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61910 od tetrix
Odpoveď od tetrix na tému SPK - ako ďalej Slovenské poľovníctvo????
Pre takýchto provokatérov ako je DKo (ešte aj meno má príznačné - možno Dušan K....) je najväčším trestom ak nikto nebude naň reagovať. Doslova a dopísmena ho ignorovať. Zo skúseností (životných i poľovníckych) viem, že iba totálna ignorancia takýchto sm... ich dokáže vytočiť do nepríčetnosti. Serte naň, všetci, nevšímajte si ho. On nech reaguje koľko chce, kašlite naň. Svojimi reakciami živite jeho chuť. Ďalej, myslím si, že on je za to platený. Svojim konaním mu zvyšujete výplatu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61911 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému SPK - ako ďalej Slovenské poľovníctvo????
chlapci skludnite hormony,si myslim že to ide i bez uražok ,neznamena že Dušan K... aliaz DKO je špatny chlap ,len vyrtualita internetu dovoluje každemu psat čo uzna za vhodne a myslim že malo koho z vas urazil ,že ma iny nazor,čo už ,bol by som zvedavy ktory z vas v tejto veci čo sa tyče pol.zakonu pohnul čo i len prstom,krom papa ,ale papo je človek v tejto veci zanietený a chvala bohu sa aj vyzna ostatny z vas tu len trepete a osočujete druhych ktorych ani nepoznate,tak skuste v zaujme veci reagovat ku teme a nie osočovat jeden druheho ,moj nazor Lovu a lesu zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61912 od DKo
tu je zhoväďovanie, osočovanie a nadávanie bežnejšie ako uvažovanie ako ďalej, a možno iba niekto prišiel o svojho obľúbeného ministra pôdohospodárstva

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61919 od amigo55
Odpoveď od amigo55 na tému SPK - ako ďalej Slovenské poľovníctvo????
DKo prestaň provokovať a diskutujme ako ďalej, ako riešiť naše poľovníctvo. Ty si myslíš, že dalo by sa to zmeniť na schôdzach, snemoch a tak. Dalo, ale museli by tam byť iní ľudia a to ťažko.
<br/>Zdá sa, že Smer zmenil prístup, to čo doteraz sami blokovali, chcú zrazu riešiť, imunitu a tak. Zrušia ju teraz a budú hrdinovia, ako to spravili, ale čo je dobré nech spravia. Dokonca niektorí poslanci sa vyjadrili, že zákon s komorou bol veľký omyl. Tak som zvedavý, možno to dopadne tak ako s imunitou a vôbec nebude dôležité, že tam sedí Lebocký. Ten prešiel testom a 5 % je nič, ukázalo sa čo si o ňom myslia poľovníci a ten bude rád, že je tam a má ďalší príjem.
<br/>Takže nehádajme sa a riešme, na to je toto fórum, sú teraz konferencie OPK, treba sa pýtať kde sú peniaze, čo bolo na sneme v Michalovciach a tak. Využime právo na informácie.......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61922 od DKo
Smiem sa opýtať, akým spôsobom sa to dokážu takí ako ty opýtať, ak je u nich odmietanie hulvátstva provokáciou? A čo sa pri ich typickom spôsobe komunikácie dozvedia? A bude sa i nimi mať vôbec niekto chuť baviť? Potrebuješ informácie? Zožeň si. Mňa ani za mak neprekvapí, ak sa následne tu na nich parádne vyodbavuješ. Pardon, budeš ich komentovať tvojím typickým spôsobom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61925 od DKo
Súčasťou Levických poľovníckych dní bude v sobotu 31.3. v kine Junior od 9:00 seminár o problémoch našeho poľovníctva a i riešení. Programe je bod zmluvy o užívaní poľovných revírov :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61928 od papo
moc sa nevytešuj, problémy sa na seminári riešiť nebudú, máš skreslené informácie. téme uzatvárania zmlúv je vyčlenených až 30 - tridsať minút, teda problém bude zrejme vyčerpávajúco prednesený a v pléne i prediskutovaný. prednášať bude judr puškáč, ktorý sa tomu naozaj rozumie. za jeho pôsobenia na ministerstve ako big šéfa právnikov pripravil vo viacerých častiach nevykonateľný zákon, spz sa dostalo medzi poľovnícke organizácie podvodom, pz spz udržal v rozpore so zákonom ako organizačné jednotky spz. aj jeho súčasné pôsobenie je známe svojou kvalifikovanosťou, napr hodnotením poistnej zmluvy inej organizácie, ako vlastnej. vôbec mu však nevadí, že vlastnú zmluvu má mimo zákon . takže to bude naozaj prednáška, ktorej záverom možno dôverovať. a zvyšok je venovaný typicky slovenskému problému - diviakom, dokonca s medzinárodnou účasťou. chýbajú mi tam však zástupcovia berlína, kde už diviaky žijú v meste. čiže toľké hodiny sa bude veľmi zodpovedne a obšírne preberať jedna všeobecne známa vec - premnoženie diviakov a čo s tým.
<br/> toto je seminár. a ak sa chceš zúčastniť, tak si švihni. pozvánku nájdeš na stránke spz, pozvanie treba zaplatiť do dnes, stojí len 20€. ináč si na seminári nezvaný. pre tých, čo sa chcú zúčastniť, znovu opakujem, dnes je posledný termín k zaplateniu a odoslaniu do levíc.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61929 od DKo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61959 od papo
no to som zvedavý, ako predseda všetkých legislatívnych rád obháji zmluvu na PR Zádielská dolina... možno to použije ako príklad, ako získať revír z titulu moci podvodom. naozaj zaujímavé by bolo dozvedieť sa podrobnosti. a že bude aj diskusia...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61962 od DKo
užívateľov poľovných revírov - ozajstných poľovníkov, rozumej nielen lovcov, ale hlavne hospodárov, trápia viac iné doliny :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61966 od papo
veď to, mnohí nevidia za svoju dolinu. skutočne ozajstní sú poľovníci vzoroví, ozajstní, praví, platení, najlepší z najlepších, poučujúci nehodných, proste tí, čo pre svoje blaho zatratia, zavrhnú svojich vlastných naivných platiacich členov. tí, ktorí si zaslúžia tvoju podporu, nekritické hodnotenie a hlásajúci násilnú jednotu!!! takých potrebujú, čo nevidia cez svoju dolinu, takí sú tí praví. ale ty rád zaplatíš lebockému and co. poľovanie, veď je to veľký vzor. hoci poľuje v ním podpísanom, nelegálne, protizákonne získanom revíri. tebou platenom. to však mu však nevadí, veď ho s otvorenými ústami počúvajú posledne aj v srbsku.
<br/> takže je naprosto namieste otázka - názov tejto témy: ako ďalej Slovenské poľovníctvo????
<br/>tak ako doteraz? s veľkohubými vyhláseniami o rozvoji a morálke a neprajníkoch a... podobne. činy však vravia niečo iné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61967 od johny
Ale no, aký problém. Ide snem, ukázal si im kde urobili chybu pri uzatváraní zmluvy na revír za neše peniaze, predpokladám že sa na sneme budú meniť stanovy SPZ v časti kde je definovaná štruktúra a činnosť organizačných zložiek. Teda ak SPZ bude ešte existovať. A potom sa uuzatvorí nová zmluva a bude sa poľovať za naše členské veselo a v súlade so zákonom a stanovami ... zlaté moje včely, tam ma nik nenúti niekde platiť aby som sponzoroval panské zábavky. Toľko špiny a absencie morálky ako je v súčasnom vedení SPZ a SPK sa len tak nevidí ani v tejto našej chorej republike. Len by ma zaujímalo ako sa takým ľudom spí ... no vlastne bez svedomia je život ľahší ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.179 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 293 návštevníkov a žiadni členovia on-line